AstonReal: PREDANÉ - rodinný dom v obci Mníšek nad Hnilcom

Reality Mníšek nad Hnilcom

Rodinný dom | Nezadaná | 129 m²

AstonReal: PREDANÉ - rodinný dom v Mníšku nad Hnilcom – ideálny aj na rekreáciu! AstonReal Vám

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Mníšek nad Hnilcom

55,000 € 426 €/m²

člen NARKS

AstonReal: PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Poprad

1 izbový byt | Nezadaná | 32 m²

Exkluzívne v ponuke AstonReal – PREDANÉ 1-izbový byt s dvomi loggiami po rekonštrukcii, Popra

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

člen NARKS

Prenájom! Rodinný domček v Lipt. Ondrašovej - Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | Liptovská Ondrašová | 160 m²

AstonReal ponúka na prenájom menší rodinný dom - novostavbu v Liptovskej Ondrašovej (okres Lipt

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na prenájom Liptovský Mikuláš

800 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

člen NARKS

AstonReal: PREDANÉ stavebný pozemok 1 248 m2, Spišská Belá - Strážky

Reality Spišská Belá

Pozemok pre rodinné domy | Popradská | 1,248 m²

AstonReal: PREDANÉ stavebný pozemok v Spišskej Belej – časť Strážky, o výmere 1 248 m². Ponú

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Spišská Belá

Cena dohodou

člen NARKS

AstonReal: PREDANÉ pozemok o výmere 1 000 m2 - Malý Slavkov

Reality Malý Slavkov

Pozemok pre rodinné domy | 1,000 m²

AstonReal: PREDANÉ slnečný pozemok o výmere 1 000 m2 v Malom Slavkove. Ponúkaný pozemok podľa

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Malý Slavkov

49,000 € 49 €/m²

člen NARKS

PREDANÉ! Vkusný RD s bazénom,rekonš.,veľká záhrada,Trenč.Jastrabie

Reality Trenčianske Jastrabie

Rodinný dom | Trenčianske Jastrabie | 95 m²

PREDANÉ! AstonReal ponúka vo výhradnom zastúpení majiteľa vkusný a príjemný samostatne stojaci

Publikované: 04.07.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Trenčianske Jastrabie

219,000 € 2305 €/m²

člen NARKS

PREDANÉ: OZVITE SA MI A PREDÁM AJ VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ

Reality Ružomberok

3 izbový byt | Bystrická cesta | 68 m²

REZERVOVANÉ. AstonReal vo výhradnom zastúpení klienta ponúka na predaj 3i byt v pôvodnom stave.

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

1 € 1985 €/m²

člen NARKS

PREDANÉ: Pozemok o výmere 1.039m2, Ludrová

Reality Ružomberok

Pozemok pre rodinné domy | Ludrová | 1,039 m²

- PREDANÉ- AstonReal ponúka na predaj investičný pozemok do budúcna (na výstavbu rodinného domu

Publikované: 23.05.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Ružomberok

Cena dohodou

člen NARKS

Prenájom: komerčný priestor 28 m2, v centre B. Bystrice, Nám. Slobody

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Námestie Slobody | 28 m²

AstonReal Vám ponúka v polyfunkčnom objekte K2, Námestie slobody 8 na prenájom priestor o celko

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

335 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS

PREDANÉ: 2,5 izbový byt - 59m2, s balkónom, Ružomberok - Plavisko

Reality Ružomberok

3 izbový byt | Plavisko | 54.44 m²

PREDANÉ-AstonReal ponúka na predaj 2 a pol izbový byt po rekonštrukcii, nachádzajúci sa na 4. p

Publikované: 16.05.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

Cena dohodou

člen NARKS

EXKLUZÍVNE na predaj Rodinný dom so záhradou v Brodskom.

Reality Brodské

Rodinný dom | Brodské | 100 m²

AstonReal Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj Pekný, Udržiavaný 3.izbový Rodinný dom so záhradou v

Publikované: 05.11.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Brodské

Cena dohodou

člen NARKS

DOSTALI SME DOPYT! Hľadáme pre klienta 3i byt do 180.000€, ŽILINA

Reality Žilina

3 izbový byt | Solinky | 0 m²

DOSTALI SME DOPYT! AstonReal súrne hľadá pre klienta 3-izbový byt v ŽILINE - Solinky. Cena neh

Publikované: 17.10.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Žilina

180,000 €

člen NARKS

Luxusný apart. Vys. Tatry - Veľká Lomnica, 7 izieb, 321 m2, odp.DPH

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Veľká Lomnica | 256 m²

EXKLUZÍVNE - AstonReal ponúka na predaj vo Vysokých Tatrách - Veľká Lomnica, luxusný apartmán.

Publikované: 03.02.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

725,000 € 2832 €/m²

člen NARKS

Rekreačný pozemok v obci Nimnica 3233m2

Reality Nimnica

Rekreačný pozemok | Nimnica | 3,233 m²

AstonReal Vám exkluzívne ponúka na predaj rekreačný pozemok o výmere 3233 m2 v obci Nimnica, kt

Publikované: 22.06.2022 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Nimnica

21,000 € 6 €/m²

člen NARKS

Pozemok na priemyselné, športové, rekreačné účely v obci Lúky- 2.797m2

Reality Lúky

Rekreačný pozemok | Lúky | 2,797 m²

AstonReal Vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok na priemyselné, športové alebo rekreačné účel

Publikované: 25.04.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Lúky

47 €/m2 47 €/m2

člen NARKS

Ešte nižšia cena!!! Drevený záhradný domček určený na ODVOZ !!

Reality Dolný Kubín

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 24 m²

Ešte nižšia cena!!! AstonReal ponúka na predaj drevený záhradný domček určený na odvoz. Domček

Publikované: 03.08.2022 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Dolný Kubín

8,900 € 371 €/m²

člen NARKS

Na predaj poľnohospodárske pozemky v meste Trstená, 18749m2

Reality Trstená

Orná pôda | Trstená | 18,749 m²

AstonReal ponúka na predaj poľnohospodárske pozemky v meste Trstená. Pozemky sú vedené ako orná

Publikované: 13.02.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Trstená

65,000 € 3 €/m²

člen NARKS

DVOJGENERAČNÝ DOM, MEDZIBROD okr. Banská Bystrica

Reality Medzibrod

Rodinný dom | 250 m²

AstonReal ponúka v zastúpení majiteľov zaujímavý rodinný dom, nachádzajúci sa v obci Medzibrod

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Medzibrod

179,000 € 716 €/m²

člen NARKS

Hľadáme Rodinný dom v okrese Tvrdošín

Reality Tvrdošín

Rodinný dom | 140 m²

AstonReal hľadá pre klienta Rodinný dom v okrese Tvrdošín. Dom v okolí Tvrdošína do 5 km. Rodi

Publikované: 10.04.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na kúpa Tvrdošín

180,000 € 1286 €/m²

člen NARKS

Predaj: 4-izb. RODINNÝ DOM s pozemkom 675 m2, Turčianske Teplice

Reality Turčianske Teplice

Rodinný dom | Diviaky | 200 m²

Exkluzívne ! ! ! AstonReal ponúka na predaj 4 izbový Dom v Turčianskych Tepliciach časť, Diviak

Publikované: 27.10.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Turčianske Teplice

159,900 € 800 €/m²

člen NARKS

HĽADÁM: stavebný POZEMOK, 600m2, inžinierske siete na pozemku/v dosahu

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 600 m²

AstonReal súrne hľadá pre klienta stavebný POZEMOK, lokalita Trenčín - celé mesto. Rozloha poz

Publikované: 11.01.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na kúpa Trenčín

180 €/m2 180 €/m2

člen NARKS

VEĽKORYSÝ 3+kk byt s rozlohou 76 m2 - STARÉ MESTO

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Leškova | 76 m²

AstonReal Vám predstavuje výnimočnú príležitosť nadobudnúť veľkorysý dvojizbový byt s možnosťou

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

215,000 € 2829 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

PRENÁJOM: novostavba 2 izb. byt s parkovacím, časť Úsvit - B. Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Nezadaná | 37 m²

AstonReal ponúka na prenájom 2 izbový byt v novostavbe, Fončorda/Úsvit - Banská Bystrica. Byt

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

650 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Predaj! Exkluzívny apartmán v Demänovej – prémiová lokalita pri Jasnej

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Demänovská | 58 m²

AstonReal ponúka na predaj štýlový a nadštandardne zariadený apartmán s výmerou 58 m², situovan

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

220,000 € 3793 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30331)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Rodinné domy na predaj (22997)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Byty na predaj v Bratislave (8528)
Reality v Martine (747)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie