BOJNIČKY - moderný 4-izbový dom s veľkou garážou v obľúbenej lokalite, okr. Hlohovec

Reality Bojničky

Rodinný dom | 130 m²

Hľadáte nový domov s kvalitným prevedením, úspornou prevádzkou a výbornou dostupnosťou do mesta

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bojničky

237,000 € 1922 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3–5 izbový mezonet v Krasňanoch, ktorý rastie s rodinou | 3 svetové strany | električka pred domom

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Cyprichova | 110 m²

Sú nehnuteľnosti, ktoré vás zaujmú hneď pri prvom vstupe svojím charakterom a nápaditosťou. Ten

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

497,000 € 4518 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

3i byt s lodžiou 11m2, výhľadom, pri parku | Beňovského| Garáž

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Beňovského | 76.5 m²

Ponúkame na predaj svetlý 3-izbový byt vo vyhľadávanej a mimoriadne zelenej časti Dúbravky – na

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

279,500 € 3654 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

stavebný pozemok / HELCMANOVCE

Reality Helcmanovce

Pozemok pre rodinné domy | 820 m²

Bohumír Zaujec (RECLOUD Reality partner) prináša na predaj pozemok pre zastavanie v malebnej o

Publikované: 04.04.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Helcmanovce

22,400 € 27 €/m²

Rodinný dom s veľkým pozemkom 1620 m² – ideálny na prerábku alebo investíciu!

Reality Trebišov

Rodinný dom | Čsl. armády | 150 m²

Hľadáte dom, ktorý si môžete upraviť presne podľa seba? Alebo miesto, kde viete spojiť bývanie

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Trebišov

139,000 € 927 €/m²

PRIESTRANNÝ RODINNÝ DOM S NOVÝM PODKROVÍM – SEČOVCE

Reality Sečovce

Rodinný dom | Rybníkova | 300 m²

Hľadáte dom, kde bude mať každý člen rodiny svoj vlastný priestor alebo dom pre rodinu, ale zár

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Sečovce

219,000 € 730 €/m²

pozemok pre apartmánový dom / KOŠICE - BARCA

Reality Košice-Barca

Pozemok pre občiansku vybavenosť | 3,875 m²

Bohumír Zaujec (RECLOUD Reality partner) prináša na predaj stavebný pozemok v mestskej časti Ba

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Barca

195 €/m2 195 €/m2

Novostavba Rezidencia Louis Pasteur - Pasterka - 4-izbový byt 701b

Reality Košice-Juh

4 izbový byt | Turgenevova | 89.7 m²

BRANISLAV ČURI REALITY vám predstavuje Rezidenciu Louis Pasteur pri nemocnici UNLP na Turegenev

Publikované: 12.12.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

386,910 € 4313 €/m²

NOVÝ NADŠTANDARDNE VYBAVENÝ RODINNÝ DOM

Reality Košice-Košická Nová Ves

Rodinný dom | 114.67 m²

Predstavte si bývanie, kde sa mestský život stretáva s pokojom prírody. Tento moderná 4-izbový

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Košice-Košická Nová Ves

475,000 € 4142 €/m²

Predaj rodinného domu v Ožďanoch.

Reality Ožďany

Rodinný dom | 230 m²

Predaj rodinného domu v Ožďanoch. Popis nehnuteľnosti: Ponúkame na predaj rodinný dom nachádz

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Ožďany

135,500 € 589 €/m²

EXKLUZÍVNE: Veľkorysý pozemok (1963 m²) v Skačanoch – ideálny pre investíciu aj rodinné sídlo.

Reality Skačany

Pozemok pre rodinné domy | 1,963 m²

Hľadáte pokoj vidieka s výbornou dostupnosťou do mesta? Postavte si svoj vysnívaný domov na okr

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Skačany

43 €/m2 43 €/m2

POZEMOK Lipník / časť Crenovec – „TOP LUKRATÍVNA“ POLOHA | 946 m²

Reality Lipník

Pozemok pre rodinné domy | 946 m²

Ponúkame na predaj slnečný pozemok o výmere 946 m² s ideálnou dispozíciou približne 13 × 68 m,

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Lipník

67,300 € 71 €/m²

POZEMOK NA PREDAJ

Reality Prievidza

Rekreačný pozemok | 358 m²

Ponúkame na predaj atraktívny rekreačný pozemok v krásnej lokalite mesta Prievidza, ktorý sa vy

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Prievidza

19,900 € 56 €/m²

UNIKÁTNY PENTHOUSE - HRBOVÁ RESIDENCE

Reality Košice-Sever

4 izbový byt | Hrbová | 230 m²

Predstavte si život, kde každý detail hovorí o výnimočnosti, štýle a dokonalosti. Penthouse v H

Publikované: 03.01.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

Reprezentatívne kancelárske priestory v centre Košíc s terasou a parkovaním

Reality Košice-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | 98 m²

Hľadáte kanceláriu, ktorá bude nielen praktická, ale aj príjemná pre vás, váš tím a klientov? P

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Staré Mesto

1,200 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Dom s panoramatickým výhľadom na Prešov, 637 m2 pozemok, vhodný aj na podnikanie

Reality Prešov

Rodinný dom | Jána Béreša | 240 m²

Všetko na dome sa dá prerobiť. Jediné, čo nezmeníte, je LOKALITA. A práve tá predáva. Ponúkame

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Prešov

299,000 € 1246 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

BYT A2 - HRBOVÁ RESIDENCE - BÝVANIE NADOVŠETKO

Reality Košice-Sever

4 izbový byt | 199.64 m²

Predstavujeme vám výnimočný 4-izbový byt v jedinečnom developerskom projekte HRBOVÁ RESIDENCE n

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj, RD Ťahanovce, 1,5 izbový dom, užitková plocha 38m2, čiastočne rekonštruovaný interiér

Reality Košice-Ťahanovce

Rodinný dom | Jazvečia | 38 m²

PETER MINARČÍK z Branislav Čuri Reality ponúka: Obec Ťahanovce, Jazvečia ulica, rodinný dom, e

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Košice-Ťahanovce

150,000 € 3947 €/m²

Predaj, budova Družstevník v centre Vranova nad Topľou, polyfunkčná

Reality Vranov nad Topľou

Obchodné priestory | Duklianskych Hrdinov | 750 m²

PETER MINARČÍK z Branislav Čuri Reality má v ponuke: Polyfunkčná budova Družstevník, v centre

Publikované: 19.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Vranov nad Topľou

790,000 € 1053 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ - Exkluzívny penthouse190 m2 s panoramatickými výhľadmi Borovicový háj

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Popradská | 190 m²

Melior Reality by Braňo Čuri ponúka na predaj exkluzívny penthouse v Košiciach na ul. Popradsk

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

699,000 € 3679 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj RD Podhoroď, priestranný dom so záhradou, v krásnom prírodnom prostredí

Reality Podhoroď

Rodinný dom | 147 m²

PETER MINARČÍK z Branislav Čuri Reality vám ponúka: Nehnuteľnosť sa nachádza v obci Podhoroď,

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Podhoroď

85,000 € 578 €/m²

Veľký 2 izbový byt 74 m2 s výnimočnou dispozíciou v príjemnej lokalite Dúbravky

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Drobného | 74 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný a výborne dispozične riešený 2-izbový byt nachádzajúci sa v

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

225,000 € 3041 €/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ. Komfort rodinného domu v byte: 190 m² priestoru s terasou a vlastným wellness na Kramároch.

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Višňová | 190.59 m²

Hľadáte pre rodinu viac než len byt? Objavte 𝟏𝟗𝟎 m² dizajnového priestoru na Kramároch, ktorý s

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

689,000 € 3615 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj RD – 3i + hosťovská časť, tichá lokalita, Krátka ul., Dunajská Lužná

Reality Dunajská Lužná

Rodinný dom | Krátka | 136 m²

Exkluzívne na predaj ponúkame starší rodinný dom, ktorý v roku 2023 prešiel rekonštrukciou v ti

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 25.04.2026
Domy na predaj Dunajská Lužná

290,000 € 2132 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (741)
Byty v Banskej Bystrici (1382)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30343)
Rodinné domy na predaj (23067)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Upresniť hľadanie