3-izbový byt s veľkým šatníkom a krásnym výhľadom – ČSA, Košice – Staré Mesto

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Československej armády | 72 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Košice – Staré Mesto, na ulici Českosl

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

249,000 € 3458 €/m²

Novostavba s veľkým pozemkom na predaj v obci Hrabkov

Reality Hrabkov

Rodinný dom | 115 m²

Ponúkame na predaj moderný rodinný dom s priestranným pozemkom o výmere 900 m² v obci Hrabkov,

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Hrabkov

245,000 € 2130 €/m²

Hala 375m2 na výrobu alebo sklad

Reality Zvolen

Skladový objekt | Zvolen | 375 m²

Ponúkame Vám na prenájom sklad Zvolen, Zvolen. Plocha: úžitková 375m2.Stav objektu: pôvodný sta

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na prenájom Zvolen

2 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Hala 820m2 na výrobu alebo sklad

Reality Zvolen

Skladový objekt | Zvolen | 820 m²

Ponúkame Vám na prenájom sklad Zvolen, Zvolen. Plocha: úžitková 820m2.Stav objektu: pôvodný sta

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na prenájom Zvolen

3.4 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Zabehnutá a známa krčma v centre Zvolena

Reality Zvolen

Obchodné priestory | - | 120 m²

Ponúkame Vám na predaj objekt pre obchod Zvolen. Plocha: úžitková 120m2, zastavaná 128m2, pozem

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na predaj Zvolen

350,000 € 2917 €/m²

Predaj exkluzívnych bytov BA – Karlova Ves - NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré grunty | 70.8 m²

Ponúkame na predaj slnećný úplne nový 3 izbový byt s dvomi terasami v Bratislave v mestskej čas

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

444,900 € 6284 €/m²

Predaj 4 izb byt pred kolaudáciou BA – Karlova Ves - NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Staré grunty | 89.6 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4 izbový byt v Bratislave v mestskej časti Karlova Ves – Staré G

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

489,900 € 5468 €/m²

Na prenajom 300m2 na hlavnej ulici

Reality Žiar nad Hronom

Obchodné priestory | SNP | 300 m²

Ponúkame Vám na prenájom komerčné a prevádzkové priestory Žiar nad Hronom, SNP. Plocha: úžitkov

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Žiar nad Hronom

600 €/mesiac 2 €/mesiac/m²

Predaj 3 izb byt NOVOSTAVBA - BA – Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré grunty | 70.3 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny priestranný 3 izbový byt v Bratislave v mestskej časti Karlova Ve

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

424,900 € 6044 €/m²

Predaj exkluzívnych bytov BA – Karlova Ves - NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré grunty | 70.8 m²

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

444,900 € 6284 €/m²

Prenájom 2 izb bytu v centre BA pri hrade

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Palisády | 66 m²

Ponúkame na prenájom 2 izbový zrekonštruovaný, priestranný byt v centre Bratislavy na ulici Pal

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

900 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

1 izbový byt na prenájom po rekonštrukcii Dúbravka Gallayova ul. www.bestreality.sk

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Gallayova | 37 m²

Ponúkame na prenájom 1 izbový byt , Dúbravka – Gallayova ul. Výmera bytu je 37 m2 , OV, 3/4 p.

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

550 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Predaj 4 izb byt NOVOSTAVBA - BA – Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Staré grunty | 88.9 m²

Ponúkame na predaj 4 izb byt v novostavbe v Bratislave v mestskej časti Karlova Ves – Staré Gru

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

479,900 € 5398 €/m²

Hala 433m2 pre výrobu alebo sklad

Reality Banská Bystrica

Skladový objekt | Radvaň | 433 m²

Ponúkame Vám na prenájom sklad Banská Bystrica, Radvaň. Plocha: úžitková 433m2. Hala má rozmery

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na prenájom Banská Bystrica

32 €/m2/rok 0 €/m2/rok

Predaj exkluzívneho 2 izb bytu v centre BA

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bukurešťská | 49 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny dvojizbový byt Bratislava - Staré mesto – Bukureštská ulica (blíz

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

255,000 € 5204 €/m²

Predaj polyfunkčný objekt – BA - Rača

Reality Bratislava-Rača

Kancelárie, administratívne priestory | Hubeného | 635 m²

Ponúkame na predaj polyfunkčný objekt na Hubeného ulici v Bratislave – Rača - Krasňany Dvojpodl

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Rača

1,390,000 € 2189 €/m²

Slnečná záhrada v záhradkárskej osade –Nová Dubnica | 207 m²

Reality Nová Dubnica

Záhrada | - | 207 m²

🌿 Záhrada v záhradkárskej osade – Nová Dubnica | 207 m² | Slnečný pozemok + možnosť výstavby ch

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Nová Dubnica

11,990 € 58 €/m²

Pozemok 28377m2 na logistiku, ľahkú výrobu

Reality Zvolen

Komerčná zóna | - | 28,376 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky - komerčná zóna Zvolen. Plocha: pozemku 28376m2. Cena 36 €/m2. N

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Zvolen

36 €/m2 36 €/m2

Na predaj Komerčná budova, Sabinov

Reality Sabinov

Objekt pre obchod | Holého | 422 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj modernú komerčnú budovu s výbornou dostupnosťou a

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Sabinov

633,000 € 1500 €/m²

Budova 75m2 vhodná na ambulanciu alebo obchod, služby

Reality Sliač

Obchodné priestory | Rybárska | 75 m²

Ponúkame Vám na prenájom polyfunkčný objekt Sliač, Rybárska. Plocha: úžitková 75m2. Cena 6 €/m2

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Sliač

6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom 2 izbový byt - Trnava, Generála Goliána

Reality Trnava

2 izbový byt | Generála Goliána | 65 m²

Hľadáte moderné a komfortné bývanie bez kompromisov? F-1one reality ponúka na prenájom úplne n

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Trnava

700 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ – Na predaj rodinný dom s garážou na Slovinkách

Reality Slovinky

Rodinný dom | Ulica Štreka 419/86 | 210 m²

MELEGA & PARTNERS – V exkluzívnom zastúpení klienta ponúkame na predaj priestranný rodinný dom

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Slovinky

150,000 € 714 €/m²

*REZERVOVANÉ* 2 izbový byt Vysoké Tatry Tatranská Lomnica na predaj

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Tatranská Lomnica | 42.3 m²

*EXKLUZÍVNE* TOP CITY realitná kancelária Vám ponúkame na predaj 2 izbový byt vo Vysokých Tatrá

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

199,000 € 4704 €/m²

Čmelíkova - Ružinov, 3-i byt, 66 m2 – Kompl. rekonštrukcia

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Čmelíkova | 65.9 m²

3 izbový byt po kvalitnej práve ukončenej kompletnej rekonštrukcii. Nehnuteľnosť sa nachádza n

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

269,900 € 4096 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty v Banskej Bystrici (1382)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Reality v Martine (741)
Rodinné domy na predaj (23026)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30345)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Upresniť hľadanie