Hotel, penzión, ubytovňa | Liptovský Ján | 1,980 m²
EXKLUZÍVNE - AstonReal ponúka na predaj Hotel Svätojánsky kaštieľ. Jedná sa o novo zrekonštruov
1,200,000 € 606 €/m²
Rodinný dom | Žakovce | 310 m²
AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponuka na predaj : Rodinný dom v obci Žakovce. Dom je komple
289,999 € 935 €/m²
3 izbový byt | Ďumbierska | 69 m²
PREDANÉ!!! 3izbový bauring, zavolajte mi, PREDÁM aj Vašu NEHNUTEĽNOSŤ. AstonReal ponúka na pred
Cena dohodou
3 izbový byt | Nezadaná | 70 m²
PREDANÉ - ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť!!! AstonReal ponúka v zastúpení majiteľa
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Čertov | 91,147 m²
AstonReal ponúka na predaj investičný pozemok v rekreačnej oblasti čarovných Javorníkov. Ak hľa
22 €/m2 22 €/m2
Reštaurácia | Na Zábave | 270 m²
AstonReal ponúka exkluzívne na predaj: útulnú KRČMIČKU - POHOSTINSTVO, v strategicky výhodnej l
149,000 € 552 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Zbora | 1,265 m²
AstonReal vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj lukratívny STAVEBNÝ pozemok v nádher
38,500 € 30 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Podbreziny Háje | 429 m²
AstonReal ponúka na predaj stavebný pozemok v meste Liptovský Mikuláš – časť Háje, vhodný na vý
79,990 € 186 €/m²
3 izbový byt | Štefánikova | 68 m²
AstonReal ponúka exkluzívne na predaj priestranný 3-izbový byt v pôvodnom stave, nachádzajúci s
Cena dohodou
Rodinný dom | Herlianska | 85 m²
AstonReal ponúka na predaj rodinný dom s veľkým pozemkom vhodným na výstavbu dvoch rodinných do
Cena dohodou
Rekreačný pozemok | Beňová Lehota | 1,107 m²
AstonReal ponúka na predaj rekreačné pozemky v mestskej časti obce Beňova Lehota, okres Dolný K
65 €/m2 65 €/m2
Rodinný dom | Nezadaná | 147 m²
AstonReal ponúka na predaj novostavbu rodinného domu (2024). Dom je jednopodlažný s nadštandard
Cena dohodou
Rodinný dom | Sliač | 0 m²
AsonReal hľadá pre klienta rodinný dom v kúpeľnom meste Sliač. Cena podľa stavu domu. Ďakujem z
185,000 €
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 376 m²
AstonReal ponúka exkluzívne na predaj stavebný pozemok v obci Liptovské Kľačany – ideálne miest
Cena dohodou
2 izbový byt | Mládežnícka | 56 m²
PREDANÝ!!! ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť. Astonreal ponúka,v zastúpení majiteľov,
Cena dohodou
3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
DOSTALI SME DOPYT! AstonReal hľadá pre klienta 3-izbový byt v PÚCHOVE, ulica Mládežnícka, Okru
145,000 €
1 izbový byt | Ďumbierska | 31.5 m²
PREDANÉ!!! Tento BYT má nového majiteľa a ja ďakujem majiteľke za dôveru. AstonReal ponúka e
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Žakovce | 675 m²
!!! PREDANÉ !!! ozvite sa, PREDÁM aj Vašu NEHNUTEĽNOSŤ AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponuka
Cena dohodou
3 izbový byt | Nezadaná | 82 m²
AstonReal Vám ponúka exkluzívne kompletne prerobený 3i byt o rozlohe 82 m2 v Petržalke. K bytu
Cena dohodou
1 izbový byt | Trstená | 39 m²
AstonReal hľadá pre nášho klienta 1-izbový byt v Trstenej. Balkón výhodou. Byt môže byť aj v pô
70,000 € 1795 €/m²
Rodinný dom | Liptovské Sliače | 300 m²
PREDANÉ - AstonReal exkluzívne ponúka na predaj 3 podlažný, 6 izbový rodinný dom v obci Liptovs
Cena dohodou
3 izbový byt | Severná | 76.3 m²
PREDANÉ!!! Tento 3 izb. Byt má nového majiteľa a ja ďakujem majiteľom za dôveru. AstonReal po
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Pavčina Lehota | 720 m²
AstonReal ponúka na predaj pozemok v Pavčinej Lehote o výmere 720m2 (41m x 17m). Nehnuteľnosť s
Cena dohodou
2 izbový byt | Sásová | 57 m²
AstonReal hľadá pre klienta 2-izbový byt s lodžiou, na ul. TATRANSKÁ v Banskej Bystrici - časť
140,000 € 2456 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.