Novinka v ponuke – predaj MUROVANEJ rekreačnej chaty s terasou a slnečným pozemkom, priamo pri lese, Lozorno, časť Podzbrodka. Výborná cena a lokalita

Reality Lozorno

Chata, drevenica, zrub | Lesná | 40 m²

Ponúkame Vám vo výhradnom zastúpení na predaj útulnú dvojpodlažnú MUROVANÚ rekreačnú chatu s te

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Lozorno

99,000 € 2475 €/m²

Novinka
Novinka

TREEF | NOVÁ ETAPA V PREDAJI | BÝVANIE POD RÁBLOM – DVORNÍKY PRI HLOHOVCI

Reality Hlohovec

1 izbový byt | 33.9 m²

Realitná kancelária Treef ponúka na predaj byty v 3. etape projektu Bývanie pod Ráblom v obci D

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Hlohovec

1 € 0 €/m²

Novinka
Novinka

Reality Lozorno

Chalupa, rekreačný domček | Lesná | 40 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Lozorno

99,000 € 2475 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj slnečný pozemok - záhrada s murovanou, podpivničenou záhradnou chatou – Vrakuňa, Levanduľová ulica.

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rekreačný pozemok | Levanduľová | 667 m²

Predaj INVESTIČNÝ slnečný pozemok s murovanou, podpivničenou záhradnou chatou – Vrakuňa, Levand

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Vrakuňa

145,000 € 217 €/m²

NOVINKA v ponuke: Hotový permakultúrny RAJ plný hojnosti a bio ovocia + ekologická novostavba, Kvetoslavov, 20 min. od Bratislavy

Reality Kvetoslavov

Záhrada | Záhradnícka | 769 m²

Hľadáte zabehnutú, zdravú záhradu bez chémie, kde nemusíte čakať roky na prvú úrodu? Ponúkame

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Kvetoslavov

259,000 € 337 €/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ zrekonštruovaná sýpka / Preselany

Reality Preseľany

Vidiecky dom | SNP | 275 m²

Realitná spoločnosť VM Real vám ponúka na predaj bývalú sýpku v obci Preseľany. Opäť máme česť

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Preseľany

110,000 € 400 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PRENÁJOM 2-izbový byt v novostavbe RIVIERA s parkovaním

Reality Nitra

2 izbový byt | Piesková | 50 m²

Realitná kancelária VM Real s.r.o. vám ponúka na prenájom 2-izbový byt v prestížnom projekte Ri

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na prenájom Nitra

600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

**PRENAJATÉ ** Klimatizovaná garsónka s balkónom – Centrum Nitry

Reality Nitra

Garsónka | Štúrova | 20 m²

**PRENAJATÉ ** Moderná klimatizovaná garsónka s balkónom v srdci Nitry Hľadáte štýlové a kompl

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na prenájom Nitra

500 €/mesiac 25 €/mesiac/m²

NA PREDAJ 10 árový stavebný pozemok

Reality Malé Chyndice

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 986 m²

Ponúkame na predaj krásny, slnečný pozemok v tichej časti obce Malé Chyndice, ktorý spĺňa všetk

Publikované: 14.04.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Pozemky na predaj Malé Chyndice

51,990 € 53 €/m²

Na predaj 12-árový pozemok v žiadanej časti Zobora v Nitre

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Dolnozoborská | 1,244 m²

VM Real Vám ponúka na predaj pozemok s celkovou výmerou 1244 m², nachádzajúci sa na Dolnozobors

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 12.01.2026
Pozemky na predaj Nitra

Cena dohodou

NA PREDAJ: 8-árový relax v Párovských Hájoch (Jurský dvor) – MHD dostupnosť

Reality Nitra

Záhradná chatka | Jurský dvor | 15 m²

NA PREDAJ: Murovaná, podpivničená chata s krbom na 8-árovom pozemku – Párovské Háje (Jurský dv

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Nitra

55,000 € 3667 €/m²

NA PREDAJ bungalov 2017 / Nitrianske Hrnčiarovce

Reality Nitrianske Hrnčiarovce

Rodinný dom | Jelenecká | 155 m²

Realitná spoločnosť VM Real ponúka na predaj moderný bungalov v obci Nitrianske Hrnčiarovce. Te

