2 izbový byt | Továrenská | 0 m²
Leaders&Partners s.r.o. pobočka Senica ponúka na predaj 2-izbový byt s pivnicou po kompletnej r
91,900 €
Rodinný dom | 959 m²
TUreality vám ponúka na predaj moderný murovaný bungalov v obci Ivančiná. Dom bol postavený pre
Cena dohodou
Rodinný dom | 1,016 m²
TUreality Vám ponúka na predaj tehlový rodinný dom v obci Turčianske Kľačany Dom je v pôvodnom
Cena dohodou
Rodinný dom | 550 m²
TUreality predáva vo VEĽKEJ LOMNICI – BUNGALOW, KDE MÁŠ TATRY TAKMER NA DVORE Kamoš… toto nie
344,999 € 627 €/m²
Rodinný dom | 128 m²
Realitná kancelária Treef ponúka na predaj 4-izbové samostatne stojace rodinné domy v rámci pre
250,008 € 1953 €/m²
Obchodné priestory | 67.14 m²
TUreality Vám exkluzívne ponúka na predaj objekt o výmere 67,14 m2, ktorý je situovaný v priamo
185,000 € 2755 €/m²
2 izbový byt | Žriedlová | 65 m²
EXKLUZÍVNY 2-IZBOVÝ BYT PRE NÁROČNÝCH – CASSOVAR, ŽRIEDLOVÁ ULICA Ponúkame Vám na prenájom lu
1,050 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | 23.34 m²
TUreality Vám ponúka na prenájom obchodný priestor vo vyhľadávanej časti centra Banskej Bystric
390 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Zámocká | 77 m²
FEDORS GROUP vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt na Zámockej ulici, priamo
420,000 € 5455 €/m²
1 izbový byt | Nejedlého | 36 m²
V obľúbenej a vyhľadávanej lokalite Bratislava IV – Dúbravka ponúkame na predaj plnohodnotný 1-
179,000 € 4972 €/m²
3 izbový byt | Pribinova | 125.83 m²
FEDORS Group Vám ponúka na predaj exkluzívny 3-izbový byt na 40. poschodí Eurovea Tower. V Eur
990,000 € 7868 €/m²
4 izbový byt | Chalupkova | 175 m²
FEDORS GROUP vám ponúka na predaj výnimočný 4 izbový byt s priestranným interiérom a terasou v
940,000 € 5371 €/m²
3 izbový byt | K Železnej studienke | 123 m²
FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný byt situovaný v obľúbenom rezidenčnom
479,000 € 3894 €/m²
3 izbový byt | Staromestská | 69.46 m²
FEDORS GROUP Vám ponúka elegantný 3-izbový apartmán vo výnimočnom projekte STAR6 RESIDENCE na S
435,000 € 6263 €/m²
4 izbový byt | Devínska cesta | 116 m²
FEDORS GROUP vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt s veľkorysou terasou v pr
586,900 € 5059 €/m²
5 a viac izbový byt | Hany Meličkovej | 165 m²
FEDORS GROUP ponúka na predaj 4-5 izbové penthousy v projekte VILY VEDUTA. Tento projekt spája
Info v RK
3 izbový byt | nitra | 70 m²
Diamond Reality Nitra ponúka na prenájom príjemný a priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lo
850 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 110 m²
Moderný 5-izbový dom na prenájom v obci Drienovská Nová Ves Ponúkame na prenájom moderný 5-izb
1,000 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Záhradná chatka | Vampíl | 121 m²
Ponúkame Vám na predaj rekreačnú chatu pri potoku (nutná rekonštrukcia) na krásnom a pokojnom m
84,990 € 498 €/m²
Rodinný dom | Na grbe | 240 m²
Ponúkame Vám na predaj zrekonštruovaný 4-izbový rodinný dom so záhradou, zimnou záhradou, garáž
479,990 € 2000 €/m²
Rodinný dom | Borovicová | 124 m²
Ponúkame Vám na predaj 4 izbový rodinný dom so záhradou a parkovaním v novej časti rodinných do
349,000 € 2863 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Zochova chata | 65 m²
Ponúkame Vám jedinečnú možnosť vlastniť a užívať si apartmánový byt v jedinečnom prostredí Chrá
149,900 € 2306 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Kadnárova | 40 m²
Ponúkame Vám na prenájom kancelársko-obchodný samostatný celok s toaletou na prehľadnom mieste
600 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | Kadnárova | 40 m²
600 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.