IBA U NÁS! Elegantný 3i byt, lodžia,kompletná rekonštrukcia,Piešťany

Reality Piešťany

3 izbový byt | Mateja Bela | 67 m²

AstonReal ponúka vo výhradnom zastúpení majiteľa na predaj luxusný, moderný a kompletne zariade

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Piešťany

1 € 0 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ - zariadený zrekonštruovaný 4i RODINNÝ DOM / Mostište

Reality Púchov

Rodinný dom | Mostište | 140 m²

AstonReal Vám ponúka na predaj 4-izbový rodinný dom s udržiavaným pozemkom v tichej bočnej ulic

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Púchov

198,000 € 1414 €/m²

člen NARKS

NA PRENÁJOM: štýlový, zariadený 3-izbový byt s loggiou Komenského ul.

Reality Púchov

3 izbový byt | Komenského | 64 m²

Realitná kancelária AstonReal Vám exkluzívne ponúka na PRENÁJOM slnečný, zariadený 3-izbový byt

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Púchov

600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS

Obchodné priestory 30m2 na prenájom v centre mesta- Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

Obchodné priestory | Námestie Matice Slovenskej | 30 m²

AstonReal ponúka na prenájom obchodné priestory v obchodnom dome FIX v centre mesta Dubnica nad

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Priestory na prenájom Dubnica nad Váhom

300 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS

Prenájom: 101 m2, prízemie: služby, obchod s výkladom, K1 - Sásová

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Rudohorská | 101 m²

AstonReal Vám ponúka na prenájom v polyfunkčnom objekte K1, Rudohorská 1/A, Sásová, priestor o

Publikované: 18.09.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

1,100 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS

Exkluzívne: Predaj Rodinný dom v Skalici

Reality Skalica

Rodinný dom | Skalica | 80 m²

AstonReal ponúka výhradnom zastúpení rodinný dom v Skalici v širšom centre mesta. Dom je v stav

Publikované: 26.01.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Skalica

Cena dohodou

člen NARKS

HĽADÁM: 2i-izbový byt, cca 58 m2, do 85.000,- €, HOLÍČ

Reality Holíč

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

AstonReal súrne hľadá pre klienta 2-izbový byt v lokalite HOLÍČ. Celková rozloha cca 58 m2. C

Publikované: 01.02.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na kúpa Holíč

85,000 €

člen NARKS

Súrne hľadám pre klientku 3-izbový bezbariérový byt v Pov. Bystrici

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Nábrežná | 65 m²

AstonReal súrne hľadá pre nášho klienta 3-izbový bezbariérový byt v Povazskej Bystrici. Najlepš

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na kúpa Považská Bystrica

145,000 € 2231 €/m²

člen NARKS

Predaj! Exkluzívny apartmán v Demänovskej doline – Jasná na dosah

Reality Liptovský Mikuláš

Apartmán | Demänová | 46 m²

AstonReal exkluzívne ponúka na predaj elegantný investičný apartmán v prestížnom apartmánovom k

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

218,000 € 4739 €/m²

člen NARKS

Prenájom! Rodinný domček v Lipt. Ondrašovej - Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | Liptovská Ondrašová | 160 m²

AstonReal ponúka na prenájom menší rodinný dom - novostavbu v Liptovskej Ondrašovej (okres Lipt

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na prenájom Liptovský Mikuláš

800 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

člen NARKS

HĽADÁM! rodinný dom s pozemkom- okolie Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

AstonReal súrne hľadá pre klienta RODINNÝ DOM, okolie Liptovský Mikuláš Zastavaná plocha cca 12

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na kúpa Liptovský Mikuláš

150,000 €

člen NARKS

IBA U NÁS! Prenájom, zariadený autoservis, Nové Mesto n/Váhom

Reality Nové Mesto nad Váhom

Priestor pre sklad | Banská | 370 m²

AstonReal Ponúka v exkluzívnom zastúpení majiteľa na prenájom zariadený a kompletne vybavený au

Publikované: 14.06.2023 Aktualizované: 20.05.2026
Priestory na prenájom Nové Mesto nad Váhom

3.5 €/m2/mesiac 4 €/m2/mesiac

člen NARKS

Predaj: 2 izbový byt 61 m2 kompletná rekonštrukcia.

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Sadová | 61 m²

ASTONREAL ponúka EXKLUZÍVNE na predaj 2 izbový byt v blízkosti centra s loggiou. Byt o rozlohe

Publikované: 31.03.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

Rezervované: 3 izbový TEHLOVÝ byt 83m2 s loggiou - Uľanka

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Nezadaná | 83 m²

Astonreal Ponúka na predaj priestranný TEHLOVÝ byt o rozlohe 83m2 v prímestskej časti Uľanka.

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

137,000 € 1651 €/m²

člen NARKS

Hľadáme pre klienta menší Rodinný dom v okolí Banskej Bystrice

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme pre konkrétneho klienta menší rodinný dom - trojizbový v okolí Banskej Bystrice. Pozemo

Publikované: 20.01.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na kúpa Banská Bystrica

155,000 €

člen NARKS

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Nezadaná | 57 m²

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť!!! AstonReal Vám ponúka na predaj kompletn

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

Predaj: Apartmán 48 m2, v centre Banskej Štiavnice - DIVNÁ PANI

Reality Banská Štiavnica

Apartmán | Nezadaná | 48 m²

AstonReal ponúka na predaj rekreačný apartmán v historickom centre Banskej Štiavnice. Historick

Publikované: 14.10.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

154,000 € 3229 €/m²

člen NARKS

Predaj: 4-izb. RODINNÝ DOM s pozemkom 675 m2, Turčianske Teplice

Reality Turčianske Teplice

Rodinný dom | Diviaky | 200 m²

Exkluzívne ! ! ! AstonReal ponúka na predaj 4 izbový Dom v Turčianskych Tepliciach časť, Diviak

Publikované: 27.10.2023 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Turčianske Teplice

159,900 € 800 €/m²

člen NARKS

Na predaj poľnohospodárske pozemky v meste Trstená, 18749m2

Reality Trstená

Orná pôda | Trstená | 18,749 m²

AstonReal ponúka na predaj poľnohospodárske pozemky v meste Trstená. Pozemky sú vedené ako orná

Publikované: 13.02.2023 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Trstená

65,000 € 3 €/m²

člen NARKS

VEĽKORYSÝ 3+kk byt s rozlohou 76 m2 - STARÉ MESTO

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Leškova | 76 m²

AstonReal Vám predstavuje výnimočnú príležitosť nadobudnúť veľkorysý dvojizbový byt s možnosťou

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

215,000 € 2829 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

PREDAJ: ZRUBOVÁ chata, úžitková plocha 50 m, pozemok 368 m2, RYKYNČICE

Reality Krupina

Chalupa, rekreačný domček | 50 m²

AstonReal ponúka na predaj ZRUBOVÚ chatu v lokalite RYKYNČICE, konkrétne Dolné Rykynčice, okres

Publikované: 18.10.2023 Aktualizované: 20.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Krupina

150,000 € 3000 €/m²

člen NARKS

Prenájom: komerčný priestor 28 m2, v centre B. Bystrice, Nám. Slobody

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Námestie Slobody | 28 m²

AstonReal Vám ponúka v polyfunkčnom objekte K2, Námestie slobody 8 na prenájom priestor o celko

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

335 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS

PREDAJ: 2 izb. byt na ul. Tulská, časť Fončorda - Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Tulská | 54 m²

AstonReal vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj slnečný 2-izbový byt v osobnom vlast

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

PRENÁJOM nadštandardný 4 izb., byt, ul. Rudlovská cesta, centrum B.B.

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Rudlovská cesta | 120 m²

AstonReal ponúka na prenájom nadštandardný mezonetový 3 spálňový byt s priestrannou vstupnou ha

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

900 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8522)
Byty v Banskej Bystrici (1403)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Reality v Martine (751)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30307)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Rodinné domy na predaj (23022)
Upresniť hľadanie