ESTATERS | Nadštandardný 2-izbový byt na ulici Červeňova v lokalite Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Červeňova | 85 m²

Realitná kancelária ESTATERS ponúka na prenájom výnimočný 2-izbový podkrovný byt s francúzskym

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,000 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

ESTATERS - Príjemný 2-Izbový byt v projekte BORY - NOVÝ DVOR na ul. M. Bučiča na prenájom!

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

2 izbový byt | Michala Bučiča | 59.81 m²

Realitná kancelária ESTATERS vám v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na prenájom krásny a m

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

720 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Každý mesiac prináša 2600eur! Polyfunkčný/Rodinný dom 350m2 + 2300m2 záhrada

Reality Sekule

Hotel, penzión, ubytovňa | 470 m²

Prenajatý!!! Každý mesiac prináša 2600eur Veľký prakticky Polyfunkčný/Rodinný dom/byty 350m2 S

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Sekule

315,500 € 671 €/m²

Štvorizbový byt na predaj v obci Spišské Bystré

Reality Spišské Bystré

4 izbový byt | - | 101 m²

Ponúkame na predaj priestranný štvorizbový byt so záhradkou v malebnej podtatranskej obci Spišs

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Spišské Bystré

229,000 € 2267 €/m²

Krásny pozemok 650m2 pri lese akurát na chatu!

Reality Bratislava-Lamač

Pozemok pre rodinné domy | Cesta na Klanec | 650 m²

Krásny pozemok 650m2 akurát na chatu! Kód územia 1203 Chata a rekreácia + Krásny lesné prost

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Lamač

130,000 € 200 €/m²

Predaj 2i apartmán pod lesom Tále Nízke Tatry

Reality Bystrá

2 izbový byt | Tále | 56.5 m²

Dvojizbový apartmán sa nachádza v uzavretom areáli novopostavených apartmánových domov v lyžiar

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bystrá

199,900 € 3538 €/m²

Posledný chalet v projekte Krpáčovo Park Nízke Tatry

Reality Dolná Lehota

Chalupa, rekreačný domček | - | 180 m²

TOP lokalita, výborná investícia, pešia dostupnosť k vodnej ploche aj na lyžiarsky svah.. ..to

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Dolná Lehota

252,033 € 1400 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Tradičná 4i drevenica Mýto Nízke Tatry

Reality Mýto pod Ďumbierom

Chalupa, rekreačný domček | Mýto pod Ďumbierom | 150 m²

Drevenica sa nachádza v podtatranskej dedinke Mýto pod Ďumbierom, známej tiež ako obľúbené lyži

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Mýto pod Ďumbierom

350,000 € 2333 €/m²

Perkupa - 3 izbový rodinný dom vo výbornom stave na krásnom pozemku 27á

Reality Perkupa

Rodinný dom | Maďarsko | Perkupa | Perkupa

GEMINIBROKER Vám ponúka na predaj v Perkupe len 20 km od hraničného prechodu Hosťovce. Tento 3

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Perkupa

52,200 € 261 €/m²

Nová 4i chata pri lese Krpáčovo Nízke Tatry

Reality Horná Lehota

Chalupa, rekreačný domček | - | 120 m²

Táto nádherná chata sa nachádza na južných svahoch Nízkych Tatier, v obľúbenej rekreačnej oblas

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Horná Lehota

289,000 € 2408 €/m²

Vágáshuta - dva domy na jednom pozemku, panoramatický výhľad

Reality Vágáshuta

Rodinný dom | Maďarsko | Vágáshuta | Vágáshuta

GEMINIBROKER Vám ponúka na predaj dva domy na jednom pozemku rozlohou 1156m2 s nádherným panora

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Vágáshuta

95,900 € 1009 €/m²

Na predaj chatka v príjemnej lokalite Svit pri Nových Zámkoch .

Reality Nové Zámky

Chalupa, rekreačný domček | Svit | 309 m²

VASSE Reality Vám ponúka na predaj útulnú rekreačnú chatku s pozemkom o výmere 309 m², nachádza

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nové Zámky

44,000 € 142 €/m²

ESTATERS | 3-izbový byt,(HLAVNÉ NÁMESTIE), Biela, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Biela | 62 m²

Realitná kancelária ESTATERS Vám v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj 3-izbový byt

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

338,900 € 5466 €/m²

Chalúpka, polosamota, 1,9 ha pozemok, výhľad na Nízke Tatry

Reality Čierny Balog

Chalupa, rekreačný domček | - | 86 m²

Útulná chalúpka sa nachádza na polosamote medzi Breznom a Čiernym Balogom. Je situovaná ako pos

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Čierny Balog

200,000 € 2326 €/m²

4 - IZBOVÁ NOVOSTAVBA VO VIDINEJ S OBROVSKÝM POZEMKOM, TERASOU A DVOJGARÁŽOU

Reality Vidiná

Rodinný dom | Zvolenská | 167 m²

Predstavujeme vám výnimočnú novostavbu štýlovej rodinnej vily - bungalovu, ktorá bola skolaudov

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Vidiná

329,000 € 1970 €/m²

Szalonna - 3i RD pri jazere Rakaca v dobrom stave len 1h od Košíc

Reality Szalonna

Rodinný dom | Maďarsko | Szalonna | Szalonna

GEMINIBROKER Vám ponúka rodinný dom v obci Szalonna, len 2 km od obľúbeného jazera Rakaca, kde

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Szalonna

39,000 € 325 €/m²

Predaj priestranného rodinného domu s veľkým pozemkom – Nižná Hutka, Ortášska ulica (12 km od Košíc)

Reality Nižná Hutka

Rodinný dom | Ortášska 19 | 274.6 m²

Realitné centrum KING REAL vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj zaujímavý a veľkoryso riešený dvojpo

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Nižná Hutka

329,000 € 1198 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

PREDAJ - 4-izbový byt so záhradou - Dunajská Lužná

Reality Dunajská Lužná

4 izbový byt | Jarná | 120 m²

Predáme 4-izbový byt so záhradou v Dunajskej Lužná. Byt je veľmi dobre dispozične riešený. 10-r

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Dunajská Lužná

306,000 € 2550 €/m²

PREDAJ- investičný nebytový priestor s bytom- 81m2- BA II.- Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

Objekt pre obchod | Miletičova | 81 m²

Hľadáte miesto pre podnikanie spojené s bývaním na jednom mieste? Máme pre Vás na predaj v lu

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

324,000 € 4000 €/m²

PREDAJ - 4-izbový byt BA III.- Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Vihorlatská | 101.67 m²

Predáme 4-izbový byt na ideálnom 1.podlaží bytového tehlového domu na Vihorlatskej ulici po st

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

378,000 € 3718 €/m²

Reštaurácia + Suterén v Starom meste. 405m2. Samostatný vstup.

Reality Bratislava-Staré Mesto

Reštauračné priestory | Špitálska | 405 m²

Reštaurácia + Suterén v Starom meste. Samostatný vstup. Plocha 405m2. Krásne prízemie s

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Staré Mesto

550,000 € 1358 €/m²

Pozemok v obci Becherov

Reality Becherov

Rekreačný pozemok | Becherov | 9,075 m²

Ponúkame na predaj pozemky v obci Becherov. Parcela č.1 - 2590 m2 Parcela č.2 - 6485 m2 R

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Becherov

5 €/m2 5 €/m2

Zrekonštruovaný rodinný dom s veľkým 700m² pozemkom – stará Rajka

Reality Rajka

Rodinný dom | Maďarsko | Rajka

Realitná kancelária Meriard Vám predstavuje výnimočný 3-izbový rodinný dom v jednej z najvyhľad

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Rajka

Cena dohodou

Na predaj 4 izb. byt o výmere 103m2, Vysoké Tatry - Vyšné Hágy, okr. Poprad

Reality Vysoké Tatry

4 izbový byt | Vyšné Hágy | 103 m²

Ponúkame na predaj alebo výmenu 4 izb. byt vo Vysokých Tatrách, časť Vyšné Hágy, v areáli Národ

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

329,000 € 3194 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Reality v Martine (741)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Rodinné domy na predaj (23028)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Byty v Banskej Bystrici (1382)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30345)
Upresniť hľadanie