RIVERS | 4i byt 2-3.5 v projekte VILLA RUSTICA - TERASY II.ETAPA

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Martina Granca | 89 m²

Byt sa nachádza v novom projekte VILLA RUSTICA - TERASY. Ide o štvorizbový byt + KK na treťom p

Publikované: 31.03.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

510,375 € 5735 €/m²

RIVERS | 4i_ 2-0.9 v projekte VILLA RUSTICA - TERASY II. ETAPA

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Martina Granca | 119.93 m²

Apartmán sa nachádza v novom projekte VILLA RUSTICA - TERASY. Ide o štvorizbový apartmán + KK n

Publikované: 31.03.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

567,267 € 4730 €/m²

RIVERS | Dom vhodný na kancelárie na hradnom kopci

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Fialkové údolie | 305.79 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na prenájom nezariadený rodinný dom, ktorý sa nac

Publikované: 09.05.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,990 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

RIVERS | Trojpodlažný rodinný dom na prenájom na hradnom kopci

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Fialkové údolie | 305.79 m²

Publikované: 13.02.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,990 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

RIVERS | Exkluzívny pozemok v BA I. so stav. povolením - PREDAJ

Reality Bratislava-Staré Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Údolná | 1,200 m²

RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj exkluzívny, južne orientovaný pozemok v Bratislave I. Súčas

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

RIVERS | Útulný byt v rezidencii Machnáč

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Drotárska cesta | 61.54 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na prenájom jedinečný 2-izbový byt v bytovom dome

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

750 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

RIVERS | Byt s dvomi spálňami a výhľadom na Dunaj v River parku

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Dvořákovo nábrežie | 115 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na prenájom nadštandardný byt s dvomi spálňami s

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,500 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Luxusný 4-izbový byt na prestížnej adrese pod Slavínom

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Boženy Němcovej | 193 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj luxusný 4-izbový byt situovaný v tichej

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,200,000 € 6218 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Luxusný dizajnový kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Furdekova | 56.26 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný svetlý 3-izbo

Publikované: 22.08.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

320,000 € 5688 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Luxusný byt s krásnym panoramatickým výhľadom

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Plynárenská | 109 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj luxusný trojizbový byt nachádzajúci sa

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

820,000 € 7523 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Pri Strelnici - parkovacie státie v podzemnej garáži

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Pri strelnici | 16 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na prenájom parkovacie státie v podzemnej garáži

Publikované: 05.02.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

150 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Moderný trojizbový byt v centre mesta (3D prehliadka)

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Dunajská | 84 m²

Ponúkame na prenájom moderný trojizbový byt v rezidenčnom komplexe Dunajská - Inner City Reside

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,300 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Kancelárske priestory v LAKESIDE PARKu

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Tomášikova | 861 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na prenájom vysoko kvalitné kancelárske priestory

Publikované: 27.06.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

12.5 €/m2/mesiac 13 €/m2/mesiac

RIVERS | Priestor s potenciálom na Kolibe – bývanie alebo kancelária

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Tupého | 117 m²

RIVERS REAL ESTATE exkluzívne ponúka na predaj nehnuteľnosť s výnimočnou flexibilitou — priesto

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

295,000 € 2521 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

NA PRENÁJOM 2IZB.BYT NA DOBREJ ADRESE, KVETNÁ ULICA, NIVY VOĽNÝ IHNEĎ!

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Kvetná | 52 m²

Ponúkame Vám na prenájom, čistý a šikovne riešený 2-izbový byt v jednej z najlepších a najvyhľa

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

950 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

NA PREDAJ ŠIKOVNÝ 2IZB. BTY NA ULICI ZADUNAJSKÁ CESTA, ZAČIATOK PETRŽALKY, OPROTI AUPARKU

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zadunajská cesta | 44 m²

Ponúkame Vám na predaj 2-izbový byt, nachádzajúci sa v jednej z najžiadanejších lokalít Bratisl

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

225,000 € 5114 €/m²

2 izbový byt Vysoké Tatry Tatranská Štrba na predaj

Reality Poprad

2 izbový byt | - | 54 m²

TOP CITY realitná kancelária Vám ponúkame exkuzívne na predaj 2 izbový byt vo Vysokých Tatrách

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Poprad

175,000 € 3241 €/m²

Novinka
Novinka

Moderné kancelárske priestory – zariadené, flexibilné a pripravené na okamžité využitie, bez nutnosti investície do zariadenia!!!

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Seberíniho | 16 m²

Ponúkame Vám na prenájom moderne zariadené kancelárske priestory s možnosťou flexibilného prisp

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 15.07.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Prenájom 2 izbového bytu v centre

Reality Michalovce

2 izbový byt | Nám. Osloboditeľov | 38 m²

Ponúkame Vás jedinečnú ponuku na prenájom – luxusný 2-izbový byt situovaný priamo v centre Mich

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Michalovce

650 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Luxusný 2-izbový byt s výhľadom na Bratislavský hrad – Gunduličova ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Gunduličová | 47.28 m²

Realitná kancelária Miraclereal ponúka exkluzívne na dlhodobý prenájom štýlový a nadštandardne

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

980 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Moderná 5-izbová novostavba v blízkosti Prešova a Košíc

Reality Drienovská Nová Ves

Rodinný dom | 110 m²

Bývajte v NIDUM: Moderná rezidencia, kde sa stretáva dizajn s komfortom Predstavte si miesto,

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Drienovská Nová Ves

225,900 € 2054 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Prenájom výrobno-skladového priestoru s kanceláriami, 260 m² - Zvolen, Zlatý Potok

Reality Zvolen

Výrobný objekt | Nezadaná | 260 m²

OVERENÉ REALITY Vám exkluzívne ponúka na prenájom reprezentatívny komerčný priestor s celkovou

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na prenájom Zvolen

2,000 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

KOMPLETNE ŠTÝLOVO ZARIADENÝ 2 IZBOVÝ BYT NA PRENÁJOM | KOŠICE | BLÍZKO STEEL ARENY

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Nerudova | 50 m²

Ponúkame na prenájom štýlový a kompletne zariadený 2-izbový byt v obľúbenej novostavbe Atrium L

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Košice-Juh

800 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ: Moderný 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – ul. Štefana Králika

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Štefana Králika | 54 m²

REALITY GOLD – Bratislava s.r.o. ponúka na predaj 3-izbový byt, ktorý vznikol prerobením z 2-iz

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

219,000 € 4056 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30336)
Byty na predaj v Bratislave (8530)
Reality v Martine (750)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23027)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie