Rodinný dom | Maďarsko | Rajka | Stará Rajka
Realitná kancelária Meriard Vám ponúka na predaj novostavbu samostatne stojaceho 4 izbového rod
229,000 € 2663 €/m²
1 izbový byt | Maďarsko | Rajka
Realitná kancelária Meriard Vám ponúka na predaj zrekonštruovaný 1-izbový byt v obľúbenej časti
84,000 € 1953 €/m²
3 izbový byt | Mukačevská | 77 m²
Hľadáte bývanie, kde sa nebudete tlačiť? Tento byt na Mukačevskej 57 je ideálnou voľbou pre rod
182,000 € 2364 €/m²
3 izbový byt | Plynárenská | 108 m²
LUXUSNÝ PENTHOUSE S PANORAMATICKÝM VÝHĽADOM (23. p.) – BRATISLAVA, NIVY Ponúkame na predaj exk
900,000 € 8333 €/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | Nám. slobody 1 | 3,533 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj nádherný, historický hotel v centre mesta Sabinov. 3D obhliadka:
2,599,990 € 736 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Račianska | 24 m²
Ponúkame Vám na prenájom reprezentatívne kancelárske priestory o výmere 24 m2 nachádzajúce sa v
500 €/mesiac 21 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Košická | 132 m²
V zastúpení vlastníka Vám ponúkame na prenájom uzavretý kancelársky celok s výmerou 132 m², kto
12 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Priestor pre sklad | Račianska | 145 m²
Ponúkame Vám na prenájom skladovo-výrobný priestor s výmerou 145 m2 na Račianskej ul. Ponúkaný
5.86 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Rodinný dom | Piesky | 135 m²
Videoobhliadka: https://youtu.be/uFH8ZPI_JRk Základné info o novostavbe: MIESTO STAVBY: Barde
289,990 € 2148 €/m²
3 izbový byt | Cintorínska | 69 m²
EXKLUZÍVNE V PONUKE KING REAL – Ján Komora Elegantné mestské bývanie na vyhľadávanej lokalite
550 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Tupého | 78.48 m²
Ponúkame na predaj atraktívny 2-izbový byt s dvomi balkónmi, garážovým parkovacím miestom a piv
319,000 € 4065 €/m²
Rodinný dom | 74 m²
Ponúkame na predaj štýlový, kompletne zariadený 3-izbový byt v rodinnom dome so 4 bytmi, ktorý
239,000 € 3230 €/m²
3 izbový byt | hlavná | 79 m²
Predaj 3. izbového a 4. izbového mezanínu s terasou, záhradou a tromi parkovacími státiami v sk
269,990 € 3418 €/m²
2 izbový byt | Pri píle | 59 m²
Ponúkame na predaj priestranný 2. izbový byt s výmerou 59 m² + loggia 5,2 m², situovaný na 2. p
185,900 € 3151 €/m²
Reštauračné priestory | - | 200 m²
LCF Real ponúka na predaj rodinný dom s dlhoročne fungujúcou prevádzkou pizzerie a kebabu na Hl
125,000 € 625 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 1,000 m²
Ponúkame na predaj veľký stavebný pozemok s výmerou 1000 m² na Hlavnej ulici v obci Valaliky. P
230,000 € 230 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | - | 8,714 m²
Ponúkame na predaj stavebné pozemky s výmerou 8 714m2 v obci Tornaľa, katastrálne územie Starňa
19 €/m2 19 €/m2
Orná pôda | nemá | 0 m²
ASGARD home reality exkluzívne ponúka na predaj pozemok vhodný na výstavbu chaty v obci Chtelni
57,000 €
Priestor pre sklad | Odborárska | 166 m²
Ponúkame Vám na prenájom skladovo prevádzkovú budovu s administratívnym zázemím s celkovou výme
1,300 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | Stará Vajnorská | 320 m²
Ponúkame Vám na prenájom pekné obchodné priestory (showroom) o výmere 320 m2, s možnosťou prisp
2,600 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Na Pántoch | 12 m²
Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory vo výmere od 12 m2 v 2 podlažnej administratívne
8 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac
Rodinný dom | Bežecká | 125 m²
TOP PONUKA | MODERNÝ RODINNÝ DOM V LOKALITE KAMENNÝ MLYN 🌟 Predstavujeme vám štýlový samostatn
555,000 € 4440 €/m²
Rodinný dom | Paláriková | 300 m²
🏡 NA PREDAJ | PRIESTRANNÝ RODINNÝ DOM V CENTRE OBCE – POZEMOK 430 m² 🏡 Ponúkame na predaj posc
289,990 € 967 €/m²
Polyfunkčný objekt | Štefánikova | 395 m²
🏢 NA PREDAJ | KOMPLEXNÝ OBJEKT S OBCHODNÝMI PRIESTORMI A BYTMI – TRNAVA 🏢 Ponúkame na predaj d
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.