Predaj ! pozemok 720m2 (41mx17m) Pavčina Lehota-Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | Pavčina Lehota | 720 m²

AstonReal ponúka na predaj pozemok v Pavčinej Lehote o výmere 720m2 (41m x 17m). Nehnuteľnosť s

Publikované: 30.07.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

člen NARKS

PREDANÉ: Novostavba rodinného domu pozemok:653m2

Reality Ružomberok

Rodinný dom | Nezadaná | 147 m²

AstonReal ponúka na predaj novostavbu rodinného domu (2024). Dom je jednopodlažný s nadštandard

Publikované: 24.06.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Ružomberok

Cena dohodou

člen NARKS

DOSTALI SME DOPYT! hľadáme 2i byt do 120.000,- €, Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

DOSTALI SME DOPYT! AstonReal súrne hľadá pre klienta 2-izbový byt v Liptovskom Mikuláši. Cena

Publikované: 12.07.2023 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na kúpa Liptovský Mikuláš

120,000 €

člen NARKS

Predané! 3-izb. byt v pôvodnom stave – Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Štefánikova | 68 m²

AstonReal ponúka exkluzívne na predaj priestranný 3-izbový byt v pôvodnom stave, nachádzajúci s

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

člen NARKS

Predaj! stavebný pozemok 376 m2 Liptovské Kľačany - Liptovský Mikuláš

Reality Liptovské Kľačany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 376 m²

AstonReal ponúka exkluzívne na predaj stavebný pozemok v obci Liptovské Kľačany – ideálne miest

Publikované: 13.05.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Liptovské Kľačany

Cena dohodou

člen NARKS

Predaj! stavebný pozemok 429 m2, s IS v Litptovskom Mikuláši časť Háje

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | Podbreziny Háje | 429 m²

AstonReal ponúka na predaj stavebný pozemok v meste Liptovský Mikuláš – časť Háje, vhodný na vý

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

79,990 € 186 €/m²

člen NARKS

Rezervované !Dvojizbový byt 53 m2 + balkón v Liptovskom Mikuláši

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Ul. 1. mája | 53 m²

AstonReal ponúka na predaj 2-izbový byt s výmerou 53 m² v obľúbenom apartmánovom dome neďaleko

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

člen NARKS

Prenájom HALA - SKLADOVÉ PRIESTORY - POPRAD od 2500 m2 - 5000 m2

Reality Poprad

Priestor pre sklad | Východná | 4,950 m²

AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponúka na prenájom: Skladové haly v Poprade - východ. Momentá

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Priestory na prenájom Poprad

Cena dohodou

člen NARKS

Exkluzívne 2 izbový byt POPRAD Karpatská, s garaž. st., balkón, 58 m2

Reality Poprad

2 izbový byt | Karpatská | 55 m²

AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponúka na predaj : Moderný a priestranný 2 izbový byt v NOVOS

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Poprad

194,000 € 3527 €/m²

člen NARKS

!!! PREDANÉ !!! ozvite sa, PREDÁM aj Vašu NEHNUTEĽNOSŤ

Reality Poprad

Pozemok pre rodinné domy | Žakovce | 675 m²

!!! PREDANÉ !!! ozvite sa, PREDÁM aj Vašu NEHNUTEĽNOSŤ AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponuka

Publikované: 07.03.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Poprad

Cena dohodou

člen NARKS

Hľadám pre klienta 2 izbový by POPRAD - JUH

Reality Poprad

2 izbový byt | Juh | 54 m²

AstonReal hľadá pre konkrétneho klienta 2-izbový byt v Poprade. Najlepšie starý, alebo nový juh

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na kúpa Poprad

155,000 € 2870 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Rodinný dom Komplet moderne a pekne zrekonštruovaný Poprad - Žakovce

Reality Poprad

Rodinný dom | Žakovce | 310 m²

AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponuka na predaj : Rodinný dom v obci Žakovce. Dom je komple

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Poprad

289,999 € 935 €/m²

člen NARKS

2 izbový Rekreačný apartmán Vys.Tatry-Veľká Lomnica 57 m2

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Veľká Lomnica | 57 m²

AstonReal Maklér: Karol Linkesch Exkluzívne ponúka na predaj : Rekreačný apartmán vo Vysokých

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

185,000 € 3246 €/m²

člen NARKS

Hľadáme pre klienta 2 izb. byt na ul. Tatranská, Sásová - B.B

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Sásová | 57 m²

AstonReal hľadá pre klienta 2-izbový byt s lodžiou, na ul. TATRANSKÁ v Banskej Bystrici - časť

Publikované: 06.09.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

140,000 € 2456 €/m²

člen NARKS

PRENÁJOM! 1 izbový byt , 36 m2, Rača - Žarnovická

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Žarnovická | 36 m²

Bez provízie sprostredkovateľovi!!!! Astonreal ponúka na prenájom 1-izbový byt v Rači na Žarno

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

570 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

člen NARKS

PREDAJ: 2 izb. byt, zrekonštruovaný, ul. J. Baníka - Zvolen

Reality Zvolen

2 izbový byt | J. Bánika | 59 m²

AstonReal vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj slnečný dvojizbový byt v osobnom vla

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Zvolen

1 € 0 €/m²

člen NARKS

Hľadám pre klienta Apartmán na Donovaloch

Reality Donovaly

Apartmán | Nezadaná | 30 m²

AstonReal hľadá pre nášho klienta Apartmán na Donovaloch. Platba v hotovosti. Za ponuky vopred

Publikované: 19.04.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na kúpa Donovaly

92,000 € 3067 €/m²

člen NARKS

Hľadám pre nášho klienta rodinný dom s pozemkom v blízkosti B.B.

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

AstonReal súrne hľadá pre nášho klienta rodinný dom v blízkosti Banskej Bystrici. Celková rozlo

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na kúpa Banská Bystrica

190,000 €

člen NARKS

Na predaj rekreačné pozemky v časti BEŇOVA LEHOTA, Dolný Kubín

Reality Dolný Kubín

Rekreačný pozemok | Beňová Lehota | 1,215 m²

AstonReal ponúka na predaj rekreačné pozemky v mestskej časti obce Beňova Lehota, okres Dolný K

Publikované: 29.02.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Kubín

65 €/m2 65 €/m2

člen NARKS

PREDANÉ!!! 3izbový bauring, zavolajte mi, PREDÁM aj Vašu NEHNUTEĽNOSŤ

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Ďumbierska | 69 m²

PREDANÉ!!! 3izbový bauring, zavolajte mi, PREDÁM aj Vašu NEHNUTEĽNOSŤ. AstonReal ponúka na pred

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

P R E D A N É !!! ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Severná | 29 m²

AstonReal ponúka na predaj 1 izbový byt, typ bytu: bauring. Byt sa nachádza v Banskej Bystrici

Publikované: 16.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

109,000 € 3759 €/m²

člen NARKS

PREDAJ-St.pozemok - Vys.Tatry - Štrba - 976 m2

Reality Vysoké Tatry

Pozemok pre rodinné domy | Štrba | 976 m²

AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponúka na predaj : Stavebný pozemok v obci Štrba. Pozemok je

Publikované: 15.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Vysoké Tatry

164,000 € 168 €/m²

člen NARKS

Hľadám pre klienta RODINNÝ DOM v kúpeľnom meste Sliač

Reality Sliač

Rodinný dom | Sliač | 0 m²

AsonReal hľadá pre klienta rodinný dom v kúpeľnom meste Sliač. Cena podľa stavu domu. Ďakujem z

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na kúpa Sliač

185,000 €

člen NARKS

PREDANÝ!!! ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť.

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Mládežnícka | 56 m²

PREDANÝ!!! ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť. Astonreal ponúka,v zastúpení majiteľov,

Publikované: 14.04.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1404)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (751)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30302)
Rodinné domy na predaj (23016)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Upresniť hľadanie