AstonReal: PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Poprad

1 izbový byt | Nezadaná | 32 m²

Exkluzívne v ponuke AstonReal – PREDANÉ 1-izbový byt s dvomi loggiami po rekonštrukcii, Popra

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

člen NARKS

Exkluzívne: Predaj Rodinný dom v Skalici

Reality Skalica

Rodinný dom | Skalica | 80 m²

AstonReal ponúka výhradnom zastúpení rodinný dom v Skalici v širšom centre mesta. Dom je v stav

Publikované: 26.01.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Skalica

Cena dohodou

člen NARKS

HĽADÁM: 2i-izbový byt, cca 58 m2, do 85.000,- €, HOLÍČ

Reality Holíč

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

AstonReal súrne hľadá pre klienta 2-izbový byt v lokalite HOLÍČ. Celková rozloha cca 58 m2. C

Publikované: 01.02.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na kúpa Holíč

85,000 €

člen NARKS

Súrne hľadám pre klientku 3-izbový bezbariérový byt v Pov. Bystrici

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Nábrežná | 65 m²

AstonReal súrne hľadá pre nášho klienta 3-izbový bezbariérový byt v Povazskej Bystrici. Najlepš

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na kúpa Považská Bystrica

145,000 € 2231 €/m²

člen NARKS

AstonReal: PREDANÉ - rodinný dom v obci Mníšek nad Hnilcom

Reality Mníšek nad Hnilcom

Rodinný dom | Nezadaná | 129 m²

AstonReal: PREDANÉ - rodinný dom v Mníšku nad Hnilcom – ideálny aj na rekreáciu! AstonReal Vám

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Mníšek nad Hnilcom

55,000 € 426 €/m²

člen NARKS

EXKLUZÍVNE na predaj Rodinný dom so záhradou v Brodskom.

Reality Brodské

Rodinný dom | Brodské | 100 m²

AstonReal Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj Pekný, Udržiavaný 3.izbový Rodinný dom so záhradou v

Publikované: 05.11.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Brodské

Cena dohodou

člen NARKS

AstonReal: na predaj útulný rekreačný domček v lone prírody - Delava

Reality Spišská Nová Ves

Rodinný dom | 48 m²

AstonReal: Ak hľadáte oddych od pracovného a mestského zhonu a hľadáte pokoj v prírode, nie ste

Publikované: 13.02.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Spišská Nová Ves

Cena dohodou

člen NARKS

Hľadám súrne 1 izb. byt pre klienta v B. Bystrici

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Starohorská | 35 m²

AstonReal súrne hľadá pre klienta: platba v HOTOVOSTI: 1 izbový byt, najlepšie s balkónom, aleb

Publikované: 17.01.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

110,000 € 3143 €/m²

člen NARKS

AstonReal: PREDANÉ stavebný pozemok 1 248 m2, Spišská Belá - Strážky

Reality Spišská Belá

Pozemok pre rodinné domy | Popradská | 1,248 m²

AstonReal: PREDANÉ stavebný pozemok v Spišskej Belej – časť Strážky, o výmere 1 248 m². Ponú

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Spišská Belá

Cena dohodou

člen NARKS

AstonReal: PREDANÉ pozemok o výmere 1 000 m2 - Malý Slavkov

Reality Malý Slavkov

Pozemok pre rodinné domy | 1,000 m²

AstonReal: PREDANÉ slnečný pozemok o výmere 1 000 m2 v Malom Slavkove. Ponúkaný pozemok podľa

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Malý Slavkov

49,000 € 49 €/m²

člen NARKS

Luxusný apart. Vys. Tatry - Veľká Lomnica, 7 izieb, 321 m2, odp.DPH

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Veľká Lomnica | 256 m²

EXKLUZÍVNE - AstonReal ponúka na predaj vo Vysokých Tatrách - Veľká Lomnica, luxusný apartmán.

