GESTTO | 4-IZBOVÝ BYT PO REKONŠTRUKCII | 20 m2 PIVNICA | LOGGIA | ČAJKOVSKÉHO ULICA

Reality Trnava

4 izbový byt | Ulica Čajkovského | 91.25 m²

Realitná kancelária GESTTO Vám v mene majiteľa predstavuje na predaj kompletne zrekonštruovaný

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 12.03.2026
Byty na predaj Trnava

219,700 € 2408 €/m²

člen NARKS

GESTTO | 1-IZBOVÝ BYT NA PRENÁJOM | OKRUŽNÁ UL. | ZARIADENÝ

Reality Trnava

1 izbový byt | Okružná ulica | 28.5 m²

V zastúpení majiteľa nehnuteľnosti Vám realitná kancelária GESTTO s.r.o. ponúka na prenájom obľ

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Trnava

500 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

člen NARKS

GESTTO | STAVEBNÝ POZEMOK NA PREDAJ | KRIŽOVANY NAD DUDVÁHOM | 816 m2

Reality Križovany nad Dudváhom

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 816 m²

V zastúpení majiteľov Vám ponúkame na predaj rovinatý "stavebný" pozemok o celkovej výmere 816

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Pozemky na predaj Križovany nad Dudváhom

183,600 € 225 €/m²

člen NARKS

GESTTO | 4-IZBOVÝ RODINNÝ DOM NA PREDAJ | 1465 m² POZEMOK | BUDMERICE

Reality Budmerice

Rodinný dom | J. Rašu | 140 m²

Realitná kancelária GESTTO s.r.o. Vám ponúka na predaj čiastočne podpivničený, samostatne stoja

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Domy na predaj Budmerice

244,900 € 1749 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

GESTTO | STAVEBNÝ POZEMOK | 817m² | NA PREDAJ | OPOJ

Reality Opoj

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 817 m²

V zastúpení majiteľa nehnuteľnosti Vám ponúkame na predaj rovinatý pozemok o celkovej výmere 81

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 30.06.2025
Pozemky na predaj Opoj

124,900 € 153 €/m²

člen NARKS

GESTTO | STAVEBNÝ POZEMOK | 918 m² | NA PREDAJ | HRUBÁ BORŠA

Reality Hrubá Borša

Pozemok pre rodinné domy | 918 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa nehnuteľnosti Vám realitná kancelária GESTTO ponúkam predaj rov

Publikované: 03.02.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Pozemky na predaj Hrubá Borša

200,000 € 218 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

GESTTO | EXKLUZÍVNA RODINNÁ VILA | LOŠONEC – TRNAVA

Reality Lošonec

Rodinný dom | 636 m²

Svahovitý pozemok - oddrenážovaný zo strany lesa - ponúkol realizáciu výnimočného projektu, kto

Publikované: 28.01.2022 Aktualizované: 30.11.2025
Domy na predaj Lošonec

420,000 € 660 €/m²

člen NARKS

GESTTO | INVESTIČNÝ STAVEBNÝ POZEMOK | 882m² | NA PREDAJ | GAJARY

Reality Gajary

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 882 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj pozemok vhodný na investíciu o celkovej výmere 882 m2,

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 28.10.2025
Pozemky na predaj Gajary

125,000 € 142 €/m²

člen NARKS

GESTTO | ZARIADENÝ 1-IZBÁK NA PREDAJ | BALKÓN | NÍZKE NÁKLADY | BRATISLAVA

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Vyšehradská | 39.23 m²

Zháňate investíciu alebo bývanie? Realitná kancelária GESTTO s.r.o. Vám v zastúpení majiteľa ne

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

185,000 € 4716 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

GESTTO | 2-IZBOVÝ APARTMÁN | PARKOVACIE MIESTO V CENE | PREDAJ | VEĽKÁ LOMNICA

Reality Veľká Lomnica

Apartmán | Tatranská | 50.9 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa nehnuteľnosti Vám ponúkame na predaj vkusne zariadený 2 izbový

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Veľká Lomnica

169,000 € 3320 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

GESTTO | KOMERČNÝ PRIESTOR | REŠTAURÁCIA | KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA | PREDAJ | VEĽKÉ KOSTOĽANY | TRNAVA

Reality Veľké Kostoľany

Reštaurácia | Družstevná | 200 m²

V zastúpení majiteľa nehnuteľnosti Vám realitná kacelária GESTTO ponúka na predaj komerčný prie

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 12.04.2026
Objekty na predaj Veľké Kostoľany

160,000 € 800 €/m²

člen NARKS

GESTTO | PARKOVACIE MIESTO | PRÚDY - VČELÁRSKA 8 | NA PREDAJ

Reality Trnava

Garáž | Včelárska ulica | 8 m²

V zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj vonkajšie parkovacie miesto, ktoré je situované v r

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Objekty na predaj Trnava

13,500 € 1688 €/m²

člen NARKS

GESTTO | REZERVOVANÉ | 5-IZBOVÝ RD NA PREDAJ | HRNČIAROVCE NAD PARNOU | 1055 M2 POZEMOK

Reality Hrnčiarovce nad Parnou

Rodinný dom | Sv. Martina | 277.16 m²

REZERVOVANÉ Vo výhradnom zastúpení majiteľov nehnuteľnosti Vám realitná kancelária GESTTO s.r.o

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Domy na predaj Hrnčiarovce nad Parnou

269,900 € 974 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

GESTTO | REZERVOVANÉ | STARŠÍ RODINNÝ DOM | POZEMOK 992 m² | NA PREDAJ | ŠULEKOVO – HLOHOVEC

Reality Hlohovec

Rodinný dom | Šulekova | 70 m²

Vo výhradnom zastúpení klienta Vám ponúkame na predaj starší rodinný dom vhodný na kompletnú re

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 02.02.2026
Domy na predaj Hlohovec

100,000 € 1429 €/m²

člen NARKS

GESTTO | REZERVOVANÉ | STAVEBÝ POZEMOK 642 M2 | PREDAJ | TULIPÁN | TRNAVA

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Ulica 9. mája | 642 m²

Vo výhradnom zastúpení klienta Vám ponúkame na predaj rovinatý stavebný pozemok v Trnave, o cel

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 03.04.2026
Pozemky na predaj Trnava

180,000 € 280 €/m²

člen NARKS

GESTTO | REZERVOVANÉ | STARÝ RODINNÝ DOM | POZEMOK 642 M2 | PREDAJ | TULIPÁN | TRNAVA

Reality Trnava

Rodinný dom | Ulica 9. mája | 140 m²

Vo výhradnom zastúpení klienta Vám ponúkame na predaj starý rodinný dom postavený na rovinatom

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 03.04.2026
Domy na predaj Trnava

180,000 € 1286 €/m²

člen NARKS

GESTTO | 4-IZBOVÝ BAURING NA PREDAJ | VETERNÁ ULICA - TRNAVA

Reality Trnava

4 izbový byt | Ulica Veterná | 91.35 m²

S poverením majiteľa nehnuteľnosti Vám ponúkame na predaj obľúbený 4-izbový byt typu Bauring –

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Trnava

255,000 € 2791 €/m²

člen NARKS

GESTTO | REZERVOVANÉ | 1-IZBÁK VO VÝBORNEJ LOKALITE | NA PREDAJ | ZARIADENÝ | KLIMATIZÁCIA | V. CLEMENTISA

Reality Trnava

1 izbový byt | Ulica Vladimíra Clementisa | 28.58 m²

REZERVOVANÉ Spoločnosť GESTTO s.r.o. poverená vlastníkom ponúka na predaj obľúbený typ 1-izbové

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Trnava

145,900 € 5105 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

GESTTO | 3-IZBOVÝ BYT | NOVOSTAVBA | REZERVOVANÉ | VLASTNÉ PARKOVACIE MIESTO | PARNAS | TRNAVA

Reality Biely Kostol

3 izbový byt | Potočná | 59.15 m²

Realitná kancelária GESTTO Vám v zastúpení majiteľa nehnuteľnosti ponúka predaj NOVOSTAVBY 3-iz

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Biely Kostol

179,000 € 3026 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

GESTTO | RODINNÝ DOM | MODRANKA | NA PREDAJ | 578 m2 POZEMOK

Reality Trnava

Rodinný dom | Dedinská ulica | 135 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľov nehnuteľnosti Vám realitná kancelária GESTTO ponúka na predaj

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Trnava

170,000 € 1259 €/m²

člen NARKS

GESTTO | KOMERČNÝ PRIESTOR | SLUŽBY | KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA | PREDAJ | VEĽKÉ KOSTOĽANY | TRNAVA

Reality Veľké Kostoľany

Objekt pre obchod | Družstevná | 200 m²

V zastúpení majiteľa nehnuteľnosti Vám realitná kacelária GESTTO, s.r.o. ponúka na predaj komer

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 12.04.2026
Objekty na predaj Veľké Kostoľany

160,000 € 800 €/m²

člen NARKS

GESTTO | ROVINATÝ STAVEBNÝ POZEMOK | 733 m² | PREDAJ | TRNAVA – MEDZIHÁJ

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Ulica Modranská | 733 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa nehnuteľnosti Vám realitná kancelária GESTTO ponúka na predaj r

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 03.04.2026
Pozemky na predaj Trnava

140,000 € 191 €/m²

člen NARKS

GESTTO | ZHÁŇAME BYT PRE KLIENTA | PLATBA V HOTOVOSTI

Reality Trnava

3 izbový byt | Nezadaná | 60 m²

Hľadáme na kúpu byt v Trnave alebo v blízkom okolí. Preferujeme 1 až 4-izbový byt. Môže byť v p

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 18.12.2025
Byty na predaj Trnava

Cena dohodou

člen NARKS

GESTTO | TOP LOKALITA | MUROVANÁ GARÁŽ | 21 m2 | KOCEĽOVA ULICA | BRATISLAVA II

V zastúpení majiteľa nehnuteľnosti Vám ponúkame na prenájom murovanú garáž s manuálnym otváraní

Publikované: 20.09.2023 Aktualizované: 07.10.2025
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

140 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8530)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23027)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30336)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (750)
Upresniť hľadanie