Rodinný dom | Kapoňa | 240 m²
Videoprezent: https://www.youtube.com/shorts/kO_0GmpUYQE ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Lokalita: Kapoňa (okr
55,000 € 229 €/m²
Rodinný dom | Vajkovce | 75 m²
Ponúkame na predaj novostavbu 3-izbového rodinného domu v obci Vajkovce, vzdialenej len pár min
229,990 € 3067 €/m²
Obchodné priestory | T.G. Masaryka | 85 m²
Ponúkame na prenájom priestranný nebytový – obchodný priestor na hlavnej ulici - T.G Masaryka
890 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Malá Ves | 26,500 m²
VŠEOBECNE: Lokalita: Lučenec - Malá Ves Účel využitia: Pozemok je vhodný na vybudovanie odstavn
19,990 € 1 €/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | Chmeľnica | 353 m²
Základné údaje: Lokalita: Obec Chmelnica Veľkosť pozemku: 797 m2, rovinatý Zastavaná plocha obj
330,000 € 935 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,009 m²
Ponúkame Vám na predaj priestranný stavebný pozemok v obci Baška pri Košiciach, časť Maša o roz
139,990 € 139 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Lučenec | 30,078 m²
VŠEOBECNE: Lokalita: Lučenec, Lučenec Pozemok má investičný potenciál a výbornú polohu. POPIS
30 €/m2 30 €/m2
Rodinný dom | Petrova Lehota | 222 m²
Ponúkame na predaj útulnú tradičnú chalupu v malebnej obci Petrova Lehota, ktorá sa nachádza v
99,000 € 446 €/m²
3 izbový byt | Sládkovičova | 117 m²
Dispozícia: 3 izbový byt Lokalite: Sládkovičova 2056/29, Piešťany Úžitková plocha: byt 117 m2,
690 €/mesiac 6 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Veľká Mača | 134 m²
Na predaj 5 izbový rodinný dom vhodný dokončenie podľa Vašich predstáv. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: * loka
145,000 € 1007 €/m²
Rodinný dom | Jedľové Kostoľany | 208 m²
Ponúkame Vám na predaj jedinečný rodinný dom v obci Jedľové Kostoľany. Domček ponúka jedinečnú
119,990 € 577 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | Veľká Ida | 670 m²
• Pozemok č.1 s ovocnými stromami na predaj • 670m2 ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Lokalita: Veľká Ida
45,999 € 69 €/m²
Rodinný dom | Ilija | 95 m²
Ponúkame Vám exkluzívne na predaj rodinný dom na priestrannom pozemku s výmerou 3 223 m² v obci
139,000 € 1463 €/m²
2 izbový byt | Kežmarská | 55 m²
Byt VOĽNÝ ihneď. Pre lepšiu predstavivosť pripravená vizualizácia rozloženia nábytku. N
700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Horný Slavkov | 64 m²
ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Dispozícia: 2x izba, terasa Úžitková plocha: bytu je 64 m2, terasa 25 m2 . Ob
174,000 € 2719 €/m²
Rodinný dom | Svätý Anton | 117 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Svätý Anton, ktorá patrí medzi vyhľadávané lokality v tes
189,900 € 1623 €/m²
Rodinný dom | Vlachovo | 112 m²
Exkluzívna ponuka! Ponúkam na predaj menší rodinný dom v obci Vlachovo okres Rožňava. ZÁKLAD
32,000 € 286 €/m²
2 izbový byt | Galanta | 32 m²
ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Lokalita: Galanta Dispozícia: 1,5 izbový byt Podlažie: 1. z 3 Podlahová ploc
106,000 € 3313 €/m²
Garáž | Ludvíka Svobodu | 19 m²
Exkluzívna ponuka! Ponúkam na predaj garáž v Poprade, časť sídlisk starý juh na ul. Ludvíka Svo
32,000 € 1684 €/m²
Rodinný dom | Kolpachy | 143 m²
Základné informácie • Lokalita: Banský Studenec - Kolpachy • Typ nehnuteľnosti: rodinný d
199,000 € 1392 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Na Hrunku | 1,225 m²
Exkluzívne Vám ponúkame na predaj pozemkom v intraviláne mesta Vranov nad Topľou! Vyhľadávaná l
43,500 € 36 €/m²
3 izbový byt | Jesenná | 76 m²
Exkluzívna ponuka! Ponúkam na predaj veľký slnečný 3.-izbový byt s balkónom v Poprade na sídlis
150,000 € 1974 €/m²
Skladový objekt | Smetanova | 800 m²
Exkluzívna ponuka, skladová hala na prenájom, obec Matejovce. Ul. Smetanová. SKLADOVÁ HALA –
Cena na vyžiadanie
2 izbový byt | Smetanova | 54 m²
Exkluzívna ponuka. Ponúkam na predaj 2 - izbový s parkovacím miestom v Matejovciach na ul. Smet
139,000 € 2574 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.