3 izbový byt | Kováčska | 79.28 m²
Na predaj: 3-izbový byt – Kováčska ulica sa nachádza sa na rozhraní Starého a Nového mesta. Po
425,000 € 5361 €/m²
3 izbový byt | Agátová | 85.39 m²
Ponúkame na predaj výnimočný kompletne zariadený, 3 izb. byt s terasou a balkónom, vo vyhľadáva
269,900 € 3161 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 585 m²
Hľadáte miesto pre svoj nový dom, kde ráno s kávou v ruke vyzeráte na rozľahlú krajinu a večer
86,900 € 149 €/m²
2 izbový byt | Nitrianska | 55.1 m²
Hľadáte nový 2-izbový byt, ktorý ponúkne praktickú dispozíciu, moderný štandard, výbornú lokali
157,990 € 2867 €/m²
Apartmán | Rekreačná | 80 m²
Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá spája štýl, komfort, pokojné prostredie a vysokú úroveň bývania? T
299,900 € 3749 €/m²
Rodinný dom | Hliníky | 220 m²
Ponúkame rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii v Hrnčiarovciach nad Parnou. Rodinný dom je k
220 €/mesiac 1 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Slov. nár. povstania | 58 m²
EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj krásny 2,5-izbový byt v centre mesta Hlohovec Realitná kancelári
140,000 € 2414 €/m²
2 izbový byt | Saratovská | 41.89 m²
* * * * * VÝSTAVBA SPUSTENÁ - POSLEDNÝCH 10 BYTOV ZA UVÁDZACIE CENY * * * * * Developerská spo
160,501 € 3831 €/m²
3 izbový byt | Saratovská | 61.73 m²
212,974.33 € 3450 €/m²
Rodinný dom | Donská | 479.3 m²
čo si o nehnuteľnosti myslí maklér MILAN ČIERŤAŽSKÝ: „Pri tejto nehnuteľnosti jednoznačne plat
799,000 € 1667 €/m²
Rodinný dom | Matúšova | 240 m²
Ponúkame vám na predaj unikátnu mestskú vilu v mestskej časti Staré Mesto v zóne Holý vrch. 5-
1,950,000 € 8125 €/m²
3 izbový byt | Jantárová | 65 m²
Na dlhodobý prenájom ponúkame 3 izb. byt v žiadanej lokalite v blízkosti OC Aupark na Jantárove
1,100 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
Polyfunkčný objekt | Nezadaná | 436 m²
Ponúkame na predaj dvojposchodový polyfunkčný objekt v obci Ruskov. Vďaka svojmu umiestneniu v
599,000 € 1374 €/m²
3 izbový byt | Ždiarska | 65 m²
Ponúkame na predaj pekný moderný 3 izb. byt na Ždiarskej ul. v mestskej časti Košice - Nad Jaze
229,990 € 3538 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 120 m²
Ponúkame na predaj útulnú drevenú dvojchatu s možnosťou celoročného bývania, v vtesnej blízkost
59,990 € 500 €/m²
3 izbový byt | Kosatcova | 89 m²
TOP PONUKA: Zrekonštruovaný 3-izbový byt v blízkej dostupnosti do centra mesta Ponúkame na pre
299,000 € 3360 €/m²
2 izbový byt | Študentská | 55 m²
NEPREHLIADNITE TÚTO PONUKU - stačí si zobrať zubnú kefku Ponúkame na predaj 2-izbový byt na ul
182,900 € 3325 €/m²
3 izbový byt | Dénešova | 65 m²
Ponúkam na predaj priestranný 3-izbový byt s loggiou na Dénešovej ulici v Košiciach - KVP.
226,900 € 3491 €/m²
2 izbový byt | Popradská | 52 m²
Ponúkame na predaj štýlový a prakticky riešený 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Košice – Z
170,000 € 3269 €/m²
2 izbový byt | Užhorodská | 51 m²
Túžite bývať v širšom centre mesta v MČ - Košice IV. ? Hľadáte 2 izbový byt s potenciálom pre
168,900 € 3312 €/m²
3 izbový byt | Svätoplukova | 77 m²
Hľadáte investičnú nehnuteľnosť s výbornou možnosťou prenajímania? Snívate o bývaní v blízkost
215,900 € 2804 €/m²
Rodinný dom | Seredská | 250 m²
Exkluzívne v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj výnimočnú nehnuteľnosť pozostávajúcu z komp
265,000 € 1060 €/m²
Garsónka | Ulica Andreja Kubinu | 20 m²
Ponúkame na predaj príjemnú garsónku na ulici A. Kubinu v Trnave, v zateplenom bytovom dome len
107,990 € 5400 €/m²
4 izbový byt | 86.7 m²
Ponúkame na predaj moderný 4 izb. byt kde po práve dokončenej ešte nepoužívanej kompletnej reko
358,000 € 4129 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.