Na prenájom 3 izbový byt v Trenčíne, Juh, Východná ulica.

Reality Trenčín

3 izbový byt | Východná | 77 m²

Záujemca neplatí realitnej kancelárii žiadnu províziu. Na prenájom 3 izbový byt v Trenčíne, Ju

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

600 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na prenájom 3 izbový byt v Trenčíne, Juh, Východná ulica.

Reality Trenčín

3 izbový byt | Východná | 77 m²

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

600 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj 3 izbový, čiastočne prerobený byt v Trenčíne, Juh, Šafárikova ulica.

Reality Trenčín

3 izbový byt | šafárikova | 68 m²

3D Virtuálna prehliadka TU. https://my.matterport.com/show/?m=LCYNpmzdaZn Video prehliadka TU

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trenčín

168,000 € 2471 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Na prenájom kancelársky priestor na Ul. Vajanského 7

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Vajanského | 18 m²

Záujemca neplatí realitnej kancelárii žiadnu sprostredkovateľskú províziu !!! Na prenájom kanc

Publikované: 21.06.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

180 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

BartanusReality - Na predaj starší rodinný dom priamo v meste Trenčín, Bezručova ulica.

Reality Trenčín

Rodinný dom | Bezručova | 90 m²

3D Virtuálna prehliadka TU. https://my.matterport.com/show/?m=Q1zPKymBAkK Video prehliadka TU

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Trenčín

295,000 € 3278 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Ponúkame na predaj dvojpodlažnú chatu s podkrovím v chatkovej oblasti Vršok v obci Horné Srnie

Reality Horné Srnie

Chalupa, rekreačný domček | 40 m²

Video prehliadka TU. https://youtu.be/p8hB4htq3J4 EXKLUZÍVNE IBA U NÁS Vám ponúkame na predaj

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Horné Srnie

43,000 € 1075 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

BartanusReality - Na predaj rodinný dom v obci Svinná pri Trenčíne.

Reality Svinná

Rodinný dom | Svinná 57 | 150 m²

3D Virtuálna prehliadka TU. https://my.matterport.com/show/?m=cvvWfPDpvW7 Video prehliadka TU

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Svinná

Cena dohodou

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BartanusReality - nebytový priestor priamo v centre Trenčína o rozlohe 72 m2,

Reality Trenčín

Obchodné priestory | Saratovska 7388/1A | 72 m²

Klient neplatí realitnej kancelárii sprodstredkovateľskú províziu. EXKLUZÍVNE IBA U NÁS Vám po

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

350 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

BartanusReality - Na predaj pozemok o rozlohe 907m2 pre výstavbu rodinného domu v Novej Dubnici, časť Medové Lúky.

Reality Nová Dubnica

Pozemok pre rodinné domy | Levanduľová | 907 m²

Video prehliadka TU. https://youtu.be/WNF00dVX0XE EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj pozemok pre v

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Nová Dubnica

160 €/m2 160 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj novostavba rozmerného, 4 izbového rodinného domu s garážou v obci Trenčianske Mitice, časť Zemianske Mitice.

Reality Trenčianske Mitice

Rodinný dom | 426 | 135 m²

3D Virtuálna prehliadka TU. https://my.matterport.com/show/?m=a1XswevNyBS Video prehliadka TU

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Trenčianske Mitice

285,000 € 2111 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BartanusReality - Na predaj zaujímavý 5 izbový rodinný dom v obci Kameničany pri Dubnici nad Váhom. Znížená cena!!!

Reality Kameničany

Rodinný dom | 152 m²

Video prehliadka TU. Ponúkame na predaj zaujímavý 5 izbový rodinný dom v obci Kameničany pri D

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Kameničany

280,000 € 2105 €/m²

BartanusReality - Na predaj rozmerná novostavba 5 izbového rodinného domu v obci Kameničany pri Dubnici nad Váhom. Znížená cena!!!

Reality Kameničany

Rodinný dom | Kameničany | 152 m²

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Kameničany

255,000 € 2138 €/m²

BartanusReality - Ponúkame na prenájom výrobnú halu o rozlohe 941 m2, nachádzajúcu sa v obci Selec.

Reality Selec

Skladový objekt | Selec | 941 m²

Klient neplatí realitnej kancelárii sprodstredkovateľskú províziu. Video prehliadka TU. https

Publikované: 30.05.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Objekty na prenájom Selec

3.5 €/m2/mesiac 4 €/m2/mesiac

Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Selec

Priestor pre sklad | Selec | 941 m²

Publikované: 30.05.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Priestory na prenájom Selec

3.5 €/m2/mesiac 4 €/m2/mesiac

Video prehliadka
Video prehliadka

BartanusReality - Na predaj ponúkame krásny pozemok s nádherným výhľadom nad obcou Povina

Reality Povina

Rekreačný pozemok | povina | 1,140 m²

Video prehliadka TU. Na predaj ponúkame krásny pozemok s nádherným výhľadom nad obcou Povina,

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Povina

55 €/m2 55 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

BartanusReality - Na predaj zaujímavý pozemok v obci Svinná pri Trenčíne.

Reality Svinná

Pozemok pre rodinné domy | svinná | 973 m²

EXKLUZÍVNE ponúkame na predajzaujímavý pozemok v obci Svinná, ktorá je situovaná medzi mestami

Publikované: 19.07.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Svinná

50 €/m2 50 €/m2

BartanusReality - Na predaj lukratívna komerčná budova vhodná pre investičný zámer, priamo v centre Trenčína, ulica Hviezdoslavova 10.

Reality Trenčín

Objekt pre obchod | Hviezdoslavova | 250 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS Vám ponúkame na predaj lukratívnu komerčnú budovu vhodnú pre investičný zá

Publikované: 26.01.2023 Aktualizované: 20.05.2026
Objekty na predaj Trenčín

340,000 € 1160 €/m²

BartanusReality - Na predaj rozmerný rodinný dom s pozemkom 2480 m2 v Dubnici nad Váhom, Bottova ulica.

Reality Dubnica nad Váhom

Rodinný dom | Bottova | 328 m²

3D Virtuálna prehliadka TU. https://my.matterport.com/show/?m=ZmrDGzTxxQ4 Video prehliadka TU

Publikované: 15.03.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Dubnica nad Váhom

299,000 € 991 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Kriváň - výrobno-skladovací objekt + kanc. priestory – predaj

Reality Kriváň

Výrobný objekt | Kriváň | 711 m²

V obci Kriváň ponúkame na predaj alebo na prenájom objekt určený predovšetkým na výrobu a sk

Publikované: 03.02.2025 Aktualizované: 10.04.2025
Objekty na predaj Kriváň

560,000 € 788 €/m²

Zvolen, mesto – priestranný 3-izbový byt, 90 m2 - predaj

Reality Zvolen

3 izbový byt | Sokolská | 80 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj 3-izbový byt v širšom centre mesta Zvolen

Publikované: 27.03.2023 Aktualizované: 27.03.2023
Byty na predaj Zvolen

150,000 € 1875 €/m²

Veľká Lúka – investičný pozemok, určený na výstavbu, 1028 m2 – predaj

Reality Veľká Lúka

Pozemok pre rodinné domy | Záhumnie | 1,028 m²

Ponúkame na predaj investičný pozemok v celkovej výmere 1028 m2, nachádzajúci sa v intravilá

Publikované: 09.06.2023 Aktualizované: 22.11.2023
Pozemky na predaj Veľká Lúka

70,000 € 68 €/m²

Kováčová – luxusná rodinná vila s rozsiahlym pozemkom - 2150 m2

Reality Kováčová

Rodinný dom | Badínska | 250 m²

Ponúkame na predaj novostavbu luxusnej rezidencie v lukratívnej vilovej štvrti obce Kováčová s

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Domy na predaj Kováčová

780,000 € 3120 €/m²

Zvolen, centrum mesta – ul. Masaryka – exkluzívny veľký 2-izbový byt, 81 m2

Reality Zvolen

2 izbový byt | T. G. Masaryka | 81 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny, priestranný, kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt vo vyhľadáva

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Zvolen

185,000 € 2284 €/m²

Zvolen, Bystrický rad – slnečný 2-izbový byt v centre mesta, 60 m2 – predaj

Reality Zvolen

2 izbový byt | 60 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v centre mesta Zvolen, na 4. poschodí bytového domu, ul. Bystri

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Zvolen

130,000 € 2167 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1403)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Reality v Martine (751)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Rodinné domy na predaj (23020)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30309)
Upresniť hľadanie