Súrne kúpim 2 izbový byt v Dolnom Kubíne

Reality Dolný Kubín

2 izbový byt | Nezadaná | 60 m²

Súrne kúpim 2 izbový, prípadne menší 3 izbový byt v Dolnom Kubíne. Byt hľadám pre staršiu pani,

Publikované: 10.12.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Dolný Kubín

110,000 € 1833 €/m²

člen NARKS

VEĽKORYSÝ 3+kk byt s rozlohou 76 m2 - STARÉ MESTO

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Leškova | 76 m²

AstonReal Vám predstavuje výnimočnú príležitosť nadobudnúť veľkorysý dvojizbový byt s možnosťou

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

215,000 € 2829 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

PRENÁJOM: novostavba 2 izb. byt s parkovacím, časť Úsvit - B. Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Nezadaná | 37 m²

AstonReal ponúka na prenájom 2 izbový byt v novostavbe, Fončorda/Úsvit - Banská Bystrica. Byt

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

650 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Na predaj rekreačný pozemok Lazy pod Makytou- Čertov 1.899 m2

Reality Lazy pod Makytou

Rekreačný pozemok | Čertov | 1,899 m²

AstonReal ponúka na predaj pozemok v rekreačnej oblasti čarovných Javorníkov. Ak hľadáte prílež

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Lazy pod Makytou

56,000 € 29 €/m²

člen NARKS

Pozemok na rekreačné účely- Lazy pod Makytou/ Čertov 2.252 m2

Reality Lazy pod Makytou

Rekreačný pozemok | Čertov | 2,252 m²

AstonReal ponúka na predaj pozemok v rekreačnej oblasti čarovných Javorníkov vhodný na výstavbu

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Lazy pod Makytou

66,000 € 29 €/m²

člen NARKS

DVOJGENERAČNÝ DOM, MEDZIBROD okr. Banská Bystrica

Reality Medzibrod

Rodinný dom | 250 m²

AstonReal ponúka v zastúpení majiteľov zaujímavý rodinný dom, nachádzajúci sa v obci Medzibrod

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Medzibrod

179,000 € 716 €/m²

člen NARKS

Penzión pred dokončením, 1250m2, 17 izieb, pozemok 1705m2, Zliechov

Reality Zliechov

Hotel, penzión, ubytovňa | 1,250 m²

AstonReal ponúka na predaj NOVOSTAVBU výnimočného penziónu pred dokončením v centre malebnej o

Publikované: 14.04.2022 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Zliechov

Cena dohodou

člen NARKS

Súrne hľadáme pre klienta 1-izbový byt v Tvrdošíne, HOTOVOSŤ

Reality Tvrdošín

1 izbový byt | Nezadaná | 39 m²

AstonReal hľadá pre nášho klienta 1-izbový byt s balkónom v Tvrdošíne, Medvedzie. Platba v hoto

Publikované: 14.04.2022 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Tvrdošín

70,000 € 1795 €/m²

člen NARKS

Pozemok na priemyselné, športové, rekreačné účely v obci Lúky- 2.797m2

Reality Lúky

Rekreačný pozemok | Lúky | 2,797 m²

AstonReal Vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok na priemyselné, športové alebo rekreačné účel

Publikované: 25.04.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Lúky

47 €/m2 47 €/m2

člen NARKS

Ešte nižšia cena!!! Drevený záhradný domček určený na ODVOZ !!

Reality Dolný Kubín

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 24 m²

Ešte nižšia cena!!! AstonReal ponúka na predaj drevený záhradný domček určený na odvoz. Domček

Publikované: 03.08.2022 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Dolný Kubín

8,900 € 371 €/m²

člen NARKS

Na predaj slnečný pozemok vhodný na rekreáciu v obci Sverepec

Reality Sverepec

Rekreačný pozemok | Sverepec | 3,578 m²

AstonReal so súhlasom majiteľa ponúka na predaj mierne svahovitý pozemok vhodný na rekreáciu v

Publikované: 17.06.2022 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Sverepec

28,000 € 8 €/m²

člen NARKS

Na predaj poľnohospodárske pozemky v meste Trstená, 18749m2

Reality Trstená

Orná pôda | Trstená | 18,749 m²

AstonReal ponúka na predaj poľnohospodárske pozemky v meste Trstená. Pozemky sú vedené ako orná

Publikované: 13.02.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Trstená

65,000 € 3 €/m²

člen NARKS

Na predaj pozemok v mestskej časti Srňacie, 7000m2

Reality Dolný Kubín

Rekreačný pozemok | 7,000 m²

AstonReal ponúka na predaj pozemok v katastrálnom území Srňacie, okres Dolný Kubín. Pozemok o v

Publikované: 08.06.2022 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Kubín

25 €/m2 25 €/m2

člen NARKS

PREDANÝ!!! Ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Dolný Kubín

3 izbový byt | 59 m²

PREDANÝ!!! 3-izbový byt v Dolnom Kubíne, Veľký Bysterec, ul. Na Sihoti. Tento byt má nového

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Dolný Kubín

Cena dohodou

člen NARKS

Investičný pozemok s panoramatickým výhľadom Čertov 9.100 m2

Reality Lazy pod Makytou

Rekreačný pozemok | Čertov | 9,100 m²

AstonReal ponúka na predaj investičný pozemok v rekreačnej oblasti čarovných Javorníkov. Ak hľa

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Lazy pod Makytou

28 €/m2 28 €/m2

člen NARKS

PREDAJ: DOM (CHALUPA) zastavaná plocha 135 m2 - Moštenica

Reality Moštenica

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 150 m²

AstonReal vo výhradnom zastúpení majiteľa ponuka na predaj rodinný dom/chalupu v obci Moštenica

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Moštenica

137,000 € 913 €/m²

člen NARKS

Predaj ! stavebný pozemok 434 m2 s IS , Podbreziny - Lipt. Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | Podbreziny | 434 m²

AstonReal ponúka na predaj stavebný pozemok v meste Liptovský Mikuláš – časť Háje, vhodný na vý

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

79,990 € 184 €/m²

člen NARKS

EXKLUZÍVNE: Priemyselná hala s kanceláriami v ZŤSke + parkovisko, MT

Reality Martin

Priestor pre sklad | Robotnícka | 3,000 m²

AstonReal ponúka EXKLUZÍVNE na predaj skladový/výrobný priestor o celkovej rozlohe 2500 m2, ku

Publikované: 23.01.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na predaj Martin

1,699,999 € 567 €/m²

člen NARKS

Predaj: 3 izbový apartmán DONOVALY - apart. dom ŠAFRÁN

Reality Donovaly

Apartmán | Donovaly | 68 m²

AstonReal Vám ponúka na predaj apartmán vlokalite Donovaly v apartmánovom dome Šafrán. Celková

Publikované: 05.08.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Donovaly

170,000 € 2500 €/m²

člen NARKS

HĽADÁME pre klienta: 2 izb.alebo 3 izb. byt, LEDNICKÉ ROVNE

Reality Lednické Rovne

2 izbový byt | Nezadaná | 60 m²

AstonReal HĽADÁ pre klienta 2-izbový byt alebo 3-izbový byt, a to v obci LEDNICKÉ ROVNE. CENU

Publikované: 11.08.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Lednické Rovne

Cena dohodou

člen NARKS

Rezervované! 3-izb. byt po kompletnej rekonštrukcii – Lipt. Mikulá

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Štefánikova | 68 m²

AstonReal ponúka na predaj moderný, štýlový a vkusne zrekonštruovaný 3-izbový byt s výmerou 68

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

217,000 € 3191 €/m²

člen NARKS

Predaj: zrekonštruovaný 3 izb byt/apartmán 64m2 Panoráma

Reality Donovaly

3 izbový byt | Nezadaná | 64 m²

Astonreal Ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt/apartmán, v Panorama na Donov

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Donovaly

Cena dohodou

člen NARKS

Na predaj rekreačný pozemok Lazy pod Makytou- Čertov 34.442 m2

Reality Lazy pod Makytou

Rekreačný pozemok | Čertov | 34,442 m²

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Lazy pod Makytou

22 €/m2 22 €/m2

člen NARKS

PREDAJ: Záhrada, rozlohou 392 m2 nad Tulskou - Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Záhrada | Nezadaná | 392 m²

Astonreal ponúka na predaj záhradu v záhradkárskej oblasti nad ul. Moskovskou v Banskej Bystric

Publikované: 28.04.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

19,000 € 48 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Reality v Martine (747)
Rodinné domy na predaj (22997)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30331)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8528)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Upresniť hľadanie