Centrum mesta - na predaj 3 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii Moyzesova ulica

Reality Pezinok

3 izbový byt | Moyzesova | 96.6 m²

Keď sa mestský život stretne s čarom vidieckeho pokoja... Objavte skrytý klenot v priamom cent

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Pezinok

274,900 € 2846 €/m²

Hľadáme pre klienta 1izbový byt alebo garsónku v BA - Vrakuňa alebo Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Lotyšská | 0 m²

Dobrý deň, Pre nášho klienta hľadáme 1 izbový byt v lokalite Bratislava - Vrakuňa alebo Poduna

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na kúpa Bratislava-Podunajské Biskupice

Cena na vyžiadanie

Luxusný 2-izbový klimatizovaný byt s výhľadom do prírody , balkón, parkovacie miesto v garáži–Vlárska ul., BA-Kramáre

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Vlárska | 55 m²

Ponúkame na prenájom slnečný, moderne riešený 2-izbový byt v prestížnej a tichej lokalite na Vl

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,050 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Historická evanjelická fara s pozemkami — Kráľovce-Krnišov, okres Krupina

Reality Banská Štiavnica

Rodinný dom | Križovatka | 312 m²

Ponúkame na predaj unikátnu historickú nehnuteľnosť — evanjelickú faru v malebnej obci Kráľovce

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Domy na predaj Banská Štiavnica

150,000 € 481 €/m²

Na predaj rovinatý stavebný pozemok v centre obce Abrahám

Reality Abrahám

Pozemok pre rodinné domy | Hviezdoslavova | 906 m²

Ponúkame na predaj pekný stavebný pozemok v centre obce Abrahám. Výmery: 1813 m2 – pozemok j

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Abrahám

120 € 0 €/m²

Rovinka - onedlho skolaudovaná novostavba na skok do mesta

Reality Rovinka

Rodinný dom | Zelená | 106 m²

Santa Barbara real, Vám ponúka na predaj 4izbový rodinný dom ktorý je súčasťou dvojdomu v moder

Publikované: 19.02.2025 Aktualizované: 12.02.2026
Domy na predaj Rovinka

309,900 € 2641 €/m²

Vojka nad Dunajom - 3 izbový byt v novostavbe v uzavretom areáli v krásnom prostredí Lužných lesov

Reality Vojka nad Dunajom

3 izbový byt | Nezadaná | 60 m²

Na predaj 3 izbový byt s park. miestom a pivnicou v krásnom prostredí Lužných lesov pri ramene

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 02.02.2026
Byty na predaj Vojka nad Dunajom

164,900 € 2748 €/m²

Na predaj 2 chaty v Harmónii s vlastným pozemkom o výmere takmer 10 árov

Reality Modra

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 120 m²

Ponúkame na predaj dve staršie chaty v krásnom a pokojnom prostredí rekreačnej oblasti Harmónia

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 18.12.2025
Chaty a chalupy na predaj Modra

155,000 € 1292 €/m²

Pozemky na výstavbu rodinných domov - Lehnice – Malý Lég – možný odpočet DPH.

Reality Hviezdoslavov

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 1 m²

Ponúkame na predaj pozemky pre výstavbu rodinných domov v pokojnej časti obce Lehnice – Malý

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Pozemky na predaj Hviezdoslavov

169 € 169 €/m²

Hľadáme pre klienta 2 izbový byt alebo 2-garsónku v Šamoríne.

Reality Šamorín

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Dobrý deň, Pre nášho klienta hľadáme 2 izbový byt alebo 2-garsónku v lokalite Šamorín. Rýchl

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 17.02.2026
Byty na kúpa Šamorín

Cena na vyžiadanie

Príjemný 1 izbový byt pri Draždiaku po čiastočnej rekonštrukcii so zariadením – možnosť predaja s nájomníkom.

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Topoľčianska | 36 m²

Ponúkame na predaj ideálny štartovací byt pri Draždiaku v krásnom prostredí plnom zelene a s vý

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

175,000 € 4861 €/m²

REZERVOVANE - 3-izb. byt, na Beniakova, Bratislava – Karlova Ves.

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Beniakova | 63 m²

Na predaj 3izbový byt v peknej časti Bratislava – Karlova Ves, Beniakova 30. BYT: má 3 samo

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

232,000 € 3683 €/m²

Vojka nad Dunajom - 3 izbový byt v novostavbe v uzavretom areáli v krásnom prostredí Lužných lesov.

Reality Bratislava-Čunovo

3 izbový byt | Na hrádzi | 60 m²

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Čunovo

164,900 € 2748 €/m²

Pozemky pre výstavbu rodinných domov - Lehnice – Malý Lég – možný odpočet DPH.

Reality Lehnice

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1 m²

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Pozemky na predaj Lehnice

169 € 169 €/m²

Ponuka uceleneho pozemku v blizkosti existujucej stavby

Reality Bellova Ves

Iný stavebný pozemok | Bellova Ves | 12,350 m²

Ponúkame na predaj slnečný, rovinatý pozemok s výmerou 12 350 m². Pozemok má šírku približne 47

Publikované: 07.08.2024 Aktualizované: 07.08.2024
Pozemky na predaj Bellova Ves

43,225 € 4 €/m²

Reality Bratislava-Vrakuňa

1 izbový byt | Čiližská | 0 m²

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na kúpa Bratislava-Vrakuňa

Cena na vyžiadanie

Hľadáme pre klienta 4 izbový byt v šamoríne

Reality Šamorín

4 izbový byt | Nezadaná | 90 m²

Dobrý deň, Pre nášho klienta hľadáme 4 izbový byt s malou záhradou alebo väčšou terasou v menš

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 27.02.2026
Byty na kúpa Šamorín

Cena dohodou

Priestranný 3 izbový byt v lokalite rodinný domov neďaleko jazier so spoločným pozemkom len pre 4 byty

Reality Dunajská Lužná

3 izbový byt | Školská | 83 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3 izbový byt v lokalite rodinných domov neďaleko jazier Veľké a

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Dunajská Lužná

269,900 € 3252 €/m²

Reality Šamorín

3 izbový byt | Krajná | 60 m²

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Byty na predaj Šamorín

164,900 € 2748 €/m²

Garzónka s balkónom a pivnicou – Jána Jonáša 9, Bratislava – Devínska Nová Ves

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Garsónka | Jána Jonáša | 30 m²

Ponúkame na predaj garzónku na ulici Jána Jonáša 9 v Bratislave – Devínskej Novej Vsi. Byt má v

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 15.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

132,900 € 4430 €/m²

Na predaj staršia chata v Modre – časť Harmónia, pozemok 460 m² -prístupová cesta vyriešená

Reality Modra

Chata, drevenica, zrub | Harmónia | 100 m²

Ponúkame na predaj staršiu chatu v krásnom a pokojnom prostredí rekreačnej oblasti Harmónia, ča

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 15.10.2025
Chaty a chalupy na predaj Modra

75,000 € 750 €/m²

Hľadáme pre klienta garsónku v BA - Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

Garsónka | Námestie Hraničiarov | 0 m²

Dobrý deň, Pre nášho klienta hľadáme garsónku v lokalite Bratislava - Petržalka. Rýchly a ko

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

Cena na vyžiadanie

Kúpa, 3-izbový byt v meste Žilina

Reality Žilina

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 3 izbový byt v meste Žilina. Za každú ponuku Vám budem vďačná.

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Žilina

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Kúpa, 2-izbový byt v meste Svit

Reality Žilina

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 2 izbový byt v meste Svit. Za každú ponuku Vám budem vďačná. Ce

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Žilina

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23027)
Reality v Martine (750)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8530)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30336)
Upresniť hľadanie