Ponúkame na predaj dva stavebné pozemky 625 m², Čakanovce

Reality Čakanovce

Pozemok pre rodinné domy | - | 625 m²

LCF Real ponúka na predaj dva slnečné stavebné pozemky každý s výmerou 625 m² a podielom na prí

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Čakanovce

53,125 € 85 €/m²

Investičné stavebné pozemky 1483 a 841 m2, Košice Krásna

Reality Košice-Krásna

Pozemok pre rodinné domy | Rešov majer | 2,324 m²

LCF REAL ponúka na predaj Investičné stavebné pozemky v Mestkej časti Košice - Krásna. Jedná sa

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Krásna

25 €/m2 25 €/m2

Veľký stavebný pozemok 3501 m2, Bačka

Reality Bačka

Pozemok pre rodinné domy | - | 3,501 m²

LCF Real Vám ponúka na predaj veľký a slnečný stavebný pozemok s rozlohou 3501 m2 v obci Bačka

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bačka

8,000 € 2 €/m²

Pozemok o výmere 1 130 m2, Košice - Západ

Reality Košice-Západ

Pozemok pre rodinné domy | - | 1,130 m²

LCF Real ponúka na predaj pozemok o výmere 1 130 m2, ktorý sa nachádza v k.ú. Terasa a ktorého

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Západ

55,000 € 49 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK so STAV. POVOLENÍM, NIŽNÝ KLÁTOV

Reality Nižný Klátov

Pozemok pre rodinné domy | - | 792 m²

LCF Real Vám ponúka vo výhradnom zastúpení na predaj stavebný pozemok so stavebným povolením a

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Nižný Klátov

185,990 € 235 €/m²

Stavebný pozemok na predaj – Lekárovce, okres Sobrance

Reality Lekárovce

Pozemok pre rodinné domy | - | 5,063 m²

Ponúkam na predaj pozemky nachádzajúce sa priamo v obci Lekárovce (okres Sobrance) v dobrej a p

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Lekárovce

30,000 € 6 €/m²

Perfektný pozemok na dom alebo projekt viacerých domov

Reality Malý Horeš

Pozemok pre rodinné domy | Oncsa | 2,485 m²

Na predaj atraktívny pozemok nachádzajúci sa v obci Malý Horeš, na pokojnej ulici Oncsa. Táto l

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Malý Horeš

24,000 € 10 €/m²

Predám záhradu 299 m² – Ľudvíkov Dvor, Košice-Šaca

Reality Košice-Šaca

Záhrada | - | 299 m²

Ponúkam na predaj rekreačnú záhradu o výmere 299 m² v obľúbenej záhradkárskej lokalite Ľudvíkov

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Šaca

24,000 € 80 €/m²

Na predaj stavebné pozemky – Košice, Barca

Reality Košice-Barca

Pozemok pre rodinné domy | Osloboditeľov | 500 m²

Ponúkame na predaj 3 stavebné pozemky nachádzajúce sa v zastavanom území mesta Košice – mestská

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Barca

220 €/m2 220 €/m2

Pozemok na výstavbu, Kechnec, Košice

Reality Kechnec

Pozemok pre rodinné domy | - | 910 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj slnečný rovinatý pozemok v obci Kechnec v okrese Košice – okolie

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Kechnec

110,350 € 121 €/m²

Dve vinice v srdci Tokajskej oblasti – obec Viničky

Reality Viničky

Vinica, chmelnica | Viničky | 3,516 m²

So súhlasom majiteľa ponúkam na predaj dve samostatné vinohradnícke pozemky nachádzajúce sa v c

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Viničky

19,999 € 6 €/m²

Pôda s potenciálom rastu – Čakanovce

Reality Čakanovce

Orná pôda | - | 3,871 m²

Na predaj orná pôda v atraktívnej lokalite pred obcou Čakanovce, okres Košice-okolie. Ponúkame

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Čakanovce

28 €/m2 28 €/m2

Pozemok 5862 m2 - lesnatý porast Košice - Vyšné Opátske

Reality Košice-Vyšné Opátske

Orná pôda | Cedrova | 5,862 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj pozemok - lesnatý porast v záhradkárskej lokalite Vy

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Vyšné Opátske

11 €/m2 11 €/m2

Na prenájom oplotený pozemok 704m2

Reality Košice-Nad jazerom

Komerčná zóna | - | 704 m²

Na prenájom samostatný pozemok oplotený plechovým plotom s uzamykateľnou bránou na rôznu podnik

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na prenájom Košice-Nad jazerom

2 €/m2/mesiac 2 €/m2/mesiac

Svahovitý pozemok 656 m2, Sečovská cesta, Slivník, Furča

Reality Košice-Dargovských hrdinov

Pozemok pre rodinné domy | Sečovská cesta | 656 m²

Ponúkame na predaj pozemok o výmere 656 m2 na ulici Sečovská cesta,(Slivník) k.u. Furča, Košice

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Dargovských hrdinov

85,000 € 130 €/m²

ZÁHRADA S PEKNÝM VÝHĽADOM, KOŠICKÁ NOVÁ VES

LCF Real Vám ponúka na predaj vo výhradnom zastúpení slnečnú záhradu v osobnom vlastníctve s vý

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Košická Nová Ves

33,000 € 84 €/m²

ZÁHRADNY POZEMOK S KRÁSNYM VÝHĽADOM, BYSTER

Reality Sady nad Torysou

Záhrada | - | 756 m²

LCF Real ponúka na predaj záhradu v osobnom vlastníctve s výmerou 756 m2 a spoluvlastnícky podi

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Sady nad Torysou

55,000 € 73 €/m²

Investičný pozemok Kechnec, Košice-okolie

Reality Kechnec

Pozemok pre rodinné domy | - | 4,383 m²

NA PREDAJ INVESTIČNÝ POZEMOK V OBCI KECHNEC – 4383 m², IS, ASFALTOVÝ PRÍSTUP, Realitná kancelár

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Kechnec

136 €/m2 136 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

VEĽKÝ STAVEBNÝ POZEMKOM, UL. HLAVNÁ, VALALIKY

Reality Valaliky

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 1,000 m²

Ponúkame na predaj veľký stavebný pozemok s výmerou 1000 m² na Hlavnej ulici v obci Valaliky. P

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Valaliky

230,000 € 230 €/m²

IDEÁLNY STAVEBNÝ POZEMOK, ĎURĎOŠÍK

Reality Ďurďošík

Pozemok pre rodinné domy | - | 500 m²

LCF Real ponúka vo výhradnom zastúpení na predaj ideálny stavebný pozemok s výmerou 490 m2 a po

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Ďurďošík

110,000 € 220 €/m²

Pozemok v srdci obce Veľká Ida

Reality Veľká Ida

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 680 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj pozemok o výmere 680 m2 pre výstavbu rodinného domu v srdci obce

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Veľká Ida

66,500 € 98 €/m²

ŠÍRAVA, BIELA HORA - REKREAČNÉ CHATY, PROJEKT S POVOLENIAMI

Reality Vinné

Pozemok pre rodinné domy | Biela Hora | 0 m²

EQUILIBRIO real v spolupráci s Ing. Marekom Rášim Vám predstavuje veľmi zaujímavú ponuku! Máme

Publikované: 18.02.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Vinné

139 €/m2

VYKÚPIME VÁŠ POZEMOK V KOŠICIACH A V OKOLÍ

Reality Valaliky

Pozemok pre rodinné domy | - | 0 m²

Potrebujete svoju nehnuteľnosť rýchlo predať alebo sa stala predmetom exekúcie, či výkonu zálož

Publikované: 18.02.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na kúpa Valaliky

Cena dohodou

Predaj parcely v Nižnej Kamenici vrátane projektu na dom a stavebného povolenia

Reality Nižná Kamenica

Pozemok pre bytovú výstavbu | Cintorínska | 500 m²

Jakubašeková Reality ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 500 m² v pokojnej časti obce Ni

Publikované: 03.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nižná Kamenica

51,000 € 102 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1390)
Rodinné domy na predaj (23090)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8552)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30416)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1308)
Upresniť hľadanie