Nivy: 2,5-izbový byt v tehlovom dome s lodžiou a pokojnou orientáciou do vnútrobloku

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Trenčianska | 65.5 m²

Centrum mesta, výborná doprava aj kompletná občianska vybavenosť na skok, no doma vás čaká tich

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

279,900 € 4273 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NOVINKA - Príjemná rekreačná chata (2013) v centre Rusoviec - VIS, Terasa, Pozemok

Reality Bratislava-Rusovce

Chalupa, rekreačný domček | Kovácsova | 39 m²

AVE estate Vám s radosťou predstavuje rekreačnú chatu v obľúbenej záhradkárskej oblasti „Za gló

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Rusovce

119,000 € 3051 €/m²

Novinka
Novinka

Kancelária 20 m2 (parkovanie v cene) na Studenej ul. pri Zlat. pieskoch

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Studená | 20 m²

Prenájom kancelárie v administratívnej budove na Studenej ul. pri Zlatých pieskoch neďaleko obc

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Novinka
Novinka

TOP PONUKA - Kompletne zrekonštruovaný byt na začiatku Petržalky, Vilová ulica

Reality Bratislava-Petržalka

Garsónka | Vilová | 25 m²

Hľadáte moderné štartovacie bývanie alebo ideálnu investičnú príležitosť na prenájom? AVE Estat

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

160,000 € 6400 €/m²

Novinka
Novinka

Moderný 2-izbový byt v projekte Tatra City Residence – ideálne mestské bývanie na dosah všetkého

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Štúrova | 39.37 m²

Vymeňte ranné zápchy a zdĺhavé presuny, kde máte všetko poruke. Objavte moderný 2-izbový byt v

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

173,274 € 4401 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj 3 izbový byt v centre mesta Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 78.05 m²

XEMAR (monika.hlivova@xemar.sk alebo 0907 569 789), ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt v

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

249,000 € 3190 €/m²

Novinka
Novinka

HD REALITY, predaj, 3 izbový byt Kežmarok

Reality Kežmarok

3 izbový byt | Bardejovská | 72 m²

HD reality ponúka na predaj moderný 3-izbový byt – Bardejovská ulica, Kežmarok Ponúkame na pre

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Kežmarok

155,000 € 2153 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

STAVEBNÝ POZEMOK SO SIEŤAMI + MOŽNOSŤ VÝSTAVBY| Najlepšia cena priamo od developera

Reality Dolný Bar

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 563 m²

Ponúkame Vám na predaj jeden z posledných stavebných pozemkov v novej lokalite v obci Dolný Bar

Publikované: 22.05.2025 Aktualizované: 23.03.2026
Pozemky na predaj Dolný Bar

60,000 € 107 €/m²

NOVINKA | Štýlový kompletne zrekonštruovaný 1-izbový byt v centre Šale

Reality Šaľa

1 izbový byt | Letná | 37 m²

Hľadáte moderný byt bez ďalších investícií v TOP lokalite priamo v centre mesta? Tento kompletn

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Šaľa

104,000 € 2811 €/m²

Novinka
Novinka

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | 25 m²

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

160,000 € 6400 €/m²

Novinka
Novinka

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Piešťany, ul.Lipová

Reality Piešťany

3 izbový byt | 64 m²

Realitná kancelária HALO reality a Miloš Silný, kontakt: 0918 530 509, nehnuteľnosť s ID: PN-72

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Piešťany

150,000 € 2344 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ, 4 izbový byt s loggiou, Pri artézskej studni, Stupava

Reality Stupava

4 izbový byt | 84 m²

Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruovaný 4 izbový byt s loggiou nachádzajúci sa v tesno

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Stupava

184,900 € 2201 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PRENÁJOM, 2 izbový byt s terasou a balkónom, ul. V. Šikulu, Stupava

Reality Stupava

2 izbový byt | 58.24 m²

PRENÁJOM, 2 izbový byt s terasou a balkónom, ul. V. Šikulu, Stupava Ponúkame Vám na prenájom m

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Stupava

630 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

KeyPoint | ČERVEŇÁKOVA - domov, kde svetlo a rozumné riešenia menia pravidlá hry

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Červeňákova | 79 m²

Hľadáte pre svoju rodinu byt, kde má každý svoj vlastný priestor, no spoločný čas trávite v krá

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

288,660 € 3654 €/m²

PREDAJ, 5 IZBOVÝ DOM, V TOP ŠTANDARDE, KREMENICA, STUPAVA

Reality Stupava

Rodinný dom | 158 m²

Ponúkame Vám na predaj jedinečný, samostatne stojaci 5 izbový rodinný dom v príjemnom tichom p

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Stupava

555,000 € 3513 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Jan Pinka | Grand Koliba – nadštandardný 4,5-izbový byt (122 m²) s dvoma záhradami (143 m²) a dvoma garážami

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Frankovská | 122 m²

Tento byt je určený pre klienta, ktorý presne vie, čo hľadá – priestor, súkromie a kvalitu bez

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

690,000 € 5656 €/m²

KeyPoint | SLNEČNICE MESTO - dve izby, veľkorysá loggia a prémiový stav

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 46 m²

Hľadáte moderné bývanie v najobľúbenejšej časti Petržalky, no nechcete čakať na novú výstavbu?

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

249,900 € 5433 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

KeyPoint | PRI PARKU - Veľkorysý priestor, premyslené detaily a záhrada, akú v satelitoch bežne nenájdete

Reality Pezinok

Rodinný dom | Bratislavská | 163 m²

Hľadáte moderný bungalov v obľúbenom Malom Raji, ale odrádzajú vás stiesnené pozemky, kde si so

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Pezinok

459,900 € 2821 €/m²

Reality Slovenský Grob

Rodinný dom | Hlavná | 163 m²

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Slovenský Grob

459,900 € 2821 €/m²

Reality Slovenský Grob

Rodinný dom | Pri parku | 163 m²

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Slovenský Grob

459,900 € 2821 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

KeyPoint | MIEROVÁ - Podnikanie bez PAAS a DPH: všestranný priestor s bezplatným parkovaním

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Mierová | 106 m²

Hľadáte miesto pre firmu, kde nebudete bojovať s parkovacou politikou a kde sa efektívne skĺbi

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

1,090 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

3 izb. byt v úplnom centre pri Šafárikovom námestí

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Dobrovičova | 70 m²

Ponúkame na prenájom 3-izbový byt v úplnom centre Starého mesta na Dobrovičovej ulici neďaleko

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

900 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Keypoint | Tichý kancelársky priestor v pokojnej lokalite s výborným parkovaním – Krupínska, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

Kancelárie, administratívne priestory | Vilová | 19 m²

Hľadáte menší kancelársky priestor, kde budete môcť nerušene pracovať, viesť konzultácie alebo

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

230 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

ATRAKTÍVNY 3 IZBOVÝ BYT SO ZÁHRADOU V NADČASOVOM PROJEKTE VILY VEDUTA

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Hany Meličkovej | 106 m²

FEDORS GROUP ponúka na predaj 3-izbové byty v projekte VILY VEDUTA. Tento projekt spája kvalit

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 03.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

636,000 € 6000 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30344)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Byty v Banskej Bystrici (1382)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality v Martine (741)
Byty na predaj v Bratislave (8509)
Rodinné domy na predaj (23028)
Upresniť hľadanie