Rodinný dom | Svätý Anton | 117 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Svätý Anton, ktorá patrí medzi vyhľadávané lokality v tes
189,900 € 1623 €/m²
Rodinný dom | Vlachovo | 112 m²
Exkluzívna ponuka! Ponúkam na predaj menší rodinný dom v obci Vlachovo okres Rožňava. ZÁKLAD
32,000 € 286 €/m²
2 izbový byt | Galanta | 32 m²
ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Lokalita: Galanta Dispozícia: 1,5 izbový byt Podlažie: 1. z 3 Podlahová ploc
106,000 € 3313 €/m²
Garáž | Ludvíka Svobodu | 19 m²
Exkluzívna ponuka! Ponúkam na predaj garáž v Poprade, časť sídlisk starý juh na ul. Ludvíka Svo
32,000 € 1684 €/m²
Rodinný dom | Kolpachy | 143 m²
Základné informácie • Lokalita: Banský Studenec - Kolpachy • Typ nehnuteľnosti: rodinný d
199,000 € 1392 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Na Hrunku | 1,225 m²
Exkluzívne Vám ponúkame na predaj pozemkom v intraviláne mesta Vranov nad Topľou! Vyhľadávaná l
43,500 € 36 €/m²
3 izbový byt | Jesenná | 76 m²
Exkluzívna ponuka! Ponúkam na predaj veľký slnečný 3.-izbový byt s balkónom v Poprade na sídlis
150,000 € 1974 €/m²
Skladový objekt | Smetanova | 800 m²
Exkluzívna ponuka, skladová hala na prenájom, obec Matejovce. Ul. Smetanová. SKLADOVÁ HALA –
Cena na vyžiadanie
2 izbový byt | Smetanova | 54 m²
Exkluzívna ponuka. Ponúkam na predaj 2 - izbový s parkovacím miestom v Matejovciach na ul. Smet
139,000 € 2574 €/m²
Garáž | Jazová | 19 m²
Exkluzívna ponuka! Ponúkam na predaj garáž v Poprade, časť sídlisko Západ na ul. Jazzovej (pri
30,000 € 1579 €/m²
Garáž | Západ | 24 m²
Exkluzívna ponuka! Ponúkam na predaj garáž v Poprade, časť sídlisko Západ na (za novou bytovko
32,500 € 1354 €/m²
Rodinný dom | Hrochoť | 178 m²
Predaj rodinného domu 19 km od BB a ZV . - Obytná časť komplet rekonštruovaná - bezprob
149,900 € 842 €/m²
3 izbový byt | Gudernova | 56 m²
Exkluzívne Vám ponúkame na predaj svetlý 3-izbový byt, situovaný v obľúbenej lokalite mestskej
184,990 € 3303 €/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | Trávnica | 468 m²
Ponúkame na predaj výnimočný penzión – rekreačný dom, nachádzajúci sa v pokojnej lokalite iba 2
229,990 € 491 €/m²
Polyfunkčný objekt | 1.mája | 232 m²
Ponúkame Vám exkluzívne na predaj polyfunkčný objekt zameraný na gastronómiu, nachádzajúci sa p
414,000 € 1784 €/m²
Rodinný dom | Ortáše | 150 m²
Exkluzívne Vám ponúkame na predaj dvojpodlažný rodinný dom v pôvodnom, veľmi udržiavanom stave
189,999 € 1267 €/m²
Polyfunkčný objekt | Kalšanská | 538.61 m²
Na predaj viacúčelový obchodno-skladový objekt v obci Slivník – ideálna príležitosť pre vaše po
117,000 € 217 €/m²
Rodinný dom | Fintická | 103 m²
Moderné rodinné dvojdomy v uzavretej štvrti ponúkajú pokojné bývanie s jednotnou architektúrou
235,000 € 2282 €/m²
Rodinný dom | Cinobaňa | 101 m²
Vo výhradnom zastúpení je v ponuke na predaj starší rodinný dom v obci Cinobaňa, okres Poltár.
28,250 € 280 €/m²
2 izbový byt | Bačkovská | 62.74 m²
Ponúkame na prenájom 8 nových 2-izbových bytov v kvalitnom štandarde. Byty sú úplne nové, moder
495 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Široká | 130 m²
ZÁKLADNÉ ÚDAJE: * lokalita: Široká ulica, Skalica * veľkosť pozemku: 406 m2, zastavaná plocha d
289,000 € 2223 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nemčiňany | 583,292 m²
VŠEOBECNE: Lokalita: obec Nemčiňany, časť Rohožnica, 15 km zo Zlatých Moraviec, 36 km z Nitry,
583,292 € 1 €/m²
2 izbový byt | Bystré | 56.56 m²
Na predaj 2-izbový byt s možnosťou užívania obecnej záhradky priamo pod bytovým domom v obci By
63,000 € 1114 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Malatíny | 1,117 m²
Ponúkame na predaj stavebné pozemky v malebnej obci Malatíny, okres Liptovský Mikuláš. Ideálna
45 €/m2 45 €/m2
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.