5 a viac izbový byt | Fraňa Kráľa | 185 m²
Na predaj veľkometrážny 5-izbový mezonet na ulici Fraňa Kráľa – Staré Mesto, ktorý je so svojim
Info v RK
3 izbový byt | Hraničná | 71 m²
Na prenájom 3-izbový byt s balkónom a garážovým státím v obľúbenom projekte NUPPU, Hraničná uli
800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Latorická | 80 m²
Na predaj 4 izbový byt v pokojnej lokalite Latorická ul. situovaný v 4-poschodovom bytovom dome
229,000 € 2863 €/m²
Mezonet | Kvetná | 100 m²
Na predaj priestranný mezonetový byt s výmerou 100 m² na obľúbenej Kvetnej ulici v Ružinove (Br
375,000 € 3750 €/m²
Dvojgarsónka | Nezadaná | 48 m²
Hľadáme pre klienta dvojgarsónku v pôvodnom stave v Petržalke. Môže byt dvojgarsónka s 2 lodži
Cena dohodou
2 izbový byt | Strakova | 75 m²
Ponúkame na prenájom priestranný 2-izbový byt s výmerou 75 m² nachádzajúci sa na rohu Hviezdosl
700 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Krížna | 35 m²
Na predaj 1 izbový byt na Krížnej ulici v Bratislave I - Staré mesto. Celková výmera bytu je 25
225,000 € 6429 €/m²
3 izbový byt | Karloveské rameno | 98 m²
Na rozhraní Starého Mesta a Karlovej Vsi, priamo na brehu rieky Dunaj, ponúkame na predaj pries
515,000 € 5255 €/m²
3 izbový byt | Okružná | 78 m²
Ponúkame na predaj novostavbu 3-izbového bytu v obci Biely Kostol, len kúsok od Trnavy. Byt má
255,000 € 3269 €/m²
3 izbový byt | Rudroffova | 77 m²
Na predaj 3-izbový byt s balkónom a vyhradeným parkovacím státím v podzemnej garáži v projekte
354,000 € 4597 €/m²
4 izbový byt | Šulekova | 154 m²
Ponúkame na prenájom 4-izbový byt v obľúbenej lokalite Palisády, situovaný na 5. poschodí s výť
2,200 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Garsónka | Žltá | 31 m²
Na predaj: zariadená garsónka – Slnečnice, Viladomy (Žltá ul.) Ponúkame na predaj kompletne zar
174,500 € 5629 €/m²
3 izbový byt | Na Revíne | 62 m²
Na predaj 3-izbový byt v obľúbenej lokalite Kramáre, ulica Na Revíne - Bratislava. Byt sa nachá
260,000 € 4194 €/m²
Rodinný dom | Brezová | 207 m²
Ponúkame exkluzívne na predaj dvojpodlažný rodinný dom v radovej zástavbe v obľúbenej lokalite
255,000 € 1232 €/m²
5 a viac izbový byt | Fraňa Kráľa | 226 m²
775,000 € 3429 €/m²
3 izbový byt | Hany Ponickej | 77 m²
Na predaj moderný a svetlý 3-izbový byt v novej rezidenčnej štvrti Bory Bývanie, ktorá sa vyzna
314,000 € 13 €/m²
2 izbový byt | Fedákova | 53 m²
Na predaj 2- izbový byt na Fedákovej ulici v Dúbravke - Bratislava. Plocha bytu je 53 m2 + 4 m2
220,000 € 4151 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 165 m²
Predstavujeme vám jedinečnú príležitosť vlastniť nádherný vidiecky dom v malebnej obci Krajné č
Info v RK
3 izbový byt | 72 m²
Klient prejavil záujem o kupu 3i alebo 4i bytu na začiatku Petržalky, preferuje pôvodný stav, i
Cena dohodou
3 izbový byt | 74 m²
TU reality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt so záhradou v obci Kamenica nad Cirochou,
Cena na vyžiadanie
Rodinný dom | Šajdíkove Humence | 0 m²
Leaders & Partners pobočka Senica Vám ponúka na predaj starší rodinný dom s obrovským potenciál
58,000 €
2 izbový byt | Továrenská | 0 m²
Leaders&Partners s.r.o. pobočka Senica ponúka na predaj 2-izbový byt s pivnicou po kompletnej r
91,900 €
Rodinný dom | 959 m²
TUreality vám ponúka na predaj moderný murovaný bungalov v obci Ivančiná. Dom bol postavený pre
Cena dohodou
Rodinný dom | 1,016 m²
TUreality Vám ponúka na predaj tehlový rodinný dom v obci Turčianske Kľačany Dom je v pôvodnom
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.