3 izbový byt | Nezadaná | 78 m²
AstonReal ponúka na predaj čiastočne prerobený 3 izbový Byt o výmere 78 m2 v Žabokrekoch s Balk
134,000 € 1718 €/m²
Rodinný dom | Turč. Kľačany | 70 m²
AstonReal ponúka na predaj prerobený 2 izbový Rodinný Dom s pozemkom 173 m2 v Tučianskych Kľača
199,900 € 2856 €/m²
Rodinný dom | Slanská | 80 m²
AstonReal: REZERVOVANÉ 4-izbový rodinný dom nachádzajúci sa vo vyhľadávanej a pokojnej mestske
Cena dohodou
3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
DOSTALI SME DOPYT! AstonReal súrne hľadá pre klienta 3-izbový byt v Spišskej Novej Vsi. Cena
135,000 €
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 600 m²
DOSTALI SME DOPYT! AstonReal HĽADÁ pre klienta STAVEBNÝ POZEMOK v lokalite VYSOKÉ TATRY. Cena
180 €/m2 180 €/m2
Rodinný dom | Nezadaná | 160 m²
AstonReal Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj CHALUPU v REKREAČNEJ oblasti - TERCHOVÁ - ZÁZRIVÁ. Ch
199,000 € 1244 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 125 m²
DOSTALI SME DOPYT! AstonReal HĽADÁ pre klienta CHATU v lokalite DONOVALY. Cena nehnuteľnosti
260,000 € 2080 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 0 m²
DOSTALI SME DOPYT! AstonReal SÚRNE hľadá pre klienta CHATU v lokalite Banská Bystrica a okolie
80,000 €
Rekreačný pozemok | Zbora | 4,705 m²
AstonReal so súhlasom majiteľa ponúka na predaj rekreačný pozemok v Zbore o celkovej rozlohe 4.
23,500 € 5 €/m²
1 izbový byt | Stavbárska | 35 m²
AstonReal súrne hľadá pre konkrétnych klientov 1-izbový byt v Pentagone- Bratislava. Cena závis
94,000 € 2686 €/m²
Rodinný dom | Lysá pod Makytou | 180 m²
AstonReal ponúka na predaj veľkorysý rodinný dom s príjemnou záhradou, v tichej lokalite s plno
119,000 € 661 €/m²
3 izbový byt | Gagarinova | 61 m²
PREDANÉ! AstonReal pripravuje, vo výhradnom zastúpení majiteľa, do ponuky na predaj vkusný, mo
Cena dohodou
Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²
RK AstonReal hľadá pre klienta RODINNÝ DOM, lokalita Trenčín - celé mesto. Dom môže byť aj v p
330,000 €
Rodinný dom | Nezadaná | 520 m²
AstonReal vo výhradnom zastúpení majiteľa ponuka na predaj meštiansky/rodinný dom priamo v cent
199,500 € 384 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Do Dielca | 646 m²
- Znížená cena!!! + DOHODA!!! - Vo výhradnom zastúpení klienta ponúka na predaj pozemok o výmer
120 €/m2 120 €/m2
3 izbový byt | Fončorda | 69 m²
AstonReal pripravuje do ponuky rekonstruovany 3 izb. byt s balkonom v časti Fončorda - Banská
217,000 € 3145 €/m²
Komerčná zóna | Tatranská cesta | 3,787 m²
AstonReal ponúka na predaj pozemok na komerčné účely nachádzajúci sa na hlavnom ťahu Ružomberok
26 €/m2 26 €/m2
Chalupa, rekreačný domček | Liptovské Kľačany | 77 m²
AstonReal ponúka na predaj ! Chalupa, kde sa spomaľuje čas – výnimočné miesto v srdci Liptova P
228,000 € 2961 €/m²
Rodinný dom | Liptovské Beharovce | 166 m²
AstonReal ponúka na predaj novostavbu moderného rodinného domu v pokojnej a vyhľadávanej lokali
299,000 € 1801 €/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | Liptovský Ján | 1,980 m²
EXKLUZÍVNE - AstonReal ponúka na predaj Hotel Svätojánsky kaštieľ. Jedná sa o novo zrekonštruov
1,200,000 € 606 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 70 m²
PREDANÉ - ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť!!! AstonReal ponúka v zastúpení majiteľa
Cena dohodou
Rodinný dom | Liptovské Sliače | 300 m²
PREDANÉ - AstonReal exkluzívne ponúka na predaj 3 podlažný, 6 izbový rodinný dom v obci Liptovs
Cena dohodou
2 izbový byt | Nezadaná | 65 m²
AstonReal hľadá pre klienta 2-izbový byt v Liptovskom Mikuláši. Celková rozloha bytu 50 m2 - 6
145,000 € 2231 €/m²
Priestor pre sklad | Priemyselná | 4,000 m²
AstonReal ponúka na prenájom skladové priestory v hale Priemyselného parku Matejovce. Nejedná
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.