Nebytové priestory v CITYSITE BRATISLAVA

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Vlčie Hrdlo | 500 m²

Prenájom flexibilných kancelárskych jednotiek od 500 m² Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

RIVERS | Priestor s potenciálom na Kolibe – bývanie alebo kancelária

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Tupého | 117 m²

RIVERS REAL ESTATE exkluzívne ponúka na predaj nehnuteľnosť s výnimočnou flexibilitou — priesto

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

295,000 € 2521 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Jedinečné bývanie v srdci Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Vajanského nábrežie | 97 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE Vám ponúka na prenájom príjemný mestský 2,5 izbový byt s

Publikované: 09.04.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,500 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

NA PRENÁJOM 2IZB.BYT NA DOBREJ ADRESE, KVETNÁ ULICA, NIVY VOĽNÝ IHNEĎ!

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Kvetná | 52 m²

Ponúkame Vám na prenájom, čistý a šikovne riešený 2-izbový byt v jednej z najlepších a najvyhľa

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

950 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

NA PREDAJ ŠIKOVNÝ 2IZB. BTY NA ULICI ZADUNAJSKÁ CESTA, ZAČIATOK PETRŽALKY, OPROTI AUPARKU

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zadunajská cesta | 44 m²

Ponúkame Vám na predaj 2-izbový byt, nachádzajúci sa v jednej z najžiadanejších lokalít Bratisl

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

225,000 € 5114 €/m²

2 izbový byt Vysoké Tatry Tatranská Štrba na predaj

Reality Poprad

2 izbový byt | - | 54 m²

TOP CITY realitná kancelária Vám ponúkame exkuzívne na predaj 2 izbový byt vo Vysokých Tatrách

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Poprad

175,000 € 3241 €/m²

Novinka
Novinka

Moderné kancelárske priestory – zariadené, flexibilné a pripravené na okamžité využitie, bez nutnosti investície do zariadenia!!!

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Seberíniho | 16 m²

Ponúkame Vám na prenájom moderne zariadené kancelárske priestory s možnosťou flexibilného prisp

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 15.07.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Prenájom 2 izbového bytu v centre

Reality Michalovce

2 izbový byt | Nám. Osloboditeľov | 38 m²

Ponúkame Vás jedinečnú ponuku na prenájom – luxusný 2-izbový byt situovaný priamo v centre Mich

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Michalovce

650 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Luxusný 2-izbový byt s výhľadom na Bratislavský hrad – Gunduličova ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Gunduličová | 47.28 m²

Realitná kancelária Miraclereal ponúka exkluzívne na dlhodobý prenájom štýlový a nadštandardne

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

980 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Moderná 5-izbová novostavba v blízkosti Prešova a Košíc

Reality Drienovská Nová Ves

Rodinný dom | 110 m²

Bývajte v NIDUM: Moderná rezidencia, kde sa stretáva dizajn s komfortom Predstavte si miesto,

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Drienovská Nová Ves

225,900 € 2054 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Prenájom výrobno-skladového priestoru s kanceláriami, 260 m² - Zvolen, Zlatý Potok

Reality Zvolen

Výrobný objekt | Nezadaná | 260 m²

OVERENÉ REALITY Vám exkluzívne ponúka na prenájom reprezentatívny komerčný priestor s celkovou

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na prenájom Zvolen

2,000 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

KOMPLETNE ŠTÝLOVO ZARIADENÝ 2 IZBOVÝ BYT NA PRENÁJOM | KOŠICE | BLÍZKO STEEL ARENY

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Nerudova | 50 m²

Ponúkame na prenájom štýlový a kompletne zariadený 2-izbový byt v obľúbenej novostavbe Atrium L

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Košice-Juh

800 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ: Moderný 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – ul. Štefana Králika

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Štefana Králika | 54 m²

REALITY GOLD – Bratislava s.r.o. ponúka na predaj 3-izbový byt, ktorý vznikol prerobením z 2-iz

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

219,000 € 4056 €/m²

Novinka
Novinka

AKTUÁLNE NAJLACNEJŠÍ 2 IZBOVÝ BYT NA PREDAJ V ABSOLÚTNOM CENTRE MESTA PRIEVIDZA

Reality Prievidza

2 izbový byt | M. Mišíka | 54.44 m²

Hľadáte projekt, ktorému vdýchnete nový život? Ponúkame exkluzívne na predaj 2-izbový byt na ul

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Prievidza

77,000 € 1414 €/m²

Novinka
Novinka

200 m² tam, kde Vás zákazníci ľahko nájdu, Žilina - centrum, Cena: 1.900€/mes

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Vojtecha Tvrdého | 200.58 m²

EXKLUZÍVNE! PREČO PRÁVE TIETO PRIESTORY? Až 200,6 m² flexibilnej plochy na prízemí udržiavanej

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

1,900 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Luxusné bývanie alebo podnikanie: nehnuteľnosť s bazénom, Žilina - Budatín, Cena: 699.000€

Reality Žilina

Rodinný dom | Letná | 370 m²

EXKLUZÍVNE! PREČO PRÁVE TÁTO NEHNUTEĽNOSŤ? JEDNA NEHNUTEĽNOSŤ, VEĽA MOŽNOSTÍ: 370 m² úžitkovej

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Žilina

699,000 € 1889 €/m²

Novinka
Novinka

Rogoznica(HR)-Štýlový 4-izbový mezonet s výhľadom na more len 70 m od pláže !

Reality Chorvátsko

4 izbový byt | Chorvátsko

V exkluzívnom zastúpení vám spoločnosť HR-reality ponúka na predaj štýlový, kompletne zariadený

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj

310,000 € 2605 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Sliač Rybárska, 2-izbový byt s veľkou loggiou spolu 58m2

Reality Sliač

2 izbový byt | - | 58 m²

Pripravujeme. (viac info, foto, videá sem budú postupne pribúdať...) 2 IZBY. 50 m² + LOGGI

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Sliač

124,998 € 2155 €/m²

Novinka
Novinka

Moderný klimatizovaný kompletne zariadený 2 izb byt s balkónom, pivnicou a parkovaním

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Na križovatkách | 58.72 m²

Realitná kancelária PORTO REAL GROUP vám exkluzívne ponúka na prenájom moderný klimatizovaný ko

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

710 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Obchodný priestor na prenájom skolaudovaný pre gastro účely v centre mesta mimo pešej zóny – vlastná terasa do vnútrobloku, TOP cena

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Mickiewiczova | 311 m²

Ponúkame na prenájom priestory v blízkosti Amerického námestia o rozlohe 311m2 plus 80m2 terasa

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

15 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Novinka
Novinka

2-izbový holobyt, 48m² v srdci Lorinčíka – Háje

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Lorinčík | 48 m²

Tento nový 2-izbový holobyt v srdci Lorinčíka – Háje je ideálnym miestom, kde sa váš vysnívaný

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

194,990 € 4062 €/m²

Novinka
Novinka

Vidiecky domček s krásnym pozemkom, obec Orešany

Reality Orešany

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

Ponúkame Vám na predaj 3- izbový vidiecky rodinný domček, nachádzajúci sa v obci Orešany v okre

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Orešany

79,000 € 658 €/m²

Novinka
Novinka

Obchodný priestor na prenájom, 815 m2

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Pestovateľská | 815 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor v nákupnom centre na Pestovateľskej ul. v Bratislave.

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

12 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Novostavba menšieho RD v obci Malé Chyndice len hodinu autom od BA!

Reality Malé Chyndice

Rodinný dom | Nezadaná | 65 m²

Vymeňte zhon veľkomesta za pokojné bývanie v Malých Chyndiciach! Menší rodinný dom v obci Malé

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Malé Chyndice

159,000 € 2446 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1408)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30335)
Reality v Martine (750)
Rodinné domy na predaj (23026)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8530)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie