DOSTALI SME DOPYT! hľadáme 2i byt do 120.000,- €, Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

DOSTALI SME DOPYT! AstonReal súrne hľadá pre klienta 2-izbový byt v Liptovskom Mikuláši. Cena

Publikované: 12.07.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Liptovský Mikuláš

120,000 €

člen NARKS

IBA U NÁS! Rovinatý investičný stavebný pozemok 3.245m2, Dolná Ždaňa

Reality Dolná Ždaňa

Pozemok pre rodinné domy | Dolná Ždaňa | 3,245 m²

AstonReal ponúka v exkluzívnom zastúpení majiteľa na predaj investičný rovinatý stavebný pozemo

Publikované: 10.11.2022 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Dolná Ždaňa

27 €/m2 27 €/m2

člen NARKS

Predaj:Prerobený 4-izbový RODINNÝ DOM, pozemok 675 m2, Diviaky

Reality Martin

Rodinný dom | Diviaky | 200 m²

Exkluzívne ! ! ! AstonReal ponúka na predaj prerobený 4 izbový Dom v Turčianskych Tepliciach ča

Publikované: 27.04.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Martin

159,900 € 800 €/m²

člen NARKS

IBA U NÁS! Investičný stavebný pozemok 5.517m2, Svinná

Reality Svinná

Pozemok pre rodinné domy | Svinná | 5,517 m²

AstonReal ponúka v exkluzívnom zastúpení majiteľa na predaj investičný stavebný pozemok určený

Publikované: 08.11.2022 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Svinná

32 €/m2 32 €/m2

člen NARKS

Na predaj pozemok na exponovanom mieste na účel občianskej vybavenosti

Reality Púchov

Komerčná zóna | Vsetínska | 2,281 m²

AstonReal Vám exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok na exponovanom mieste na účel občian

Publikované: 25.11.2022 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Púchov

156,000 € 68 €/m²

člen NARKS

Veľmi súrne hľadám 1-izbový byt s balkónom v Považskej Bystrici

Reality Považská Bystrica

1 izbový byt | Lánska | 40 m²

AstonReal veľmi súrne hľadá pre našu klientku 1-izbový byt v Považskej Bystrici. Balkón podmien

Publikované: 25.04.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Považská Bystrica

93,000 € 2325 €/m²

člen NARKS

PREDAJ: Kancelárie + Hala, 2.050 m2, pozemok 6120 m2, Vrútky

Reality Vrútky

Priestor pre sklad | Vrútky | 6,120 m²

EXKLUZÍVNE ! ! ! AstonReal ponúka na predaj 3.poschodovú budovu s tridsiatimi kanceláriami vo V

Publikované: 22.09.2022 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na predaj Vrútky

650,000 € 131 €/m²

člen NARKS

EXKLUZÍVNE ! pozemok na predaj, 9.429 m2, Turecká

Reality Banská Bystrica

Rekreačný pozemok | 9,429 m²

AstonReal ponúka EXKLUZÍVNE na predaj pozemok v katastrálnom území Turecká o výmere 9.429 m2.

Publikované: 04.07.2022 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

159,000 € 17 €/m²

člen NARKS

Na predaj pozemok v obci PUCOV, Dolný Kubín, 1085 m2

Reality Dolný Kubín

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,085 m²

AstonReal ponúka na predaj krásny stavebný pozemok v pokojnej obci Pucov s celkovou výmerou 108

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Kubín

70 €/m2 70 €/m2

člen NARKS

Hľadám pre nášho klienta rodinný dom s pozemkom v blízkosti B.B.

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

AstonReal súrne hľadá pre nášho klienta rodinný dom v blízkosti Banskej Bystrici. Celková rozlo

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na kúpa Banská Bystrica

190,000 €

člen NARKS

PREDANÉ Záhrada s chatkou, 377m2, Banská Bystrica, Uhlisko

Reality Banská Bystrica

Záhrada | Srnková | 377 m²

AstonReal ponúka v zastúpení majiteľa na predaj záhradnú chatku s pozemkom v Banskej Bystrici,

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Bratislava-Vrakuňa

Dvojgarsónka | PENTAGON | 42 m²

PREDANÉ - ozvite sa mi a predám aj Vašu nehnuteľnosť!!! AstonReal ponúka na predaj kompletne p

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

Cena dohodou

člen NARKS

Krásny priestranný 5-izbový RD, 300m2, pozemok 1.008m2, Trenčín

Reality Trenčín

Rodinný dom | Jahodová | 300 m²

AstonReal ponúka vo výhradnom zastúpení majiteľa priestranný a veľmi vkusne zrekonštruovaný sam

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Trenčín

1 € 0 €/m²

člen NARKS

Prenájom HALA - SKLADOVÉ PRIESTORY - POPRAD od 2500 m2 - 5000 m2

Reality Poprad

Priestor pre sklad | Východná | 4,950 m²

AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponúka na prenájom: Skladové haly v Poprade - východ. Momentá

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Poprad

Cena dohodou

člen NARKS

PREDANÉ !!! volajte, píšte, PREDÁM aj Vašu NEHNUTEĽNOSŤ !!!

Reality Turecká

Chalupa, rekreačný domček | Turecká | 250 m²

PREDANÉ !!! AJ Tento DOM už má nových majiteľov a ja ďakujem bývalým majiteľom za dôveru. Ozvi

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Turecká

Cena dohodou

člen NARKS

Predaj! Moderný rodinný dom – Liptovské Beharovce okres Lipt. Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | Liptovské Beharovce | 166 m²

AstonReal ponúka na predaj novostavbu moderného rodinného domu v pokojnej a vyhľadávanej lokali

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Liptovský Mikuláš

299,000 € 1801 €/m²

člen NARKS

PREDAJ: Stavebný pozemok 646m2, Ružomberok - Do Dielca

Reality Ružomberok

Pozemok pre rodinné domy | Do Dielca | 646 m²

- Znížená cena!!! + DOHODA!!! - Vo výhradnom zastúpení klienta ponúka na predaj pozemok o výmer

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Ružomberok

120 €/m2 120 €/m2

člen NARKS

Rezervované !Dvojizbový byt 53 m2 + balkón v Liptovskom Mikuláši

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Ul. 1. mája | 53 m²

AstonReal ponúka na predaj 2-izbový byt s výmerou 53 m² v obľúbenom apartmánovom dome neďaleko

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

člen NARKS

P R E D A N É !!! ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Magurská | 70 m²

AstonReal Vám ponúka kompletne prerobený 3-izbový byt na MAGURSKEJ ulici v Sásovej o rozlohe 70

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Tatranská | 78 m²

AstonReal Vám ponúka na predaj kompletne prerobený 3-izbový byt na TATRANSKEJ ulici v Sásovej o

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

POZEMOK vhodný na výstavbu, 5.904 m2, k.ú. Hájniky (Sliač)

Reality Sliač

Pozemok pre rodinné domy | Hájniky | 5,904 m²

AstonReal Vám ponúka na predaj investičný pozemok o rozlohe 5.904 m2, vo vlastníctve jedného ma

Publikované: 29.10.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Sliač

147,600 € 25 €/m²

člen NARKS

hľadáme RODINNÝ DOM ! Beluša/Kočkovce/Vieska Bezdedov/Dohňany/Nimnica

Reality Púchov

Rodinný dom | Nezadaná | 80 m²

DOSTALI SME DOPYT! AstonReal súrne hľadá pre klienta RODINNÝ DOM v pôvodnom stave. LOKALITA:

Publikované: 16.10.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na kúpa Púchov

150,000 € 1875 €/m²

člen NARKS

2 izbový Rekreačný apartmán Vys.Tatry-Veľká Lomnica 57 m2

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Veľká Lomnica | 57 m²

AstonReal Maklér: Karol Linkesch Exkluzívne ponúka na predaj : Rekreačný apartmán vo Vysokých

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

185,000 € 3246 €/m²

člen NARKS

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Severná | 29 m²

AstonReal ponúka na predaj 1 izbový byt, typ bytu: bauring. Byt sa nachádza v Banskej Bystrici

Publikované: 16.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

109,000 € 3759 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Reality v Martine (747)
Byty na predaj v Bratislave (8530)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30335)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Rodinné domy na predaj (22993)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Byty v Banskej Bystrici (1405)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie