Orná pôda | Nezadaná | 6,458 m²
Ponúkame na predaj súbor 11 pozemkov ornej pôdy v katastrálnom území Hrušové, s celkovou výmero
5,990 € 1 €/m²
2 izbový byt | Zafírová | 0 m²
Ponúkame vám na prenájom 2 izbový byt s balkónom a vlastným podzemným parkovacím miestom, v nov
530 €/mesiac
Pozemok pre rodinné domy | Kynek | 718 m²
F466-14-MAT Na predaj stavebný pozemok v meste Nitra, časť Kynek. ROZLOHA: • rozloha - 718
120,000 € 167 €/m²
Rodinný dom | Vavrinecká | 130 m²
Butterfly-reality vám exkluzívne ponúka moderný rodinný dom na Vavrineckej ulici. Ideálna kombi
650,000 € 5000 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Pri Suchom mlyne | 1,006 m²
GCK s.r.o. ponúka veľký pozemok 1006m2 v lukratívnej časti Bratislavy - Staré Mesto pred Patrón
590,000 € 586 €/m²
Rodinný dom | 238 m²
GCK s.r.o. ponúka exkluzívne na predaj poschodový podpivničený rodinný dom vo vynikajúcom stave
620,000 € 2605 €/m²
Rodinný dom | 216.97 m²
GCK s.r.o. ponúka exkluzívne na predaj poschodový podpivničený rodinný dom s garážou, záhradou,
310,000 € 1429 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Údernícka | 16 m²
GCK s.r.o. ponúka na prenájom kancelárske priestory, Petržalka, Údernícka ulica: *1x kancelársk
11 €/mesiac 1 €/mesiac/m²
Reštaurácia | Ventúrska | 200 m²
GCK s.r.o. ponúka zabehnutú kaviareň na odstúpenie s dlhoročnou tradíciou v obľúbenej a vyhľadá
55,000 € 275 €/m²
Ovocný sad | 21,069 m²
GCK s.r.o. ponúka exkluzívne na predaj pozemok - ovocný sad v Chorvátskom Grobe - Čierna voda.
Cena dohodou
3 izbový byt | Haburská | 71 m²
GCK s.r.o. ponúka na prenájom 3-izbový byt s balkónom, v Ružinove – Štrkovci na Haburskej ulici
950 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Reštaurácia | Ventúrska | 100 m²
2,600 €/mesiac 26 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Pri Suchom mlyne | 206 m²
GCK s.r.o. ponúka na predaj rodinný dom s veľkým pozemkom v lukratívnej časti Bratislavy - Star
590,000 € 2864 €/m²
Skladový objekt | Žabárňa | 504 m²
Lokalita: Stupava, priemyselná časť Stav: Novostavba Úžitková plocha: 504m2 Parkovanie: 11 vyhr
875,000 € 1736 €/m²
Rodinný dom | Záhorská | 162 m²
Ponúkame na predaj NOVOSTAVBU - samostatne stojaci moderný 5-izbový rodinný dom s technológia
587,000 € 3623 €/m²
1 izbový byt | Eötvösa | 25.2 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný jednoizbový byt v novostavbe sit
77,000 € 3056 €/m²
4 izbový byt | Ulica Hlavná | 143.61 m²
Realitná kancelária GESTTO Vám v exkluzívnom zastúpení majiteľov nehnuteľnosti ponúka na predaj
435,000 € 3029 €/m²
Rodinný dom | Ulička | 209.95 m²
V exkluzívnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj novostavbu 5 izbového rodinného domu v
398,900 € 1900 €/m²
2 izbový byt | Tatranská | 50.09 m²
V exkluzívnom zastúpení majiteľa nehnuteľnosti Vám ponúkame na predaj vkusne zariadený 2 izbový
169,000 € 3374 €/m²
4 izbový byt | Špačinská cesta | 78.35 m²
V zastúpení majiteľa nehnuteľnosti Vám ponúkame na predaj 4-izbový byt, ktorý sa nachádza vo vy
234,900 € 2998 €/m²
4 izbový byt | Ulica Čajkovského | 91.25 m²
Realitná kancelária GESTTO Vám v mene majiteľa predstavuje na predaj kompletne zrekonštruovaný
219,700 € 2408 €/m²
Rodinný dom | Javorová | 182.91 m²
Realitná kancelária GESTTO Vám s poverením majiteľa nehnuteľnosti ponúka na predaj samostatne s
399,000 € 2181 €/m²
Rodinný dom | Vysoká | 200 m²
Vo výhradnom zastúpení majiteľa nehnuteľnosti Vám realitná kancelária GESTTO ponúka na predaj k
269,000 € 1345 €/m²
1 izbový byt | Okružná ulica | 28.5 m²
V zastúpení majiteľa nehnuteľnosti Vám realitná kancelária GESTTO s.r.o. ponúka na prenájom obľ
500 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.