Pozemok pre rodinné domy | 10,000 m²
V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj pozemok o celkovej výmere 10 000m2 vhodný na výstavbu r
49 € 0 €/m²
4 izbový byt | Ulica Teodora Tekela | 76.86 m²
Realitná kancelária GESTTO vám ponúka na predaj moderne zrekonštruovaný 4-izbový byt, situovaný
235,000 € 3058 €/m²
Rodinný dom | Tich. Milkina | 127 m²
Vo výhradnom zastúpení majiteľa nehnuteľnosti Vám realitná kancelária GESTTO ponúka na predaj 3
209,000 € 1646 €/m²
Mezonet | Ulica Hlavná | 143.61 m²
Realitná kancelária GESTTO Vám v exkluzívnom zastúpení majiteľov nehnuteľnosti ponúka na predaj
435,000 € 3029 €/m²
3 izbový byt | Ulica Andreja Kubinu | 53.88 m²
Realitná kancelária GESTTO Vám v zastúpení majiteľa nehnuteľnosti ponúka predaj 3-izobvého bytu
185,000 € 3434 €/m²
3 izbový byt | 321.39 m²
Vo výhradnom zastúpení majiteľa nehnuteľnosti Vám realitná kancelária GESTTO ponúka na predaj p
118,500 € 369 €/m²
2 izbový byt | Ulica Hospodárska | 54.7 m²
Vo výhradnom zastúpení majiteľa nehnuteľnosti Vám realitná kancelária GESTTO s.r.o. ponúka na p
179,900 € 3289 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 108,930 m²
V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj pozemok o celkovej výmere 108 930m2 vh
49 € 0 €/m²
2 izbový byt | 80 m²
Exkluzívne iba v realitnej kancelárii RESIDENCE ponúkame na predaj apartmán v prestížnom hoteli
Cena na vyžiadanie
1 izbový byt | Tilgnerova | 44 m²
Ponúkame Vám na prenájom priestranný 1-izbový byt v pokojnej časti Bratislavy – Karlovej Ves, n
600 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Mraziarenská | 68.8 m²
Hľadáte štýlové mestské bývanie vo vyhľadávanej lokalite, kde máte všetko na dosah a zároveň si
319,900 € 4650 €/m²
2 izbový byt | Bystrická | 37 m²
Ponúkame Vám na prenájom nový, moderný, bezpečný a útulný 2 izbový byt s balkónom a súkromným p
610 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
Garsónka | Antolská | 31 m²
Ponúkame Vám na predaj zariadenú garsónku s rozlohou 31 m² nachádzajúcu sa v zateplenom tehlovo
190,000 € 6129 €/m²
4 izbový byt | Nová Rožňavská | 95 m²
Ponúkame Vám na predaj 4-izbový byt nachádzajúci sa v bytovej stavbe na ulici Nová Rožňavská.
370,000 € 3895 €/m²
1 izbový byt | Bratislavská | 42 m²
Ponúkame Vám na prenájom svetlý 1-izbový byt na Bratislavskej ulici v blízkosti centra mesta Pi
520 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
2 izbový byt | - | 66 m²
Ponúkame Vám na prenájom priestranný a kompletne zariadený 2-izbový byt v Starom meste (pri pol
850 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Mlynské nivy | 125 m²
Occam New Home ponúka na prenájom výnimočný 3-izbový penthouse s rozlohou 125 m² vrátane 2 lodž
2,450 €/mesiac 20 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Štúrova | 34.94 m²
DeveloX Reality Vám ponúka na prenájom kompletne zrekonštruovaný a moderne zariadený 1,5-izbový
690 €/mesiac 20 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Povoda | 1,238 m²
Realitná kancelária A-W Real ponúka na predaj atraktívny rovinatý stavebný pozemok o výmere 123
68,000 € 55 €/m²
Garsónka | Hlavná ulica | 29 m²
Ponúkame Vám na prenájom prerobenú garsónku čiastočne zariadenú v centre mesta Dunajská Streda
450 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Bratislavská | 58 m²
NA PRENÁJOM – ZREKONŠTRUOVANÉ ZDRAVOTNÍCKE AMBULANCIE V FUNGUJÚCEJ POLIKLINIKE, ŽILINA – STARÉ
1,109 €/mesiac 19 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 0 m²
Pre konkrétneho klienta hľadám jedno alebo dvojizbový byt v meste Kežmarok/b] . Platba v hotovo
Cena dohodou
3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
Pre konkrétneho klienta hľadáme 3 izbový byt v meste Kežmarok. Za každú ponuku Vám budem vďačná
Cena dohodou
2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
Pre konkrétneho klienta hľadáme 2 izbový byt v Kežmarok. Za každú ponuku Vám budem vďačná. Celý
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.