Publikované: 03.02.2023 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

725,000 € 2832 €/m²

člen NARKS

Predaj! Exkluzívny apartmán v Demänovskej doline – Jasná na dosah

Reality Liptovský Mikuláš

Apartmán | Demänová | 46 m²

AstonReal exkluzívne ponúka na predaj elegantný investičný apartmán v prestížnom apartmánovom k

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

218,000 € 4739 €/m²

člen NARKS

HĽADÁM! rodinný dom s pozemkom- okolie Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

AstonReal súrne hľadá pre klienta RODINNÝ DOM, okolie Liptovský Mikuláš Zastavaná plocha cca 12

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na kúpa Liptovský Mikuláš

150,000 €

člen NARKS

Apartmán HREBIENOK RESORT I. - 69 m2, odp.DPH

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Starý Smokovec | 44 m²

AstonReal ponúka na predaj vo Vysokých Tatrách - Starý Smokovec, novostavbu apartmánu v HREBI

Publikované: 11.07.2023 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

509,220 € 11291 €/m²

člen NARKS

! ! ! PREDANÉ !!! ozvite sa, PREDÁM aj Vašu NEHNUTEĽNOSŤ

Reality Poprad

2 izbový byt | Banícka | 52 m²

!!! PREDANÉ !!! ozvite sa, PREDÁM aj Vašu NEHNUTEĽNOSŤ b]AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponu

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

člen NARKS

PREDANÉ, ozvite sa mi a Predám aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Poprad

3 izbový byt | Nezadaná | 80 m²

AstonReal Maklér: Karol Linkesch PREDANÉ!!!! ŠTÝLOVÝ 3-IZBOVÝ BYT S DVOMI BALKÓNMI– NOVOMESK

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

člen NARKS

Prenájom kancelárskych priestorov - POPRAD - centrum - 17 m2

Reality Poprad

Kancelárie, administratívne priestory | Nám.Sv.Egídia | 17 m²

AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponúka na: prenájom kancelárske priestory v budove Alfa priamo

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Priestory na prenájom Poprad

250 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

člen NARKS

2-izbový INVESTIČNÝ APARTMÁN VYSOKÉ TATRY-TATRANSKÁ ŠTRBA, 62,28

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Tatranská Štrba | 53 m²

AstonReal Maklér: Angelika Topoliová Ponuka na predaj : Novostavbu apartmánov vo Vysokých Tat

Publikované: 13.09.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

198,700 € 3749 €/m²

člen NARKS

Apartmán - HREBIENOK RESORT I. - 45 m2, odp.DPH

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Starý Smokovec | 39 m²

Publikované: 11.07.2023 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

332,100 € 8308 €/m²

člen NARKS

Novostavba- 3izbovy byt s balkónom a obrovskou terasou 180m2, Svit

Reality Svit

3 izbový byt | 180 m²

AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponuka na predaj : 3 izbový byt v meste Svit s balkónom a nád

Publikované: 21.01.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Svit

360,000 € 2000 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ 3 izbový byt VYSOKÉ TATRY s balkónom 76m²

Reality Vysoké Tatry

3 izbový byt | Nový Smokovec | 76 m²

AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponúka na predaj : priestranný a svetlý byt s balkónom vo Vyso

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

260,000 € 3421 €/m²

člen NARKS

Priestory na prenájom. Námestie POPRAD s výkladom 64m²

Reality Poprad

Obchodné priestory | Námestie sv. Egidia | 64 m²

AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponúka na prenájom lukratívne priestory v centre mesta. Priest

Publikované: 12.06.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Priestory na prenájom Poprad

1,600 €/mesiac 24 €/mesiac/m²

člen NARKS

RODINNÝ DOM - 2 bytové jednotky + garzónka + garáž - MESTSKÝ PARK

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Nezadaná | 250 m²

AstonReal Vám Exkluzívne ponúka JEDINEČNÚ nehnuteľnosť na predaj v PRIAMOM centre mesta Banská

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

550,000 € 2200 €/m²

člen NARKS

P R E D A N É !!! ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Martin

2 izbový byt | Priekopa | 50 m²

AstonReal ponúka na PREDAJ 2-izbový byt v SKOLAUDOVANEJ NOVOSTAVBE, ktorý sa nachádza v meste M

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

člen NARKS

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8522)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30309)
Rodinné domy na predaj (23022)
Byty v Banskej Bystrici (1403)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Reality v Martine (751)
Upresniť hľadanie