Pozemok pre rodinné domy | Do Dielca | 646 m²
- Znížená cena!!! + DOHODA!!! - Vo výhradnom zastúpení klienta ponúka na predaj pozemok o výmer
120 €/m2 120 €/m2
3 izbový byt | Magurská | 70 m²
AstonReal Vám ponúka kompletne prerobený 3-izbový byt na MAGURSKEJ ulici v Sásovej o rozlohe 70
Cena dohodou
3 izbový byt | Tatranská | 78 m²
AstonReal Vám ponúka na predaj kompletne prerobený 3-izbový byt na TATRANSKEJ ulici v Sásovej o
Cena dohodou
1 izbový byt | Štefánikova | 35 m²
PREDANÝ !!! Tento byt má nového majiteľa a ja ďakujem majiteľom za dôveru. AstonReal ponúka
Cena dohodou
Apartmán | Veľká Lomnica | 57 m²
AstonReal Maklér: Karol Linkesch Exkluzívne ponúka na predaj : Rekreačný apartmán vo Vysokých
185,000 € 3246 €/m²
1 izbový byt | Severná | 29 m²
AstonReal ponúka na predaj 1 izbový byt, typ bytu: bauring. Byt sa nachádza v Banskej Bystrici
109,000 € 3759 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Štrba | 976 m²
AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponúka na predaj : Stavebný pozemok v obci Štrba. Pozemok je
164,000 € 168 €/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | Liptovský Ján | 1,980 m²
EXKLUZÍVNE - AstonReal ponúka na predaj Hotel Svätojánsky kaštieľ. Jedná sa o novo zrekonštruov
1,200,000 € 606 €/m²
Rodinný dom | Žakovce | 310 m²
AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponuka na predaj : Rodinný dom v obci Žakovce. Dom je komple
289,999 € 935 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Čertov | 91,147 m²
AstonReal ponúka na predaj investičný pozemok v rekreačnej oblasti čarovných Javorníkov. Ak hľa
22 €/m2 22 €/m2
3 izbový byt | Ďumbierska | 69 m²
PREDANÉ!!! 3izbový bauring, zavolajte mi, PREDÁM aj Vašu NEHNUTEĽNOSŤ. AstonReal ponúka na pred
Cena dohodou
3 izbový byt | Nezadaná | 70 m²
PREDANÉ - ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť!!! AstonReal ponúka v zastúpení majiteľa
Cena dohodou
Reštaurácia | Na Zábave | 270 m²
AstonReal ponúka exkluzívne na predaj: útulnú KRČMIČKU - POHOSTINSTVO, v strategicky výhodnej l
149,000 € 552 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Zbora | 1,265 m²
AstonReal vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj lukratívny STAVEBNÝ pozemok v nádher
38,500 € 30 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Podbreziny Háje | 429 m²
AstonReal ponúka na predaj stavebný pozemok v meste Liptovský Mikuláš – časť Háje, vhodný na vý
79,990 € 186 €/m²
3 izbový byt | Štefánikova | 68 m²
AstonReal ponúka exkluzívne na predaj priestranný 3-izbový byt v pôvodnom stave, nachádzajúci s
Cena dohodou
Priestor pre sklad | Zlatovská | 2,302 m²
Aston Real ponúka na prenájom dvojpodlažnú budovu so širokým spektrom využitia na Zlatovskej ul
3.5 €/m2/mesiac 4 €/m2/mesiac
Komerčná zóna | Púchovská | 3,231 m²
AstonReal Vám ponúka na predaj investičný pozemok v Púchove. Celková rozloha pozemku je 3231 m2
119,000 € 37 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 160 m²
AstonReal súrne hľadá pre nášho klienta rodinný dom vhodný na rekonštrukciu v Považskej Bystric
150,000 € 938 €/m²
Komerčná zóna | Tatranská cesta | 3,787 m²
AstonReal ponúka na predaj pozemok na komerčné účely nachádzajúci sa na hlavnom ťahu Ružomberok
26 €/m2 26 €/m2
Apartmán | Demänová | 46 m²
AstonReal exkluzívne ponúka na predaj elegantný investičný apartmán v prestížnom apartmánovom k
218,000 € 4739 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Banská | 1,207 m²
ASTONREAL - EXKLUZÍVNE PONÚKA: Na predaj: slnečný stavebný pozemok, v pokojnej tichej časti o
210 €/m2 210 €/m2
3 izbový byt | Nezadaná | 83 m²
Astonreal Ponúka na predaj priestranný TEHLOVÝ byt o rozlohe 83m2 v prímestskej časti Uľanka.
137,000 € 1651 €/m²
3 izbový byt | Nábrežná | 65 m²
AstonReal súrne hľadá pre nášho klienta 3-izbový bezbariérový byt v Povazskej Bystrici. Najlepš
145,000 € 2231 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.