NOVINKA: 3,5 izbový byt v top lokalite, 2x loggia, BA-Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Čsl. Parašutistov | 68 m²

NOVINKA NA TRHU Exkluzívne ponúkame na predaj 3,5-izbový byt s panoramatickým výhľadom o veľko

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

259,000 € 3809 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Moderný zariadený 3 izbový rodinný dom v tichom prostredí, terasa, záhrada, Rajka

Reality Rajka

Rodinný dom | Maďarsko | Rajka

Realitná kancelária Meriard Vám ponúka na predaj priestranný moderný 3-izbový rodinný dom so sú

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Rajka

221,900 € 2438 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

1izb byt , klimatizácia, veľký balkón, výťah , predzáhradka

Reality Slovenský Grob

1 izbový byt | Dúhová | 63.44 m²

Predpredaj 4.etapy projektu Maly raj rezidence. www.malyrajrezidence.sk 1 izbový byt, 112C1 kl

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Slovenský Grob

162,000 € 2554 €/m²

Moderne zariadený 4 izbový rodinný s pekným pozemkom v tichom prostredí, Rajka

Reality Rajka

Rodinný dom | Maďarsko | Rajka

Realitná kancelária Meriard Vám ponúka na predaj priestranný moderný 4-izbový rodinný dom, ktor

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Rajka

220,000 € 2444 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

ZĽAVA Dom pre veľké skupiny, ktorý zarába Mýto – Nízke Tatry

Reality Mýto pod Ďumbierom

Rodinný dom | Mýto pod Ďumbierom | 250 m²

ZĽAVA! Hľadáte priestranný dom, ktorý bez problémov ubytuje veľkú rodinu, partiu priateľov ale

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Mýto pod Ďumbierom

289,000 € 1156 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

5i chalet na slnečnom pozemku Krpáčovo Nízke Tatry

Reality Horná Lehota

Chalupa, rekreačný domček | Krpáčovo | 180 m²

TOP lokalita, výborná investícia, pešia dostupnosť k vodnej ploche aj na lyžiarsky svah.. ..to

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Horná Lehota

252,033 € 1400 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Útulná 4i chata v lesnom prostredí Mýto p. Ďumbierom Nízke Tatry

Reality Mýto pod Ďumbierom

Chalupa, rekreačný domček | - | 130 m²

Chata sa nachádza na úpätí Národného parku Nízke Tatry pod najvyšším vrcholom Nízkych Tatier, p

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Mýto pod Ďumbierom

349,000 € 2685 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Priestranný byt s garážou Rezidencia Romantika Trangoška

Reality Horná Lehota

3 izbový byt | Trangoška | 91.5 m²

Slnečný byt sa nachádza v areáli Rezidencia Romantika s luxusnými apartmánmi priamo na úpätí na

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Horná Lehota

320,000 € 3497 €/m²

Štýlová dvojapartmánová drevenica Mýto Nízke Tatry

Reality Mýto pod Ďumbierom

Chata, drevenica, zrub | Mýto pod Ďumbierom | 250 m²

Drevenica sa nachádza v podtatranskej dedinke Mýto pod Ďumbierom, známej tiež ako obľúbené lyži

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Mýto pod Ďumbierom

405,000 € 1620 €/m²

PREDAJ DOM 186,10M2, KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA, PIVNICA, LETNÁ KUCHYŇA, PRIESTRANNÝ POZEMOK 800M2, CENA DOHODOU

Reality Borský Svätý Jur

Rodinný dom | - | 186.1 m²

V PONUKE 3D VIRTUÁLNA PREHLIADKA! Hľadáte pokojné a bezpečné bývanie pre Vás a Vaše ratolesti

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Borský Svätý Jur

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Bývajte v Tatrách - Novostavby rodinných domov v Lendaku

Reality Lendak

Rodinný dom | Hlavná | 151 m²

Predstavujeme Vám nový projekt výstavby radových rodinných domov v krásnej lokalite v blízkosti

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Lendak

299,000 € 1980 €/m²

Priestranný 3-izbový byt s balkonom a výhľadom na rieku – Nové Zámky

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Nábrežná | 73 m²

Len u nás ! Realitná kancelária VASSE Reality ponúka na predaj 3-izbový byt nachádzajúci sa v t

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

123,000 € 1685 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

4i dom po rekonštrukcii Bystrá Nízke Tatry

Reality Bystrá

Rodinný dom | - | 150 m²

Priestranný 4i dom sa nachádza na hranici Národného parku Nízke Tatry, v poslednej dedinke pod

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Bystrá

247,000 € 1647 €/m²

Skolaudovaná 3i chata v lyž. stredisku Ski Mýto Nízke Tatry

Reality Mýto pod Ďumbierom

Chalupa, rekreačný domček | Mýto pod Ďumbierom | 97 m²

Skolaudovaná novopostavená chata sa nachádza v prekrásnej scenérii Nízkotatranského národného p

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Mýto pod Ďumbierom

235,000 € 2423 €/m²

Moderná novostavba pod Chopkom - Nízke Tatry

Reality Bystrá

Chalupa, rekreačný domček | - | 167 m²

Štvorizbová moderná chata sa nachádza na hranici Národného parku Nízke Tatry, na slnečnej lúke

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bystrá

Cena na vyžiadanie

Chalúpa - chata - dom 35km od Košíc, Maďarsko obec Pányok

Reality Pányok

Rodinný dom | Maďarsko | Pányok | Hlavná

V ponuke nový dom - chalupu a to novostavba nízkoenergetického drevodomu. Jedná sa o lokalitu

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Pányok

158,000 € 1317 €/m²

Rezervované !Na predaj stavebný pozemok so starším domom na okraji N. Zámkov .

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | Nové Zámky | 119 m²

Rezervované !Realitná kancelária VASSE REALITY ponúka na predaj pozemok so starším rodinným d

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

83,000 € 697 €/m²

Tornaszentjakab - 3 izbový gazdovský dom, pôvodný stav

Reality Tornaszentjakab

Rodinný dom | Maďarsko | Tornaszentjakab | Tornaszentjakab

GEMINIBROKER vám ponúka na predaj v obci TORNASZENTJAKAB 3 izboý rodinný dom gazdovského typu.

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Tornaszentjakab

16,000 € 160 €/m²

Lukratívny pozemok pre váš domov – 1124 m², Andovce (len 3 km od NZ)

Reality Andovce

Pozemok pre rodinné domy | Dlhá | 1,124 m²

Hľadáte ideálne miesto pre stavbu rodinného domu, kde sa spája ticho vidieka s blízkosťou mesta

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Andovce

85,000 € 76 €/m²

Obchodný - kancelársky priestor, suchý sklad 66 m2, poschodie

Reality Košice-Juh

Obchodné priestory | Južná trieda | 66 m²

Na prenájom obchodný / administratívny priestor vo dvore areálu na ul. Južná trieda. Priestor

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Juh

390 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

4 izbové rodinné domy s veľkorysou výmerou na Budiši

Reality Budiš

Rodinný dom | - | 117.21 m²

V prípade, že máš už prelustrované všetky inzerované ponuky a nenadchli ťa, tak táto určite áno

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Budiš

130,000 € 1109 €/m²

Na predaj 3 izbový byt so záhradkou v novostavbe, parkovacie miesto, Rajka

Reality Rajka

3 izbový byt | Maďarsko | Rajka

Realitná kancelária Meriard Vám ponúka na predaj 3 izbový byt s predzáhradkou v novostavbe v ob

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Rajka

142,800 € 2405 €/m²

Ponúkame odstúpenie zabehnutej reštaurácie v Prešove.

Reality Prešov

Reštaurácia | Švábska | 140 m²

Ponúkame na odstúpenie kompletne zariadenú reštauráciu Rio v prevádzke, na sídlisku Šváby v Pre

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Prešov

Cena dohodou

Predaj komerčné a prevádzkové priestory Bratislava-Vrakuňa.

Reality Bratislava-Vrakuňa

Reštauračné priestory | Rajecká | 316 m²

Priestor s potenciálom vo Vrakune – ideálny pre váš biznis! Hľadáte ideálne miesto pre bar, re

Publikované: 17.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Vrakuňa

Cena dohodou

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1382)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30342)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8509)
Reality v Martine (741)
Rodinné domy na predaj (23027)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Upresniť hľadanie