Na prenájom 1-izbový byt s balkónom na Ulici Ľ. Štúra v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

1 izbový byt | Ľ. Štúra | 42 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na prenájom 1-izbový byt s balkónom na Ulici Ľ. Štúra v Nových Zámko

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

420 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na predaj zrekonštruovaný 3-izbový rodinný dom v tichej lokalite v meste Šurany okres Nové Zámky

Reality Šurany

Rodinný dom | 110 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na predaj pekný 3-izbový rodinný dom v tichej lokalite v meste Šuran

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Domy na predaj Šurany

199,900 € 1817 €/m²

Na predaj zrekonštruovaný 6-izbový rodinný dom s bazénom a terasami v tichej časti Nových Zámkov

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | 300 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na predaj zrekonštruovaný 6-izbový rodinný dom s bazénom a terasami

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Domy na predaj Nové Zámky

319,000 € 1063 €/m²

Na predaj polyfunkčný dom spolu so samostatnou budovou v obci Komjatice, okres Nové Zámky

Reality Komjatice

Polyfunkčný objekt | 303 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na predaj polyfunkčný dom spolu so samostatnou budovou v obci Komjat

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Objekty na predaj Komjatice

1 € 0 €/m²

Na predaj novostavba holodom 3-izbový rodinný dom v obci Čechy

Reality Čechy

Rodinný dom | Nezadaná | 73 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na predaj novostavbu holodom 3-izbový rodinný dom v obci Čechy. Dom

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Domy na predaj Čechy

134,000 € 1836 €/m²

Na predaj záhrada 568m2 za Tescom v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Rekreačný pozemok | 568 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na predaj záhradu 568m2 za Tescom v Nových Zámkoch. Rozloha záhrady

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

32,000 € 56 €/m²

Na prenájom veľká garsónka na Vajanského ul. v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Garsónka | S. H. Vajanského | 25 m²

Reality na kľúč vám ponúka na prenájom veľkú garsónku na Vajanského ul. v Nových Zámkoch. Pod

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

330 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Na predaj stavebný pozemok pri centre mesta v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Iný stavebný pozemok | P. Blahu | 1,747 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na predaj stavebný pozemok pri centre mesta v Nových Zámkoch. Rozlo

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 06.04.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

355 € 0 €/m²

Na prenájom zariadený, zrekonštruovaný 3-izbový byt na Šafárikovej ulici pri centre mesta v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Šafárikova | 82 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na prenájom zariadený, zrekonštruovaný 3-izbový byt na Šafárikovej u

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

750 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Na prenájom nadštandardný zariadený 3-izbový byt na Podzámskej ulici v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Podzámska | 100 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na prenájom nadštandardný zariadený 3-izbový byt na Podzámskej ulici

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

700 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Na predaj pozemok vhodný na chatu v obci Čechy

Reality Čechy

Záhrada | Nezadaná | 764 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na predaj pozemok vhodný na chatu v obci Čechy. Rozloha pozemku je

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Pozemky na predaj Čechy

9,000 € 12 €/m²

Na prenájom garáž na T. G. Masarykovej ulici v Nových Zámkoch, v tesnej blízkosti železničnej stanice

Reality Nové Zámky

Garáž | T. G. Masaryka | 19 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na prenájom garáž na T. G. Masarykovej ulici v Nových Zámkoch, v tes

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Objekty na prenájom Nové Zámky

100 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Na prenájom zariadenú 3-izbová chatu s balkónom na celoročné bývanie v obci Čaka

Reality Čaka

Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²

Reality na kľúč vám ponúka na prenájom zariadenú 3-izbová chatu s balkónom na celoročné bývanie

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 06.04.2026
Domy na prenájom Čaka

650 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Na prenájom elegantný čiastočne zariadený 2-izbový byt pri stanici v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | M. R. Štefánika | 45 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na prenájom elegantný čiastočne zariadený 2-izbový byt pri stanici v

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 06.04.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

450 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na predaj veľký zrekonštruovaný 2-izbový byt na Ul. S.H. Vajanského v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | S. H. Vajanského | 63 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na predaj veľký zrekonštruovaný 2-izbový byt na Ul. S.H. Vajanského

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

122,400 € 1943 €/m²

Na prenájom kancelársky priestor v centre mesta Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Kancelárie, administratívne priestory | M. R. Štefánika | 20 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na prenájom kancelársky priestor v centre mesta Nové Zámky. Priesto

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Priestory na prenájom Nové Zámky

300 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Na predaj veľký stavebný pozemok v obci Čechy

Reality Čechy

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,595 m²

Reality na kľúč Vám iba u nás ponúka na predaj veľký stavebný pozemok v obci Čechy. Rozloha po

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Pozemky na predaj Čechy

36,000 € 23 €/m²

Na prenájom elegantný zariadený 3-izbový byt pri stanici v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | M. R. Štefánika | 60 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na prenájom elegantný zariadený 3-izbový byt pri stanici v Nových Zá

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 06.04.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

550 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Na prenájom krásny, zariadený 3-izbový byt so záhradou v obci Kolta

Reality Kolta

3 izbový byt | Nezadaná | 72 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na prenájom krásny, zariadený 3-izbový byt so záhradou v obci Kolta.

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 06.04.2026
Byty na prenájom Kolta

600 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Na prenájom kancelársky priestor v centre mesta v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Kancelárie, administratívne priestory | Hlavné Námestie | 56 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na prenájom kancelársky priestor v centre mesta v Nových Zámkoch.

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 06.04.2026
Priestory na prenájom Nové Zámky

450 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Na predaj holodom v obci Trávnica

Reality Trávnica

Rodinný dom | 85 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na predaj holodom v obci Trávnica. Zastavaná plocha je 85m2. Dom je

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Domy na predaj Trávnica

38,000 € 447 €/m²

Na predaj skladový a výrobný objekt v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Skladový objekt | Komárňanská cesta | 515 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na predaj skladový a výrobný objekt v Nových Zámkoch. Základné para

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Objekty na predaj Nové Zámky

300,000 € 583 €/m²

Na prenájom obchodný priestor – predajňu na Ul. M.R. Štefánika v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Obchodné priestory | M. R. Štefánika | 25 m²

Reality na kľúč vám ponúka na prenájom obchodný priestor – predajňu na Ul. M.R. Štefánika v Nov

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Priestory na prenájom Nové Zámky

370 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Na predaj holoboty 1,2,3-izbové byty s balkónmi na ulici V. V. Majakovského v Lučenci

Reality Lučenec

1 izbový byt | Ulica V. V. Majakovského | 34 m²

Ponúkame na predaj holoboty 1,2,3-izbové byty s balkónmi na ulici V. V. Majakovského v Lučenci.

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Byty na predaj Lučenec

73,000 € 2147 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30343)
Byty v Banskej Bystrici (1382)
Rodinné domy na predaj (23029)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Byty na predaj v Bratislave (8508)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (741)
Upresniť hľadanie