Publikované: 09.07.2024 Aktualizované: 19.02.2026
Domy na predaj Nitrianske Hrnčiarovce

359,500 € 2319 €/m²

Na predaj RD s 12 árovým pozemkom v žiadanej časti Zobora v Nitre

Reality Nitra

Rodinný dom | Dolnozoborská | 270 m²

VM Real Vám ponúka na predaj rodinný dom s celkovou výmerou pozemku 1244 m², nachádzajúci sa na

Publikované: 26.10.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Nitra

380,000 € 1407 €/m²

NA PREDAJ MUROVANÝ SKLAD V KOMÁRNE

Reality Komárno

Skladový objekt | Nezadaná | 340 m²

INVESTCONSULT REALITY ponúka túto murovanú budovu vhodnú na skladové účely, dielňu a ľahkú výro

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Komárno

225,000 € 662 €/m²

Novinka
Novinka

Priestranný rodinný dom v obci Dolné Saliby

Reality Dolné Saliby

Rodinný dom | 160 m²

Dobré Reality ponúkaju na predaj priestranný rodinný dom v pokojnej obci Dolné Saliby, ktorý p

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Dolné Saliby

155,000 € 969 €/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ 6 izbový rodinný dom v obci Hrušovany

Reality Hrušovany

Rodinný dom | Nezadaná | 170 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka NA PREDAJ 6 izb rodinný dom v obci Hrušovany - všet

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Hrušovany

159,900 € 941 €/m²

Novinka
Novinka

3-IZB. BYT 54m2 POĽOVNÍCKA UL:ICA, OC GALÉRIA, TERASA

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Poľovnícka | 54 m²

Na prenájom Vám ponúkame 3-izbový byt 54m2 s 6m loggiou na ulici Poľovnícka na sídlisku Terasa

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

790 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

VEĽKÝ 3i byt, výmera až 84m2, balkón, + 20m2 pivnica, tichá lok. plná zelene, Piešťany.

Reality Piešťany

3 izbový byt | Vodárenská | 86 m²

Predstavujeme Vám príjemný 3-izbový byt, ktorý spája veľkorysý priestor, pokojné bývanie a výbo

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Piešťany

207,000 € 2407 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Skladový priestor z rýchlym vstupom na diaľnicu, Nitra

Reality Nitra

Skladový objekt | Cabajská | 1,005 m²

V Nitre v blízkosti diaľnice na Cabajskej ulici ponúkame na prenájom skladový priestor o veľkos

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na prenájom Nitra

3,300 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

PRIUS - PREDAJ NEHNUTEĽNOSTI S VEĽKÝM POTENCIÁLNOM - DRAHOVCE

Reality Drahovce

Rodinný dom | Cintorínska | 110 m²

Realitná spoločnosť PRIUS COMPANY s.r.o. Vám predstavuje na predaj zaujímavú nehnuteľnosť, ktor

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Drahovce

149,000 € 1355 €/m²

Novinka 3D prehliadka Video prehliadka
Novinka 3D prehliadka Video prehliadka

Sedliacky dom v obci Brestovec pri Myjave

Reality Brestovec

Vidiecky dom | 1,007 m²

TUreality ponúka na predaj sedliacky dom v obci Brestovec pri Myjave Hľadáte nehnuteľnosť na v

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Brestovec

55,000 € 55 €/m²

Novinka
Novinka

Moderný 3-izbový byt neďaleko električky po novej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Drobného | 71 m²

Predáme 3-izbový byt po práve dokončenej kvalitnej kompletnej rekonštrukcii nachádzajúci sa na

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

259,900 € 3661 €/m²

Krásny 3-izbový byt na začiatku Dúbravky po novej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Beňovského | 75 m²

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

269,900 € 3599 €/m²

ROZOZSTAVANÝ DOM V OBCI HOLLOHÁZA – pokojné bývanie pri lese len pár minút od Košíc

Reality Maďarsko

Rodinný dom | Maďarsko

Ponúkame vám na predaj hrubú stavbu moderného 3-izbového rodinného domu v krásnej a pokojnej ob

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj

105,000 € 1615 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1408)
Byty na predaj v Bratislave (8529)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (750)
Rodinné domy na predaj (23019)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30332)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie