Atraktívna novostavba na predaj, Palárikovo, pozemok 1182m2

Reality Palárikovo

Rodinný dom | Krížna | 147 m²

Stačí si priniesť osobné veci a ihneď bývajte v nadštandardnej zabývanej novostavbe s garážou,

Publikované: 13.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Palárikovo

387,000 € 2633 €/m²

Kancelárske/výrobné priestory na prenájom, Vráble, 56,47 m2

Reality Vráble

Kancelárie, administratívne priestory | Staničná | 56.47 m²

Ponúkam na dlhodobý prenájom priestory v meste Vráble na Staničnej ulici v uzatvorenom dvore.

Publikované: 15.02.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Vráble

550 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Skladové priestory na prenájom, Vráble, 170 m2

Reality Vráble

Priestor pre sklad | Staničná | 170 m²

Ponúkam na dlhodobý prenájom skladové priestory v meste Vráble na Staničnej ulici v uzatvorenom

Publikované: 30.01.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Vráble

500 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Pozemok na predaj v obci Melek, 2144 m2

Reality Melek

Pozemok pre rodinné domy | Melek | 2,144 m²

Ponúkame na predaj veľký pozemok v obci Melek, okres Nitra o veľkosti 2144 m2. Rozmery pozemku

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Melek

50,000 € 23 €/m²

Priestranný dom na predaj, Podhájska, pozemok 1126 m2

Reality Podhájska

Rodinný dom | Belek | 160 m²

Ak si práve hľadáte pre svoju viacpočetnú alebo viacgeneračnú rodinu priestranný rodinný dom s

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Podhájska

420,000 € 2625 €/m²

Dom na predaj, výmenu Lúčnica nad Žitavou-Martinová, pozemok 1038 m2

Reality Lúčnica nad Žitavou

Rodinný dom | Martinová | 107 m²

Exkluzívne v zastúpení majiteľa ponúkam na predaj alebo výmenu rodinný dom v obci Lúčnica nad Ž

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Lúčnica nad Žitavou

130,000 € 1215 €/m²

Na predaj rodinný dom v zachovalom stave- Lysá pod Makytou

Reality Lysá pod Makytou

Rodinný dom | Lysá pod Makytou | 180 m²

AstonReal ponúka na predaj veľkorysý rodinný dom s príjemnou záhradou, v tichej lokalite s plno

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Lysá pod Makytou

119,000 € 661 €/m²

člen NARKS

Slnečný rekreačný pozemok v tichej lokalite pod lesom- Zbora 4.705m2

Reality Dohňany

Rekreačný pozemok | Zbora | 4,705 m²

AstonReal so súhlasom majiteľa ponúka na predaj rekreačný pozemok v Zbore o celkovej rozlohe 4.

Publikované: 17.10.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Dohňany

23,500 € 5 €/m²

člen NARKS

Súrne hľadám pre klienta 2-garzonku Bratislava- Pentagon

Reality Bratislava-Vrakuňa

1 izbový byt | Stavbárska | 35 m²

AstonReal súrne hľadá pre konkrétnych klientov 1-izbový byt v Pentagone- Bratislava. Cena závis

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Vrakuňa

94,000 € 2686 €/m²

člen NARKS

dostali sme DOPYT ! hľadáme stavebný POZEMOK, VYSOKÉ TATRY, cca 600 m2

Reality Vysoké Tatry

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 600 m²

DOSTALI SME DOPYT! AstonReal HĽADÁ pre klienta STAVEBNÝ POZEMOK v lokalite VYSOKÉ TATRY. Cena

Publikované: 24.07.2023 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na kúpa Vysoké Tatry

180 €/m2 180 €/m2

člen NARKS

DOSTALI SME DOPYT! hľadáme 3i byt do 135.000,- €, Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

DOSTALI SME DOPYT! AstonReal súrne hľadá pre klienta 3-izbový byt v Spišskej Novej Vsi. Cena

Publikované: 13.07.2023 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na kúpa Spišská Nová Ves

135,000 €

člen NARKS

PREDANÉ! Ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Trenčín

3 izbový byt | Gagarinova | 61 m²

PREDANÉ! AstonReal pripravuje, vo výhradnom zastúpení majiteľa, do ponuky na predaj vkusný, mo

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trenčín

Cena dohodou

člen NARKS

Predané! 3 izbový byt 82 m2 po rekonštrukcii, Palúdzka - LM

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Palúdzka | 82 m²

AstonReal! Vám ponúka exkluzívne na predaj priestranný a moderne zrekonštruovaný, štýlový 3-izb

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

člen NARKS

PRENÁJOM: Administratívne, kancelárske priestory - J. Jančeka

Reality Ružomberok

Kancelárie, administratívne priestory | J. Jančeka | 200 m²

AstonReal ponúka na prenájom moderné priestory o výmere 200m2 v novopostavenej budove na ulici

Publikované: 30.06.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Priestory na prenájom Ružomberok

2,400 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS

Rezervované! stavebný pozemok 375m2 Lipt. Kľačany okres Lipt. Mikuláš

Reality Liptovské Kľačany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 375 m²

AstonReal ponúka exkluzívne na predaj stavebný pozemok v obci Liptovské Kľačany – ideálne miest

Publikované: 03.02.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Liptovské Kľačany

38,000 € 101 €/m²

člen NARKS

St. pozemky Vysoké Tatry - Veľ. Lomnica

Reality Vysoké Tatry

Pozemok pre rodinné domy | 880 m²

AstonReal ponúka veľmi lukratívne pozemky vo Vysokých Tatrách - Veľká Lomnica. Pozemky sa nachá

Publikované: 14.04.2022 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Vysoké Tatry

200 €/m2 200 €/m2

člen NARKS

PREDAJ:pozemok na rekreačné účely-Ružomberok -Trlenská dolina:2071m2

Reality Ružomberok

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 2,071 m²

- CENA + DOHODA - AstonReal ponúka na predaj pozemok na rekreačné účely o výmere 2.071m2 v Trle

Publikované: 26.08.2022 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Ružomberok

28 €/m2 28 €/m2

člen NARKS

KÚPIM 2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM V POPRADE,MATEJOVCE,VEĹKA

Reality Poprad

2 izbový byt | Poprad | 0 m²

AstonReal - Súrne hľadám pre konkrétneho klienta, 2-izbový byt. Neprerobený, alebo čiastočne pr

Publikované: 27.02.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na kúpa Poprad

Cena dohodou

člen NARKS

Apartmán - HREBIENOK RESORT I - 55 m2, odp.DPH

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Starý Smokovec | 33 m²

AstonReal ponúka na predaj vo Vysokých Tatrách - Starý Smokovec, novostavbu apartmánu v HREBI

Publikované: 11.07.2023 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

396,000 € 12000 €/m²

člen NARKS

Súrne hľadám pre klienta - POPRAD-NOVÝ JUH - 2-izbový byt

Reality Poprad

2 izbový byt | Letná | 50 m²

AstonReal súrne hľadá pre klienta 2-izbový byt v Poprade na Novom juhu - ulica nerozhoduje. Sta

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na kúpa Poprad

150,000 € 3000 €/m²

člen NARKS

Investičný pozemok - 7500 m2 Vysoké Tatry

Reality Vysoké Tatry

Pozemok pre rodinné domy | Veľký Slavkov | 7,500 m²

AstonReal ponúka na predaj vo Vysokých Tatrách - kataster Veľký Slavkov, investičný pozemok s r

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Vysoké Tatry

84 €/m2 84 €/m2

člen NARKS

1-IZBOVÉ REKREAČNÉ APARTMÁNY VYSOKÉ TATRY TATRANSKÁ ŠTRBA 76,08m2

Reality Vysoké Tatry

1 izbový byt | Tatranská Štrba | 45.61 m²

AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponuka na predaj : Novostavbu apartmánov vo Vysokých Tatrách

Publikované: 17.09.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

165,000 € 4383 €/m²

člen NARKS

PREDANÝ 3i BYT, Banská Bystrica,zavolajte PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Ružová | 74 m²

PREDANÝ 3i BYT, Banská Bystrica,zavolajte PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť. AstonReal ponúka v zastú

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

P R E D A N É !!! - ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Horná Lehota

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 70 m²

AstonReal Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj REKREAČNÚ CHATU vo vyhľadávanej lokalite Nízkych Tati

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Horná Lehota

126,500 € 1807 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Reality v Martine (751)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23018)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30302)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Byty v Banskej Bystrici (1404)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie