Rodinný dom na prestavbu v obci Svätý Jur

Reality Svätý Jur

Rodinný dom | Sasinkova | 54 m²

Predáme starý rodinný dom neďaleko centra obce Svätý Jur, v štádiu prípravy na kompletnú rekon

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Svätý Jur

79,990 € 1481 €/m²

Novinka
Novinka

Na prenájom, štýlové priestory s výmerou 205 m², Žilina

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Námestie Andreja Hlinku | 205 m²

PRIESTOR, KDE VAŠA FIRMA NEZAPADNE V ŠEDOM OPEN SPACE Hľadáte priestor, ktorý pôsobí reprezent

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Kompletne rzekonštr. 3 izb. byt pri centre, Nivy, Martinčekova ul.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Martinčekova | 68 m²

Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v TOP lokalite Nivy Predstavte si bývanie, kde máte vše

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

274,900 € 4043 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj lukratívny investičný byt v historic. centre Košíc

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | 3 m²

Ing. Katarína Čomová, Phd. a RR reality ponúkajú na predaj priestranný 1-izbový byt pri Jakabov

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

165,000 € 55000 €/m²

Novinka
Novinka

MAXIS REAL: NA PREDAJ: Pripravujeme do ponuky – 2-izbový byt na Podjavorinskej ul.

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Ľudmily Podjavorinskej | 50 m²

Už čoskoro v ponuke! Pripravujeme na predaj 2 -izbový byt o výmere 50 m², ktorý sa nachádza na

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Trnava

Info v RK

člen NARKS
Novinka
Novinka

Prenájom kancelárie 35,5 m2 pri POLUS-e na Pluhovej ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Pluhová | 35.5 m²

Prenájom kancelárskeho priestoru v Bratislave - Novom meste neďaleko OC POLUS na Pluhovej ul.

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

6.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Novinka
Novinka

Priestranný 3 izbový byt s loggiou a výhľadom na zeleň na začiatku Petržalky

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Mamateyova | 75 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt s loggiou na Mamateyovej ulici v Bratislave na začiatku Petržal

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

254,900 € 3399 €/m²

Novinka
Novinka

Priestranný, svetlý a kompletne zariadený 1 izbový byt s balkónom v novšej tehlovej stavbe

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Vyšehradská | 40 m²

Ponúkame na predaj 1,5-izbový byt na Vyšehradskej ulici v Bratislave v mestskej časti Petržalka

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

179,900 € 4498 €/m²

Novinka
Novinka

Stavebný pozemok v Mojmírovciach – ideálne miesto pre váš budúci dom

Reality Mojmírovce

Pozemok pre rodinné domy | Kesovský rad | 675 m²

Realitná kancelária TOP REALITY MJ ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Mojmírovce o celkov

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Mojmírovce

55,000 € 81 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Nezariadený, veľkometrážny 2i s potenciálom na 3i v centre s klimatizáciou, províziu RK NEPLATÍTE

Reality Senec

3 izbový byt | Mierové námestie 7 | 85.89 m²

Komorná atmosféra tehlového bytového domu z r. 2003 s novou fasádou (EC-B) ponúka príjemné býva

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Senec

720 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Luxusná novostavba 4-izbového rodinného domu s výhľadom na golfové ihrisko – prémiové bývanie pre náročných

Reality Lužianky

Rodinný dom | 110 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj výnimočný 4-izbový rodinný dom v nadštandar

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Lužianky

407,000 € 3700 €/m²

Novinka
Novinka

Investičná kompletne zrekonštruovaná garsónka – Trenčín JUH, ul. Karola Šmidkeho

Reality Trenčín

Garsónka | K. Šmidkeho | 31 m²

Realitná kancelária ponúka na predaj kompletne zrekonštruovanú garsónku s výmerou 31 m² na ulic

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Trenčín

118,000 € 3806 €/m²

Novinka
Novinka

Exkl. Veľký stavebný pozemok 1236 m2 v Krakovanoch ZĽAVA

Reality Krakovany

Pozemok pre rodinné domy | Námestie sv. Mikuláša | 1,236 m²

COMACCreality s.r.o. Exkluzívne iba u nás ponúkame na predaj veľký stavebný pozemok o rozlohe 1

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Krakovany

75,000 € 61 €/m²

Novinka
Novinka

Novostavba 4-izbového rodinného domu v starej Rajke pri Bratislave

Reality Rajka

Rodinný dom | Maďarsko | Rajka | -

Realitná kancelária Meriard Vám ponúka na predaj kvalitnú novostavbu 4-izbového rodinného domu

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Rajka

245,000 € 2606 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj záhrada s výhľadom – Nižná Hutka (Košice-okolie)

Reality Nižná Hutka

Záhrada | - | 800 m²

Na predaj: záhrada s výhľadom a záhradným domčekom – Nižná Hutka (Košice-okolie) Hľadáte miest

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Nižná Hutka

35,000 € 44 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj krásny stavebný pozemok – Zlatá Idka

Reality Zlatá Idka

Rekreačný pozemok | - | 1,500 m²

Ponúkame na predaj krásny mierne svahovitý stavebný pozemok s výmerou 1 150 m² v nádhernom prír

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Zlatá Idka

150,000 € 100 €/m²

Novinka
Novinka

ZREKONŠTRUOVANÝ 2 IZB. BYT PRIAMO V PARKU

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ostredková | 48 m²

Realitná kancelária AC Reality sro. ponúka na prenájom zrekonštruovaný a funkčne zariadený 1,5

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

490 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

KÚPIM 4-IZBOVÝ BYT – PEZINSKÝ OKRES

Reality Pezinok

4 izbový byt | 75 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám na kúpu 4-izbový byt v rámci okresu Pezinok, mimo mesta Pezinok.

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Pezinok

300,000 € 4000 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Na predaj stavebný pozemok v Hrubej Borši

Reality Hrubá Borša

Pozemok pre rodinné domy | - | 875 m²

Beplan reality ponúka na predaj stavebný pozemok v obľúbenej lokalite Hrubá Borša – 4. etapa. P

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Hrubá Borša

135,625 € 155 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj investičný stavebný pozemok v Hrubej Borši

Reality Hrubá Borša

Pozemok pre rodinné domy | - | 1,475 m²

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Hrubá Borša

236,000 € 160 €/m²

Novinka
Novinka

Novinka v ponuke – predaj MUROVANEJ rekreačnej chaty s terasou a slnečným pozemkom, priamo pri lese, Lozorno, časť Podzbrodka. Výborná cena a lokalita

Reality Lozorno

Chata, drevenica, zrub | Lesná | 40 m²

Ponúkame Vám vo výhradnom zastúpení na predaj útulnú dvojpodlažnú MUROVANÚ rekreačnú chatu s te

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Lozorno

99,000 € 2475 €/m²

Novinka
Novinka

TREEF | NOVÁ ETAPA V PREDAJI | BÝVANIE POD RÁBLOM – DVORNÍKY PRI HLOHOVCI

Reality Hlohovec

1 izbový byt | 33.9 m²

Realitná kancelária Treef ponúka na predaj byty v 3. etape projektu Bývanie pod Ráblom v obci D

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Hlohovec

1 € 0 €/m²

Novinka
Novinka

Reality Lozorno

Chalupa, rekreačný domček | Lesná | 40 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Lozorno

99,000 € 2475 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj slnečný pozemok - záhrada s murovanou, podpivničenou záhradnou chatou – Vrakuňa, Levanduľová ulica.

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rekreačný pozemok | Levanduľová | 667 m²

Predaj INVESTIČNÝ slnečný pozemok s murovanou, podpivničenou záhradnou chatou – Vrakuňa, Levand

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Vrakuňa

145,000 € 217 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (750)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30331)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23020)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Byty na predaj v Bratislave (8527)
Upresniť hľadanie