Predaj ! pozemok 720m2 (41mx17m) Pavčina Lehota-Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | Pavčina Lehota | 720 m²

AstonReal ponúka na predaj pozemok v Pavčinej Lehote o výmere 720m2 (41m x 17m). Nehnuteľnosť s

Publikované: 30.07.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

člen NARKS

Hľadáme pre klienta 2 izb. byt na ul. Tatranská, Sásová - B.B

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Sásová | 57 m²

AstonReal hľadá pre klienta 2-izbový byt s lodžiou, na ul. TATRANSKÁ v Banskej Bystrici - časť

Publikované: 06.09.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

140,000 € 2456 €/m²

člen NARKS

Na predaj rekreačné pozemky v časti BEŇOVA LEHOTA, Dolný Kubín

Reality Dolný Kubín

Rekreačný pozemok | Beňová Lehota | 1,215 m²

AstonReal ponúka na predaj rekreačné pozemky v mestskej časti obce Beňova Lehota, okres Dolný K

Publikované: 29.02.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Kubín

65 €/m2 65 €/m2

člen NARKS

Hľadám pre klienta Apartmán na Donovaloch

Reality Donovaly

Apartmán | Nezadaná | 30 m²

AstonReal hľadá pre nášho klienta Apartmán na Donovaloch. Platba v hotovosti. Za ponuky vopred

Publikované: 19.04.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Donovaly

92,000 € 3067 €/m²

člen NARKS

Hľadám pre klienta 2 izbový by POPRAD - JUH

Reality Poprad

2 izbový byt | Juh | 54 m²

AstonReal hľadá pre konkrétneho klienta 2-izbový byt v Poprade. Najlepšie starý, alebo nový juh

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Poprad

155,000 € 2870 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Exkluzívne 2 izbový byt POPRAD Karpatská, s garaž. st., balkón, 58 m2

Reality Poprad

2 izbový byt | Karpatská | 55 m²

AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponúka na predaj : Moderný a priestranný 2 izbový byt v NOVOS

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Poprad

194,000 € 3527 €/m²

člen NARKS

Pripravujeme do ponuky 3 izb. byt, 69 m2, Fončorda - Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Fončorda | 69 m²

AstonReal pripravuje do ponuky rekonstruovany 3 izb. byt s balkonom v časti Fončorda - Banská

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

217,000 € 3145 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Súrne hľadám pre klienta 2-izbový byt v meste Skalica

Reality Skalica

2 izbový byt | Nezadaná | 56 m²

AstonReal hľadá súrne pre klienta 2-izb.byt v meste Skalica. Lokalita Clementisova, prípadne Ko

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Skalica

Cena dohodou

člen NARKS

AstonReal: PREDANÉ 2-izbový byt 49 m2 + 2 pivnice, Svit

Reality Svit

2 izbový byt | Kpt. Jána Nálepku | 49 m²

AstonReal: PREDANÉ 2-izbový byt o výmere 49 m² nachádzajúci sa v meste Svit na ulici Kpt. Nále

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Svit

Cena dohodou

člen NARKS

Meštiansky dom na pešej zóne v Kremnice – investičná príležitosť

Reality Kremnica

Rodinný dom | Nezadaná | 520 m²

AstonReal vo výhradnom zastúpení majiteľa ponuka na predaj meštiansky/rodinný dom priamo v cent

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Kremnica

199,500 € 384 €/m²

člen NARKS

PRENÁJOM! 1 izbový byt , 36 m2, Rača - Žarnovická

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Žarnovická | 36 m²

Bez provízie sprostredkovateľovi!!!! Astonreal ponúka na prenájom 1-izbový byt v Rači na Žarno

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

570 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

člen NARKS

Predaj! Nádherná Liptovská chalupa s dušou - Liptovské Kľačany

Reality Liptovský Mikuláš

Chalupa, rekreačný domček | Liptovské Kľačany | 77 m²

AstonReal ponúka na predaj ! Chalupa, kde sa spomaľuje čas – výnimočné miesto v srdci Liptova P

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovský Mikuláš

228,000 € 2961 €/m²

člen NARKS

Priestor na prevádzkovanie služieb,26m2,Kapitulská ul.,Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Kapitulská | 26 m²

AstonReal ponúka v zastúpení majiteľov na prenájom priestor vhodný na prevádzkovanie služieb -

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

190 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

člen NARKS

PREDAJ: 2 izb. byt, zrekonštruovaný, ul. J. Baníka - Zvolen

Reality Zvolen

2 izbový byt | J. Bánika | 59 m²

AstonReal vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj slnečný dvojizbový byt v osobnom vla

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Zvolen

1 € 0 €/m²

člen NARKS

AstonReal: predaj 4-izbový bungalov s výhľadom na Tatry, pozemok 839m2

Reality Tvarožná

Rodinný dom | Nezadaná | 136.9 m²

4-izbový bungalov s výhľadom na Vysoké Tatry, pozemok 839 m² – Tvarožná Realitná kancelária As

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Tvarožná

Cena dohodou

člen NARKS

Hľadám pre nášho klienta rodinný dom s pozemkom v blízkosti B.B.

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

AstonReal súrne hľadá pre nášho klienta rodinný dom v blízkosti Banskej Bystrici. Celková rozlo

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na kúpa Banská Bystrica

190,000 €

člen NARKS

Na predaj pozemok v obci PUCOV, Dolný Kubín, 1085 m2

Reality Dolný Kubín

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,085 m²

AstonReal ponúka na predaj krásny stavebný pozemok v pokojnej obci Pucov s celkovou výmerou 108

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Kubín

70 €/m2 70 €/m2

člen NARKS

PREDANÉ Záhrada s chatkou, 377m2, Banská Bystrica, Uhlisko

Reality Banská Bystrica

Záhrada | Srnková | 377 m²

AstonReal ponúka v zastúpení majiteľa na predaj záhradnú chatku s pozemkom v Banskej Bystrici,

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Bratislava-Vrakuňa

Dvojgarsónka | PENTAGON | 42 m²

PREDANÉ - ozvite sa mi a predám aj Vašu nehnuteľnosť!!! AstonReal ponúka na predaj kompletne p

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

Cena dohodou

člen NARKS

Krásny priestranný 5-izbový RD, 300m2, pozemok 1.008m2, Trenčín

Reality Trenčín

Rodinný dom | Jahodová | 300 m²

AstonReal ponúka vo výhradnom zastúpení majiteľa priestranný a veľmi vkusne zrekonštruovaný sam

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Trenčín

1 € 0 €/m²

člen NARKS

Prenájom HALA - SKLADOVÉ PRIESTORY - POPRAD od 2500 m2 - 5000 m2

Reality Poprad

Priestor pre sklad | Východná | 4,950 m²

AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponúka na prenájom: Skladové haly v Poprade - východ. Momentá

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Poprad

Cena dohodou

člen NARKS

PREDANÉ !!! volajte, píšte, PREDÁM aj Vašu NEHNUTEĽNOSŤ !!!

Reality Turecká

Chalupa, rekreačný domček | Turecká | 250 m²

PREDANÉ !!! AJ Tento DOM už má nových majiteľov a ja ďakujem bývalým majiteľom za dôveru. Ozvi

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Turecká

Cena dohodou

člen NARKS

Predaj! Moderný rodinný dom – Liptovské Beharovce okres Lipt. Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | Liptovské Beharovce | 166 m²

AstonReal ponúka na predaj novostavbu moderného rodinného domu v pokojnej a vyhľadávanej lokali

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Liptovský Mikuláš

299,000 € 1801 €/m²

člen NARKS

Rezervované !Dvojizbový byt 53 m2 + balkón v Liptovskom Mikuláši

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Ul. 1. mája | 53 m²

AstonReal ponúka na predaj 2-izbový byt s výmerou 53 m² v obľúbenom apartmánovom dome neďaleko

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

člen NARKS

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (22993)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Reality v Martine (747)
Byty v Banskej Bystrici (1406)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30338)
Byty na predaj v Bratislave (8529)
Upresniť hľadanie