2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
Pre konkrétneho klienta hľadáme 2 izbový byt v meste Žilina. Za každú ponuku Vám budem vďačná.
Cena dohodou
2 izbový byt | 0 m²
Pre konkrétneho klienta hľadám jedno alebo dvojizbový byt v meste Žilina . Platba v hotovosti.
Cena dohodou
2 izbový byt | 0 m²
Pre konkrétneho klienta hľadám jedno alebo dvojizbový byt v meste Svit/b] . Platba v hotovosti.
Cena dohodou
3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
Pre konkrétneho klienta hľadáme 3 izbový byt v meste Svit. Za každú ponuku Vám budem vďačná. Ce
Cena dohodou
3 izbový byt | Chorvátsko
CHORVATSKO-NEMOVITOSTI.cz ponúka moderný trojizbový apartmán s celkovou výmerou 60 m² na prvom
219,000 € 3369 €/m²
3 izbový byt | Puškinova | 64 m²
REALITY GOLD – Bratislava s.r.o. ponúka na predaj štýlový a kompletne zrekonštruovaný 3-izbový
315,000 € 4922 €/m²
4 izbový byt | Latorická | 79 m²
LIVEREAL s.r.o. ponúka na predaj v k.ú. Podunajské Biskupice na ul. Latorická pekný 4izb. byt
244,000 € 3089 €/m²
2 izbový byt | Lotyšská | 52 m²
LIVEREAL s.r.o. ponúka na predaj na ul. Lotyšská, k.ú. Podunajské Biskupice 2izb. byt o celkove
188,000 € 3615 €/m²
1 izbový byt | Štedrá | 25 m²
Dáme do prenájmu v k.ú. Ružinov na ul. Štedrá (tichá ulica rodinných domov) kompletne zariadený
550 €/mesiac 24 €/mesiac/m²
Objekt pre obchod | Nezadaná | 120 m²
LIVEREAL s.r.o. ponúka na predaj v centre obce Veľké Blahovo budovu pre obchod a služby. Budov
130,000 € 1083 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Turnianska | 730 m²
LIVEREAL s.r.o. ponúka na predaj v k.ú. Senec, časť Mlynský Klin na ul. Turnianska stavebný poz
210,000 € 288 €/m²
3 izbový byt | Chorvátsko
Livereal s.r.o. ponúka na predaj v mestečku MAKARSKA (Chorvátsko) 2 izbové a 3 izbové byty v no
300,000 € 4170 €/m²
Rodinný dom | Turnianska | 240 m²
LIVEREAL s.r.o. ponúka na predaj v k.ú. Senec časť Mlynský Klin, na ul. Turnianska, veľký 2.pod
599,000 € 2496 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 240 m²
LIVEREAL s.r.o. ponúka na predaj v centre obce Bodíky kompletne zrekonštruovaný dvojpodlažný 5
250,000 € 1042 €/m²
2 izbový byt | Chorvátsko
202,000 € 4526 €/m²
2 izbový byt | Chorvátsko
223,600 € 4000 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Turnianska | 906 m²
LIVEREAL, s.r.o. ponúka na predaj na ul. Turnianska, časť Mlynský Klin, k.ú. Senec veľký staveb
271,800 € 300 €/m²
2 izbový byt | Chorvátsko
LIVEREAL s.r.o. ponúka na predaj priamo v centre mestečka Makarska v Chorvátsku cca 500 m od pl
404,000 € 5288 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | centrum | 1,648 m²
LIVEREAL s.r.o. ponúka na predaj v obci Blesovce, priame centrum, veľký stavebný pozemok o celk
60,000 € 36 €/m²
Záhrada | centrum | 100 m²
LIVEREAL s.r.o. ponúka na predaj v centre obce Budmerice pozemok o výmere 100m2. Pozemok je opl
14,000 € 140 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Zlaté piesky | 20 m²
LIVEREAL s.r.o. ponúka na predaj v mestskej časti Ružinov na ul. Studená, časť Zlaté piesky- re
140,000 € 6750 €/m²
3 izbový byt | Chorvátsko
LIVEREAL s.r.o. ponúka na predaj v Chorvátsku, v meste Makarska 3 izbový byt so súkromným bazén
500,000 € 6676 €/m²
Reštaurácia | Beňadická | 268 m²
LIVEREAL s.r.o. ponúka na predaj v k.ú. Petržalka na ul. Beňadická kompletne zrekonštruovanú r
240,000 € 896 €/m²
Záhrada | Svätý Martin | 742 m²
LIVEREAL, s.r.o. ponúka na predaj v k.ú. Senec, tichá kľudná časť Svätý Martin pozemok o výmere
50,000 € 67 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.