Rodinný dom | Banský Studenec | 0 m²
F001-12-MIJA Na predaj rodinný dom v obci Banský Studenec. V okrese Banská Štiavnica. ROZLOH
171,000 €
Rodinný dom | 100 m²
Pôvodne kamenný banícky dom je umiestnený na slnečnej, južne orientovanej strane obecnej cesty,
70,000 € 700 €/m²
Rodinný dom | 220 m²
Dnes predávame dva pôvodné kamenné banícke domy umiestnené v centre Banského Studenca na slnečn
160,000 € 727 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 156 m²
ZÁKLADNÉ ÚDAJE: - lokalita: Banský Studenec - zastavaná plocha: 59 m² - pozemok: 574 m² - počet
139,000 € 891 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Banský Studenec | 70 m²
Predstavte si, že sa ráno zobudíte v tichu prírody, obklopení zeleňou a vôňou lesa. Vychádzajúc
110,000 € 1571 €/m²
Rodinný dom | Kolpachy | 143 m²
Základné informácie • Lokalita: Banský Studenec - Kolpachy • Typ nehnuteľnosti: rodinný d
199,000 € 1392 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 468 m²
Realitná kancelária RE/MAX Vám exkluzívne ponúka na predaj krásne slnečné pozemky, vzdialené 4
56,000 € 120 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.