Na prenájom: reprezentatívne komerčné priestory v Čemernom – frekventovaná časť mesta Vranov nad Topľou

Reality Vranov nad Topľou

Obchodné priestory | 120 m²

Ponúkame na prenájom moderné a kompletne zariadené komerčné priestory vo vyhľadávanej a frekven

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Vranov nad Topľou

7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

REZERVOVANÉ - Na predaj 2 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na Rumančekovej ulici v Bratislave-Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Rumančeková | 55 m²

Winnersreality Vám ponúka na predaj 2 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na Rumančekovej ulici

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

187,000 € 3400 €/m²

Kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt v tehlovom dome – Kežmarok, Garbiarska ul.

Reality Kežmarok

2 izbový byt | Garbiarska | 56 m²

Ponúkame na predaj moderne zrekonštruovaný, slnečný 2-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávane

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Kežmarok

147,000 € 2625 €/m²

Ponúkame Vám na predaj vkusný 2-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite Košice – Nad Jazerom, na Gagarinovom námestí.

Reality Košice-Nad jazerom

2 izbový byt | Gagarinovo námestie | 50 m²

Byt predstavuje ideálne spojenie pokojného bývania v blízkosti prírody s kompletnou občianskou

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

175,000 € 3500 €/m²

Ponúkame na predaj formou odstupného zabehnuté bistro/kaviareň v admin. Budove CBC III

Reality Bratislava-Staré Mesto

Reštaurácia | Karadžičova | 104.22 m²

Ponúkame na predaj formou odstupného zabehnuté bistro/kaviareň v admin. Budove CBC III s jedný

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,073 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Na predaj stavebný pozemok 800 m2, Križovany nad Dudváhom, okres Trnava

Reality Križovany nad Dudváhom

Pozemok pre rodinné domy | Dolné pole | 800 m²

VŠEOBECNE: Lokalita: Križovany nad Dudváhom, 40 km od Bratislavy a 10 km od Trnavy Účel využit

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Križovany nad Dudváhom

165,000 € 206 €/m²

Obchodno-investičná príležitosť – reštaurácia a apartmány Solaris Domaša v predaji.

Reality Malá Domaša

Objekt pre obchod | Domaša | 1,289 m²

Ponúkame na predaj podnikateľský objekt na Domaši – r.o. Eva. Reštaurácia, 4 priestranné apartm

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Malá Domaša

Cena na vyžiadanie

Rodinný dom, Spišské Vlachy

Reality Spišské Vlachy

Rodinný dom | 172 m²

WINNERS REALITY ponúka na predaj rodinný dom v radovej zástavbe, ktorý sa nachádza v centre mes

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Spišské Vlachy

103,000 € 599 €/m²

Exkluzívna ponuka – luxusný rodinný dom v centre obce

Reality Dúbravka

Rodinný dom | Dúbravka | 421.51 m²

Ponúkame na predaj výnimočný, veľkorysý a slnečný rodinný dom v obci Dúbravka, len pár minút od

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Dúbravka

249,000 € 591 €/m²

Na prenájom pekný priestranný 2-izbový byt v Humennom

Reality Humenné

2 izbový byt | Laborecká | 45.85 m²

Ponúkam na prenájom priestranný a svetlý 2-izbový byt nachádzajúci sa v pokojnej a vyhľadávanej

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Humenné

420 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Obchodná budova na predaj

Reality Sobrance

Obchodné priestory | Štefánikova 9 | 339 m²

Exkluzívne iba u nás ponúkame na predaj podnikateľské priestory na ul. 1.mája v Sobranciach. P

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na predaj Sobrance

205,000 € 605 €/m²

Na predaj 1-izb. novozrekonštruovaný byt, Hroncova + VIZUALIZÁCIA

Reality Košice-Sever

1 izbový byt | Hroncova | 40 m²

POPIS NEHNUTEĽNOSTI Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 1-izbový byt na ulici Hroncov

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

169,900 € 4248 €/m²

Na predaj lukratívny stavebný pozemok blízko mesta Humenné- Brestov

Reality Brestov

Pozemok pre rodinné domy | Brestov | 2,161 m²

Pozemok sa nachádza v obci mimo hlavnej cesty, v kľudnej uličke . Svojou rozlohou je vhodný sa

Publikované: 28.10.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Brestov

63,000 € 29 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom priestranný 2,5-izbový byt s loggiou – Južná trieda, Košice (Juh)

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | Južná trieda | 71 m²

Ponúkame na prenájom zaujímavý a priestranný 2,5-izbový byt (pôvodne 3-izbový) s loggiou, nachá

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Košice-Juh

850 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Na predaj jednopodlažný rodinný dom v obci Porúbka

Reality Porúbka

Rodinný dom | 80 m²

✨️Ponúkame na predaj maličký jednopodlažný rodinný dom v obci Porúbka.✨️ 🏠Dom je v štádiu rekonš

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Porúbka

49,900 € 624 €/m²

Na predaj štýlová chatka s rozsiahlym pozemkom, Novajidrány, Maďarsko

Reality Novajidrány

Chalupa, rekreačný domček | Maďarsko | Novajidrány | Novajidrány

Hľadáte pokojné miesto na relax, záhradu alebo víkendové úniky z mesta? Máme pre Vás ideálnu po

Publikované: 08.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Novajidrány

44,900 € 60 €/m²

REZERVOVANÉ - 4-izbový rodinný dom, predaj, rozloha pozemku 1093 m2, Tyršova ulica, Sobrance

Reality Sobrance

Rodinný dom | Tyršova | 80 m²

Ponúkame Vám na predaj 4-izbový rodinný dom s veľkým pozemkom o rozlohe 1093 m2 vo vyhľadávanej

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Sobrance

141,990 € 1775 €/m²

Kancelária, prenájom, centrum, Kováčska, Košice - Staré Mesto

Reality Košice-Staré Mesto

Administratívny objekt | Kováčska | 59 m²

Ponúkame na prenájom reprezentatívny, klimatizovaný kancelársky priestor s celkovou rozlohou 59

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na prenájom Košice-Staré Mesto

400 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Ponúkam Vám moderný 3i byt v centre Košíc

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Kuzmányho | 70 m²

POPIS NEHNUTEĽNOSTI Ponúkame Vám zrekonštruovaný 3i byt s loggiou na 4. poschodí v Starom mest

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

279,990 € 4000 €/m²

Ponúkam Vám na predaj priestranný rodinný dom v radovej zástavbe v mestskej časti Košice – Západ – Prievidzská ul.

Reality Košice-Západ

Rodinný dom | Prievidzská | 198.79 m²

ZÁKLADNE ÚDAJE Dispozícia: 4 izbový dom Rozloha pozemku: 238m2 Úžitková plocha: 198,79 m2 +

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Košice-Západ

579,990 € 2918 €/m²

Ponúkame Vám na prenájom 2-izbový slnečný byt s loggiou v mestskej časti Košice – Juh na ulici Mudroňova.

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Mudroňova | 56 m²

Ponúkame Vám na prenájom 2-izbový byt s loggiou v blízkosti centra mesta, na Mudroňovej ulici,

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Košice-Juh

790 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Rezidencia ČÍŽIK - 2i byt s balkónom

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Alvinczyho | 50.25 m²

POPIS NEHNUTEĽNOSTI Ponúkam Vám 2i byt v novostavbe Čížik – Košice – Staré Mesto. Projekt

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

244,990 € 4875 €/m²

Na prenájom kancelária o výmere 55 m2 v budove Business centrum Moldavská v Košiciach.

Reality Košice-Západ

Kancelárie, administratívne priestory | Moldavská cesta | 55 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na prenájom nebytový priestor o výmere 55 m2 v business centre MOLDAVSK

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Západ

11 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

REZERVOVANÉ - Predaj rodinný dom v Trebaticiach – bývanie s potenciálom len pár minút od Piešťan

Reality Trebatice

Rodinný dom | Horná | 98 m²

Ak hľadáte pokojné bývanie v príjemnej obci, no zároveň chcete zostať na dosah mesta, tento rod

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Trebatice

120,000 € 1224 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23012)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Reality v Martine (750)
Byty v Banskej Bystrici (1406)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Upresniť hľadanie