Chalupa, rekreačný domček | Liptovské Kľačany | 77 m²
AstonReal ponúka na predaj ! Chalupa, kde sa spomaľuje čas – výnimočné miesto v srdci Liptova P
228,000 € 2961 €/m²
Rodinný dom | Herlianska | 85 m²
AstonReal ponúka na predaj rodinný dom s veľkým pozemkom vhodným na výstavbu dvoch rodinných do
Cena dohodou
Rodinný dom | Nezadaná | 136.9 m²
4-izbový bungalov s výhľadom na Vysoké Tatry, pozemok 839 m² – Tvarožná Realitná kancelária As
Cena dohodou
Dvojgarsónka | PENTAGON | 42 m²
PREDANÉ - ozvite sa mi a predám aj Vašu nehnuteľnosť!!! AstonReal ponúka na predaj kompletne p
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | 651 m²
AstonReal: REZERVOVANÉ - slnečný a rovinatý pozemok o výmere 651 m2, o rozmere cca 28 m x 23 m
Cena dohodou
Rodinný dom | Nezadaná | 80 m²
DOSTALI SME DOPYT! AstonReal súrne hľadá pre klienta RODINNÝ DOM v pôvodnom stave. LOKALITA:
150,000 € 1875 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 600 m²
AstonReal súrne hľadá pre klienta stavebný POZEMOK, lokalita Trenčín - celé mesto. Rozloha poz
180 €/m2 180 €/m2
Rekreačný pozemok | Lúky | 2,797 m²
AstonReal Vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok na priemyselné, športové alebo rekreačné účel
47 €/m2 47 €/m2
Rodinný dom | Liptovské KĽačany | 77 m²
AstonReal ponúka na predaj ! Drevenica, kde sa spomaľuje čas – výnimočné miesto v srdci Liptova
228,000 € 2961 €/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | Ivachnová | 450 m²
AstonReal ponúka na predaj penzión v obci Ivachnová - Lazy. Leží na rovinatom pozemku s rozloh
599,000 € 515 €/m²
2 izbový byt | Demänovská dolina | 58 m²
Exkluzívny investičný byt v Demänovej – prémiová lokalita pri Jasnej Realitná kancelária AstonR
220,000 € 3793 €/m²
3 izbový byt | Plavisko | 54.44 m²
PREDANÉ-AstonReal ponúka na predaj 2 a pol izbový byt po rekonštrukcii, nachádzajúci sa na 4. p
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Ludrová | 1,039 m²
- PREDANÉ- AstonReal ponúka na predaj investičný pozemok do budúcna (na výstavbu rodinného domu
Cena dohodou
2 izbový byt | Tatranská Štrba | 53 m²
AstonReal Maklér: Angelika Topoliová Ponuka na predaj : Novostavbu apartmánov vo Vysokých Tat
198,700 € 3749 €/m²
3 izbový byt | 180 m²
AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponuka na predaj : 3 izbový byt v meste Svit s balkónom a nád
360,000 € 2000 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 250 m²
AstonReal Vám Exkluzívne ponúka JEDINEČNÚ nehnuteľnosť na predaj v PRIAMOM centre mesta Banská
550,000 € 2200 €/m²
1 izbový byt | Fončorda | 30 m²
AstonReal hľadá pre klienta 1izbový byt, typ bauring, v Banskej Bystrici, mestská časť Fončorda
95,000 € 3167 €/m²
2 izbový byt | Priekopa | 50 m²
AstonReal ponúka na PREDAJ 2-izbový byt v SKOLAUDOVANEJ NOVOSTAVBE, ktorý sa nachádza v meste M
Cena dohodou
3 izbový byt | Mateja Bela | 67 m²
AstonReal ponúka vo výhradnom zastúpení majiteľa na predaj luxusný, moderný a kompletne zariade
1 € 0 €/m²
Rodinný dom | Mostište | 140 m²
AstonReal Vám ponúka na predaj 4-izbový rodinný dom s udržiavaným pozemkom v tichej bočnej ulic
198,000 € 1414 €/m²
3 izbový byt | Komenského | 64 m²
Realitná kancelária AstonReal Vám exkluzívne ponúka na PRENÁJOM slnečný, zariadený 3-izbový byt
600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | Námestie Matice Slovenskej | 30 m²
AstonReal ponúka na prenájom obchodné priestory v obchodnom dome FIX v centre mesta Dubnica nad
300 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | Rudohorská | 101 m²
AstonReal Vám ponúka na prenájom v polyfunkčnom objekte K1, Rudohorská 1/A, Sásová, priestor o
1,100 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Skalica | 80 m²
AstonReal ponúka výhradnom zastúpení rodinný dom v Skalici v širšom centre mesta. Dom je v stav
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.