IBA U NÁS! Vinohrad s chatkou, 2 862m2, parkovanie, Nové Mesto n/Váhom

Reality Nové Mesto nad Váhom

Vinica, chmelnica | Čachtická | 2,862 m²

AstonReal ponúka vo výhradnom zastúpení majiteľa na predaj vinohrad so záhradnou murovanou chat

Publikované: 10.01.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Nové Mesto nad Váhom

63,000 € 22 €/m²

člen NARKS

Prevádzkový priestor, rozlohou 120 m2 - centrum B. Bystrica

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Skuteckého | 120 m²

AstonReal ponuka na prenájom priestory na ul. Skuteckého, pri "kine Hviezda" - centrum Banskej

Publikované: 30.11.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

660 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

člen NARKS

PREDANÉ: byt NOVOSTAVBA, ozvite sa mi a predám aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Banská Bystrica

5 a viac izbový byt | Nezadaná | 144 m²

AstonReal ponúka EXKLUZÍVNE na predaj krásny 5-izbový PENTHOUSE v NOVOSTAVBE - lokalita BANSKÁ

Publikované: 08.01.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ! Vkusný 3+1,61m2,lodžia,kompl. rekonštrukcia,Sihoť,Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Gagarinova | 61 m²

Pripravujeme do ponuky! AstonReal pripravuje, vo výhradnom zastúpení majiteľa, do ponuky na pr

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trenčín

159,800 € 2620 €/m²

člen NARKS

PRENÁJOM: Kancelárie 2x 50m2, Kapitulská ul.Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | 100 m²

AstonReal ponúka na prenájom priestor, ktorý pozostáva z dvoch kancelárií o rozlohe 2x 50m2, (

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

470 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ! Nový 2-izb. byt s park. miestom,loggia,2.p.,Rača-Krasňany

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Vrbenského | 56 m²

AstonReal ponúka vo výhradnom zastúpení majiteľa na predaj moderný, vkusne zariadený 2-izbový b

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

225,000 € 4018 €/m²

člen NARKS

HĽADÁM pre klienta: 1izbový byt - RUŽOMBEROK

Reality Ružomberok

1 izbový byt | Ružomberok | 0 m²

AstonReal hľadá pre klienta 1-izbový byt v RUŽOMBERKU. Lokalita Polík, centrum, Plavisko. Rozl

Publikované: 07.02.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Ružomberok

90,000 €

člen NARKS

HĽADÁM: 2i-izbový byt, cca 62 m2, do 87.000,- €, SKALICA

Reality Skalica

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

AstonReal súrne hľadá pre klienta 2-izbový byt v lokalite SKALICA. Celková rozloha cca 62 m2.

Publikované: 01.02.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Skalica

87,000 €

člen NARKS

KÚPIM 2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM V POPRADE,MATEJOVCE,VEĹKA

Reality Poprad

2 izbový byt | Poprad | 0 m²

AstonReal - Súrne hľadám pre konkrétneho klienta, 2-izbový byt. Neprerobený, alebo čiastočne pr

Publikované: 27.02.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Poprad

Cena dohodou

člen NARKS

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ ! historická budova v CENTRE mesta B. Bystrica

Reality Banská Bystrica

Polyfunkčný objekt | Centrum | 1,300 m²

Výborná INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ ! ! AstonReal ponúka na predaj exkluzívnu nehnuteľnosť, a to his

Publikované: 14.04.2022 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Banská Bystrica

1,500,000 € 1154 €/m²

člen NARKS

St. pozemky Vysoké Tatry - Veľ. Lomnica

Reality Vysoké Tatry

Pozemok pre rodinné domy | 880 m²

AstonReal ponúka veľmi lukratívne pozemky vo Vysokých Tatrách - Veľká Lomnica. Pozemky sa nachá

Publikované: 14.04.2022 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Vysoké Tatry

200 €/m2 200 €/m2

člen NARKS

Veľmi súrne hľadám 3-izbový byt v Púchove a blízke okolie do 10km

Reality Beluša

3 izbový byt | Beluša | 62 m²

AstonReal súrne hľadá pre nášho klienta 3-izbový byt v Púchove a blízkom okolí do 10km. Byt sa

Publikované: 14.04.2022 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Beluša

140,000 € 2258 €/m²

člen NARKS

Súrne hľadám pre našu klientku 1-izbový byt v Púchove

Reality Púchov

1 izbový byt | Moravská | 40 m²

AstonReal súrne hľadá pre klientku 1-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii s balkónom/loggiou

Publikované: 14.04.2022 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Púchov

100,000 € 2500 €/m²

člen NARKS

Súrne hľadám 1-izbový byt v meste Dolný Kubín. Ďakujem za ponuky

Reality Dolný Kubín

1 izbový byt | Dolný Kubín | 45 m²

Hľadám 1-izbový byt v meste Dolný Kubín, najlepšie v lokalite Brezovec, Bysterec. Byt môže byť

Publikované: 14.04.2022 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Dolný Kubín

95,000 € 2111 €/m²

člen NARKS

Hľadám pre klienta 4-izbový byt v Dolnom Kubíne. Ponúknite prosím.

Reality Dolný Kubín

4 izbový byt | Bysterec | 80 m²

AstonReal súrne hľadá pre klienta 4 izbový byt v meste Dolný Kubín. Hľadáme byt po kompletnej,

Publikované: 14.04.2022 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Dolný Kubín

170,000 € 2125 €/m²

člen NARKS

AstonReal: predaj 4-izbový bungalov s výhľadom na Tatry, pozemok 839m2

Reality Tvarožná

Rodinný dom | Nezadaná | 136.9 m²

4-izbový bungalov s výhľadom na Vysoké Tatry, pozemok 839 m² – Tvarožná Realitná kancelária As

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Tvarožná

Cena dohodou

člen NARKS

Rôznorodo využiteľné priestory na prenájom, Zlatovská, Trenčín

Reality Trenčín

Priestor pre sklad | Zlatovská | 2,302 m²

Aston Real ponúka na prenájom dvojpodlažnú budovu so širokým spektrom využitia na Zlatovskej ul

Publikované: 14.04.2022 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

3.5 €/m2/mesiac 4 €/m2/mesiac

člen NARKS

Investičný rovinatý pozemok v intraviláne- Púchov 3231 m2

Reality Púchov

Komerčná zóna | Púchovská | 3,231 m²

AstonReal Vám ponúka na predaj investičný pozemok v Púchove. Celková rozloha pozemku je 3231 m2

Publikované: 14.04.2022 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Púchov

119,000 € 37 €/m²

člen NARKS

Hľadám pre klienta starší rodinný dom vhodný na rekonštrukciu

Reality Považská Bystrica

Rodinný dom | Nezadaná | 160 m²

AstonReal súrne hľadá pre nášho klienta rodinný dom vhodný na rekonštrukciu v Považskej Bystric

Publikované: 14.04.2022 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na kúpa Považská Bystrica

150,000 € 938 €/m²

člen NARKS

Pozemok na komerčné účely - 3787m2, Ružomberok

Reality Ružomberok

Komerčná zóna | Tatranská cesta | 3,787 m²

AstonReal ponúka na predaj pozemok na komerčné účely nachádzajúci sa na hlavnom ťahu Ružomberok

Publikované: 14.04.2022 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Ružomberok

26 €/m2 26 €/m2

člen NARKS

HĽADÁM: RODINNÝ DOM, obývateľný,3-4 izbový,pozemok cca 500 m2,Trenčín

Reality Trenčín

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

RK AstonReal hľadá pre klienta RODINNÝ DOM, lokalita Trenčín - celé mesto. Dom môže byť aj v p

Publikované: 11.01.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na kúpa Trenčín

330,000 €

člen NARKS

HĽADÁME pre klienta: 2i byt, po rekonštrukcii, 50-68 m2, LM, 145.000 €

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Nezadaná | 65 m²

AstonReal hľadá pre klienta 2-izbový byt v Liptovskom Mikuláši. Celková rozloha bytu 50 m2 - 6

Publikované: 15.11.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Liptovský Mikuláš

145,000 € 2231 €/m²

člen NARKS

Prenájom skladových priestorov v Priemyselnom parku Poprad- do 2500 m2

Reality Poprad

Priestor pre sklad | Priemyselná | 4,000 m²

AstonReal ponúka na prenájom skladové priestory v hale Priemyselného parku Matejovce. Nejedná

Publikované: 06.10.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Poprad

Cena dohodou

člen NARKS

AstonReal: REZERVOVANÉ pozemok 651m2 s výhľadom na V. Tatry

Reality Kežmarok

Pozemok pre rodinné domy | 651 m²

AstonReal: REZERVOVANÉ - slnečný a rovinatý pozemok o výmere 651 m2, o rozmere cca 28 m x 23 m

Publikované: 18.10.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Kežmarok

Cena dohodou

člen NARKS

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1405)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30335)
Reality v Martine (747)
Byty na predaj v Bratislave (8530)
Rodinné domy na predaj (22993)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie