Pokojné bývanie v Malom Jatove s apartmánmi a záhradou

Reality Jatov

Rodinný dom | Malý Jatov 208 | 228 m²

Exkluzívne v ponuke KING REAL 🏡 Mgr. David Molnár RSc. ponúka na predaj jedinečný rodinný dom

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Jatov

136,000 € 596 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3-izbový byt so záhradou 295 m², Nové Zámky

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Komenského 10 | 75.5 m²

✨ EXKLUZÍVNE V PONUKE – KING REAL | Mgr. David Molnár, RSc. ✨ Ponúkame vám jedinečnú príležito

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

170,000 € 2252 €/m²

Szalonna - 2 izbový rodinný dom vhodný na chalupu

Reality Szalonna

Rodinný dom | Maďarsko | Szalonna | Szalonna

GEMINIBROKER Vám ponúka skvelú ponuku za výhodnú cenu! Ide o dvojizbovy dom v obci Szalonna. J

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Szalonna

16,500 € 206 €/m²

Kancelárske priestory s umývadlom na prenájom - od 18 m2, Bojnická ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Bojnická | 18 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v 6 poschodovej, administratívnej budove s vlast

Publikované: 20.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

6.25 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Szuhogy - 3 izbový rodinný dom

Reality Szuhogy

Rodinný dom | Maďarsko | Szuhogy | -

GEMINIBROKER vám ponúka na predaj rodinný dom v dedine Suhogy, Maďarsko. Dom sa nachádza v poko

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Szuhogy

48,900 € 489 €/m²

PRENÁJOM - kancelária - 18 m2- BA III. - Rača

Reality Bratislava-Rača

Administratívny objekt | Rybničná | 18 m²

Prenajmeme peknú priestrannú kanceláriu o výmere 18 m2 , ktorú tvorí jeden veľkorysý priestor n

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Rača

5.8 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

PREDAJ - rekreačný pozemok - BA IV. - Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

Rekreačný pozemok | Veľká lúka | 962 m²

Predáme v lukratívnej časti BA IV.- Dúbravka vo veľmi príjemnej a tichej časti Veľká lúka pekn

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Dúbravka

195 €/m2 195 €/m2

REZERVOVANÉ: 3,5 izbový byt v top lokalite, 2x loggia, BA-Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Čsl. Parašutistov | 68 m²

R E Z E R V O V A N É Exkluzívne ponúkame na predaj 3,5-izbový byt s panoramatickým výhľadom o

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

259,000 € 3809 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

ŠTÝLOVÝ 2 IZBOVÝ BYT S POTENCIÁLOM MEZONETU, BALKÓNOM A PARKOVANÍM V CENE, KKLIMATIZÁCIA, PRÍJEMNÁ LOKALITA

Reality Šamorín

2 izbový byt | - | 77.44 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný, priestranný 2 izbový byt situovaný v p

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Šamorín

176,000 € 2273 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj klimatizovaný 1izb byt s predzáhradou v štandarde s podlahovým kúrením

Reality Slovenský Grob

1 izbový byt | - | 40.44 m²

Predpredaj 4.etapy projektu Maly raj rezidence. www.malyrajrezidence.sk 2 izbový byt, 112C1 kl

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Slovenský Grob

162,000 € 4006 €/m²

Predaj 3 izbového bytu, el. vonkajšie žalúzie, podlahové kúrenie, klimatizácia

Reality Slovenský Grob

3 izbový byt | Dúhová | 80.06 m²

Predaj 3 izbového bytu, el. vonkajšie žalúzie, podlahové kúrenie 1x klimatizácia – v druhej eta

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Slovenský Grob

259,140 € 3237 €/m²

Moderná novostavba rodinných domov – Gánovce (okres Poprad)

Reality Gánovce

Rodinný dom | Gánovská | 155 m²

Ponúkame na predaj novostavbu rodinných domov v atraktívnej podtatranskej obci Gánovce, ktorá j

