REZERVOVANÉ - zariadený zrekonštruovaný 4i RODINNÝ DOM / Mostište

Reality Púchov

Rodinný dom | Mostište | 140 m²

AstonReal Vám ponúka na predaj 4-izbový rodinný dom s udržiavaným pozemkom v tichej bočnej ulic

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Púchov

198,000 € 1414 €/m²

člen NARKS

RODINNÝ DOM - 2 bytové jednotky + garzónka + garáž - MESTSKÝ PARK

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Nezadaná | 250 m²

AstonReal Vám Exkluzívne ponúka JEDINEČNÚ nehnuteľnosť na predaj v PRIAMOM centre mesta Banská

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

550,000 € 2200 €/m²

člen NARKS

PRENÁJOM nadštandardný 4 izb., byt, ul. Rudlovská cesta, centrum B.B.

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Rudlovská cesta | 120 m²

AstonReal ponúka na prenájom nadštandardný mezonetový 3 spálňový byt s priestrannou vstupnou ha

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

900 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

člen NARKS

PREDANÉ, ozvite sa mi a Predám aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Poprad

3 izbový byt | Nezadaná | 80 m²

AstonReal Maklér: Karol Linkesch PREDANÉ!!!! ŠTÝLOVÝ 3-IZBOVÝ BYT S DVOMI BALKÓNMI– NOVOMESK

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

člen NARKS

REZERVOVANÉ!!! 2,5 izb. byt v Dolnom Kubíne

Reality Dolný Kubín

3 izbový byt | Chočská | 62 m²

REZERVOVANÉ!!! AstonReal ponúka na predaj 2,5 izbový byt v Dolnom Kubíne, časť BANISKO. Byt o

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Dolný Kubín

Cena dohodou

člen NARKS

HĽADÁM! rodinný dom s pozemkom- okolie Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

AstonReal súrne hľadá pre klienta RODINNÝ DOM, okolie Liptovský Mikuláš Zastavaná plocha cca 12

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na kúpa Liptovský Mikuláš

150,000 €

člen NARKS

REZERVOVANÉ 3 izbový byt VYSOKÉ TATRY s balkónom 76m²

Reality Vysoké Tatry

3 izbový byt | Nový Smokovec | 76 m²

AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponúka na predaj : priestranný a svetlý byt s balkónom vo Vyso

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

260,000 € 3421 €/m²

člen NARKS

P R E D A N É !!! ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Martin

2 izbový byt | Priekopa | 50 m²

AstonReal ponúka na PREDAJ 2-izbový byt v SKOLAUDOVANEJ NOVOSTAVBE, ktorý sa nachádza v meste M

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

člen NARKS

IBA U NÁS! Elegantný 3i byt, lodžia,kompletná rekonštrukcia,Piešťany

Reality Piešťany

3 izbový byt | Mateja Bela | 67 m²

AstonReal ponúka vo výhradnom zastúpení majiteľa na predaj luxusný, moderný a kompletne zariade

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Piešťany

1 € 0 €/m²

člen NARKS

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Martin

Rodinný dom | Jánošíkova | 120 m²

Exkluzívne ! ! ! AstonReal ponúka na predaj kompletne prerobený 5 izbový Dom s pozemkom 547 m2

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Martin

315,000 € 2625 €/m²

člen NARKS

! ! ! PREDANÉ !!! ozvite sa, PREDÁM aj Vašu NEHNUTEĽNOSŤ

Reality Poprad

2 izbový byt | Banícka | 52 m²

!!! PREDANÉ !!! ozvite sa, PREDÁM aj Vašu NEHNUTEĽNOSŤ b]AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponu

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

člen NARKS

Prenájom kancelárskych priestorov - POPRAD - centrum - 17 m2

Reality Poprad

Kancelárie, administratívne priestory | Nám.Sv.Egídia | 17 m²

AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponúka na: prenájom kancelárske priestory v budove Alfa priamo

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Poprad

250 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

člen NARKS

Pozemok na športové a rekreačné účely Čertov- 19.340m2

Reality Lazy pod Makytou

Komerčná zóna | Čertov | 19,340 m²

AstonReal ponúka na predaj pozemok na športové účely v rekreačnej oblasti čarovných Javorníkov.

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Lazy pod Makytou

24 €/m2 24 €/m2

člen NARKS

Na predaj pozemok pre individuálnu rekreáciu- Čertov 7.543m2

Reality Lazy pod Makytou

Rekreačný pozemok | Čertov | 7,543 m²

AstonReal ponúka na predaj investičný pozemok v rekreačnej oblasti čarovných Javorníkov. Ak hľa

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Lazy pod Makytou

28 €/m2 28 €/m2

člen NARKS

PREDANÝ!!! 2-izb. byt v Dolnom Kubíne

Reality Dolný Kubín

2 izbový byt | Veľký Bysterec | 54 m²

PREDANÝ !!! Ozvite sa mi a predám aj Vašu nehnuteľnosť ! Ponúkam na predaj krásny, svetlý a pr

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Dolný Kubín

Cena dohodou

člen NARKS

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Nezadaná | 57 m²

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť!!! AstonReal Vám ponúka na predaj kompletn

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

NA PRENÁJOM: štýlový, zariadený 3-izbový byt s loggiou Komenského ul.

Reality Púchov

3 izbový byt | Komenského | 64 m²

Realitná kancelária AstonReal Vám exkluzívne ponúka na PRENÁJOM slnečný, zariadený 3-izbový byt

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Púchov

600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS

Obchodné priestory 30m2 na prenájom v centre mesta- Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

Obchodné priestory | Námestie Matice Slovenskej | 30 m²

AstonReal ponúka na prenájom obchodné priestory v obchodnom dome FIX v centre mesta Dubnica nad

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Dubnica nad Váhom

300 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť!!!!

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Radvaň | 71 m²

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť!!! AstonReal ponúka na predaj slnečný 3-iz

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

179,900 € 2534 €/m²

člen NARKS

AstonReal: PREDANÉ - rodinný dom v obci Mníšek nad Hnilcom

Reality Mníšek nad Hnilcom

Rodinný dom | Nezadaná | 129 m²

AstonReal: PREDANÉ - rodinný dom v Mníšku nad Hnilcom – ideálny aj na rekreáciu! AstonReal Vám

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Mníšek nad Hnilcom

55,000 € 426 €/m²

člen NARKS

AstonReal: PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Poprad

1 izbový byt | Nezadaná | 32 m²

Exkluzívne v ponuke AstonReal – PREDANÉ 1-izbový byt s dvomi loggiami po rekonštrukcii, Popra

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

člen NARKS

Prenájom! Rodinný domček v Lipt. Ondrašovej - Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | Liptovská Ondrašová | 160 m²

AstonReal ponúka na prenájom menší rodinný dom - novostavbu v Liptovskej Ondrašovej (okres Lipt

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na prenájom Liptovský Mikuláš

800 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

člen NARKS

AstonReal: PREDANÉ stavebný pozemok 1 248 m2, Spišská Belá - Strážky

Reality Spišská Belá

Pozemok pre rodinné domy | Popradská | 1,248 m²

AstonReal: PREDANÉ stavebný pozemok v Spišskej Belej – časť Strážky, o výmere 1 248 m². Ponú

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Spišská Belá

Cena dohodou

člen NARKS

AstonReal: PREDANÉ pozemok o výmere 1 000 m2 - Malý Slavkov

Reality Malý Slavkov

Pozemok pre rodinné domy | 1,000 m²

AstonReal: PREDANÉ slnečný pozemok o výmere 1 000 m2 v Malom Slavkove. Ponúkaný pozemok podľa

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Malý Slavkov

49,000 € 49 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30336)
Reality v Martine (747)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)