Na predaj stavebný pozemok 1 935 m² - Košice, Vyšné Opátske

Reality Košice-Vyšné Opátske

Pozemok pre bytovú výstavbu | Nižná Úvrať | 1,935 m²

Táto nehnuteľnosť predstavuje ideálnu kombináciu pripravenosti na výstavbu a možnosti vytvoriť

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Vyšné Opátske

125,000 € 65 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj stavebný pozemok 3554 m² - Prakovce, Gelnica

Reality Prakovce

Pozemok pre bytovú výstavbu | 3,554 m²

Tento pozemok je skvelou voľbou na rekreačné využitie, chov, poľnohospodárske aktivity, výstavb

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Prakovce

38,000 € 11 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

84 árový pozemok vhodný na výstavbu čerpacej stanice PHM.

Reality Sobrance

Iný stavebný pozemok | Pri parku | 8,383 m²

Realitná kancelária Reality VLADOM Vám exkluzívne ponúka na predaj rovinatý pozemok s výmerou c

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 27.02.2026
Pozemky na predaj Sobrance

Cena dohodou

člen NARKS

< Pozemok s krásnym výhľadom v rezidenčnej štvrti – Hrádok.

Reality Michalovce

Pozemok pre rodinné domy | Hrádok | 1,310 m²

Realitná kancelária Reality VLADOM Vám exkluzívne ponúka na predaj veľký stavebný pozemok s vým

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Pozemky na predaj Michalovce

190 €/m2 190 €/m2

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok o výmere 1 568 m², Hrádok.

Reality Michalovce

Pozemok pre rodinné domy | Kamenárska | 1,568 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj veľký stavebný pozemok o výmere 1 568 m² v lukratívnej štvrti

Publikované: 05.03.2024 Aktualizované: 06.11.2025
Pozemky na predaj Michalovce

120 €/m2 120 €/m2

člen NARKS

pozemok na výstavbu,5,8ár,Čermeľské prielohy, KE Sever

Reality Košice-Sever

Pozemok pre rodinné domy | Čermeľské prielohy | 581 m²

Realitní makléri Peter Heriban a Klaudia Heribanová Vám ponúkajú exkluzívne na predaj pozemok v

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Sever

79,000 € 136 €/m²

Pozemok na výstavbu Košice - okolie, Ruskov, Na Pizondor

Reality Ruskov

Pozemok pre rodinné domy | Kostolná | 4,027 m²

Norbert Mészaros a Leaders & Partners reality s.r.o. ponúka na predaj so súhlasom majiteľa poze

Publikované: 25.02.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Ruskov

85 €/m2 85 €/m2

NOVÁČANY – stavebný pozemok 1386 m² | šírka 22 m | siete

Reality Nováčany

Pozemok pre rodinné domy | 1,386 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok v obci Nováčan

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Nováčany

195,000 € 141 €/m²

Investičný pozemok v blízkosti Zoo, Košice-Kavečany

Reality Košice-Kavečany

Orná pôda | Široká | 0 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners pobočka Košice Vám so súhlasom majiteľa ponúka na predaj

Publikované: 17.10.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Kavečany

Cena dohodou

Stavebný pozemok Košice - okolie, Ruskov, stav. povolenie

Reality Ruskov

Pozemok pre rodinné domy | 500 m²

Leaders & Partners reality s.r.o. ponúka na predaj so súhlasom majiteľa pozemok v okolí Košíc v

Publikované: 14.10.2022 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Ruskov

75,000 € 150 €/m²

Pozemok na občiansku vybavenosť Košice - Krásna, elektrina, oplotenie,

Reality Košice-Krásna

Komerčná zóna | Košice - Krásna | 5,434 m²

Norbert Mészaros a Leaders & Partners reality s.r.o. ponúka na predaj so súhlasom majiteľa inv

Publikované: 01.02.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Krásna

45 €/m2 45 €/m2

Investičná príležitost v Pustom Čemernom

Reality Pusté Čemerné

Pozemok pre rodinné domy | 1,338 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj slnečný a rovinatý pozemok v obci Pusté

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Pusté Čemerné

43,000 € 32 €/m²

Pozemok na výstavbu v blízkosti Košíc | 603 m² | Nováčany

Reality Nováčany

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Nováčany, vhodn

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Nováčany

107,000 €

Pozemok na komerčné účely Košice - Barca, Podnikateľská, všetky IS

Reality Košice-Barca

Komerčná zóna | Podnikateľská | 5,643 m²

Leaders & Partners reality s.r.o. ponúka na predaj pozemok v priemyselnej zóne v mestskej časti

Publikované: 28.04.2021 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Barca

100 €/m2 100 €/m2

Pozemok na výstavbu, Košice - Okolie, Seňa, všetky IS

Reality Seňa

Pozemok pre rodinné domy | Seňa | 1,839 m²

Publikované: 14.03.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Seňa

134,500 € 73 €/m²

Pozemok o výmere 1527 m² , KRÁSNOHORSKÁ DLHÁ LÚKA

Reality Krásnohorská Dlhá Lúka

Pozemok pre rodinné domy | 1,527 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj rovinatý pozemok (záhradu) v obci Krásn

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Krásnohorská Dlhá Lúka

120,000 € 79 €/m²

Pozemok o výmere 509 m² , KRÁSNOHORSKÁ DLHÁ LÚKA

Reality Krásnohorská Dlhá Lúka

Pozemok pre rodinné domy | 509 m²

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Krásnohorská Dlhá Lúka

42,000 € 83 €/m²

Pozemok o výmere 763,5 m² , KRÁSNOHORSKÁ DLHÁ LÚKA

Reality Krásnohorská Dlhá Lúka

Pozemok pre rodinné domy | 763.5 m²

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Krásnohorská Dlhá Lúka

62,000 € 81 €/m²

Výhodne- Na predaj vinohrad v Tokajskej oblasti, Viničky.

Reality Viničky

Vinica, chmelnica | Viničky | 2,040 m²

Leaders & Partners reality s.r.o. ponúka na predaj so súhlasom majiteľa obrábaný vinohrad v mal

Publikované: 29.09.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Viničky

34,000 € 17 €/m²

Stavebný pozemok 676 m² | tichá lokalita | Trebišov

Reality Trebišov

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj stavebný pozemok v atraktívnej a pokojn

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Trebišov

106 €/m2

PREDAJ stavebný pozemok Veľká Ida 2160 m2!!!

Reality Veľká Ida

Pozemok pre rodinné domy | 2,160 m²

Jaroslava Juríková a Leaders & Parteners reality ponúkame na predaj rozsiahly rovinatý pozemok

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Ida

85,000 € 39 €/m²

Investičný pozemok na výstavbu chaty,Kalvária, IS na pozemku

Reality Košice-Sever

Rekreačný pozemok | 400 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj investičný pozemok – záhradu v obľúbene

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Sever

74,900 € 187 €/m²

Investičné pozemky Košice-Kavečany

Reality Košice-Kavečany

Orná pôda | Strážna | 15,460 m²

Publikované: 01.06.2022 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Kavečany

Cena dohodou

Pozemok v rekreačnej lokalite Košice - Sever, Čermeľ , Suchodolinská ul. , elektrina pred pozemkom

Reality Košice-Sever

Rekreačný pozemok | Suchodolinská | 1,400 m²

Publikované: 14.03.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Sever

78,900 € 56 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30408)
Reality v Martine (742)
Byty na predaj v Bratislave (8548)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23083)
Byty v Banskej Bystrici (1388)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Upresniť hľadanie