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Gánovce

320,000 € 2065 €/m²

Lukrátívne stavebné pozemky na predaj 807m2

Reality Chorvátsky Grob

Pozemok pre rodinné domy | - | 807 m²

Stavebné pozemky – Chorvátsky Grob (top lokalita) Ponúkame na predaj stavebné pozemky o výmere

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Chorvátsky Grob

225,960 € 280 €/m²

REKREAČNÝ pozemok / ZÁHRADKA

Reality Prešov

Rekreačný pozemok | Pod Wilec hôrkou | 604 m²

Ponúkame na predaj pozemok - záhradku v záhradkárskej osade Pod Wilec hôrkou v Prešove s pekným

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

Cena dohodou

Pozemok na predaj – 448 m², Malá Iža (pri Komárne)

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | Malá Iža | 448 m²

Pozemok na predaj – 448 m², Malá Iža (pri Komárne) Ponúkame na predaj pozemok s výmerou 448 m²,

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

37,200 € 83 €/m²

STARŠÍ RODINNÝ DOM S VEĽKÝM POZEMKOM – GRINAVA, ul. D. Virgoviča

Reality Pezinok

Rodinný dom | D.Virgoviča | 130 m²

STARŠÍ RODINNÝ DOM S VEĽKÝM POZEMKOM – PEZINOK, GRINAVA Vo výhradnom zastúpení ponúkame na pre

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Pezinok

459,000 € 3531 €/m²

AGGTELEK - RD s novou strechou a 1ha pozemkom len 8km od hraníc

Reality Aggtelek

Rodinný dom | Maďarsko | Aggtelek | Aggtelek

GEMINIBROKER Vám ponúka rodinný dom s novou strechou a s 1 hektárovým pozemkom v nádhernej obci

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Aggtelek

59,900 € 200 €/m²

Na predaj chalupa v Dubníku pri Štúrove .

Reality Dubník

Rodinný dom | Dubník | 150 m²

LEN U NÁS! Vasse Reality vám ponúka na predaj 3-izbový vidiecky dom na pozemku o výmere 1100 m²

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Dubník

30,000 € 200 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 3 izbový rodinný dom v Strekove .

Reality Strekov

Rodinný dom | - | 174 m²

Realitná kancelária VASSE Reality Vám ponúka na predaj 3-izbový rodinný dom nachádzajúci sa v p

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Strekov

49,000 € 282 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj vidiecky dom v Nesvadoch -Aňala 2381 m2 vhodné pre chov zvierat .

Reality Nesvady

Rodinný dom | Aňala | 80 m²

VASSE Reality Vám ponúka na predaj dvojizbový vidiecky dom v Aňale, časť Nesvád, len 5 km od No

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Nesvady

100,000 € 1250 €/m²

Pozemok pre RD, Chatku, Mobilný dom, rekreácie a pod.. -

Reality Chmeľov

Iný stavebný pozemok | 720 m²

Realitná kancelária AVLAS REALITY s.r.o., Exkluzívne ponúka na predaj krásky slnečný pozemok v

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Chmeľov

34,990 € 49 €/m²

4-izbový priestranný byt, na Vansovej ul., Prešov

Reality Prešov

4 izbový byt | Vansovej | 88 m²

Ponúkame na predaj výnimočný priestranný 4-izbový byt na ul. Vansovej, sídlisko Sekčov v Prešov

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Prešov

206,000 € 2341 €/m²

Dvojgeneračný rodinný dom s veľkým pozemkom 12á, Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Rodinný dom | Jána Krála | 225 m²

VÝNIMOČNÁ PONUKA Máme pre Vás veľmi zaujímavú ponuku. Vstúpte do sveta neobmedzených možností

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

540,000 € 2400 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ.

Reality Tulčík

Rodinný dom | x | 80 m²

Ponúkame na predaj, tehlový, prízemný rodinný dom v Tulčíku, približne 13km od okresného mesta

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Tulčík

Cena na vyžiadanie

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30343)
Byty na predaj v Bratislave (8509)
Rodinné domy na predaj (23027)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Byty v Banskej Bystrici (1382)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality v Martine (741)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie