3 izbový byt | 76 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný a príjemne presvetlený 3-izbový byt nachádzajúci sa v
359,000 € 4724 €/m²
4 izbový byt | 160 m²
EXPAT EXPERTS |Priestranný 4-izbový mezonet, 166 m2, terasa, parkovanie Ponúkaný byt sa nachád
598,000 € 3738 €/m²
2 izbový byt | Košická | 62.12 m²
Arvin & Benet ponúka na prenájom elegantný 2-izbový byt v prestížnej novostavbe ZWIRN, situovan
950 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Jilemnického | 63 m²
Zrekonštruovaný 2 izbový byt na Jilemnického ulici v Košiciach. Kompletné zateplenie, klíma, vs
239,990 € 3809 €/m²
3 izbový byt | Ulica Obrody | 67 m²
Spoločnosť Impulz Real a Lucia Talianová vám predstavujú mimoriadne obľúbenú ponuku bývania, kt
255,000 € 3806 €/m²
Rodinný dom | Š. Záhorského | 120 m²
Realitná kancelária Revoreal.sk si Vám dovoľuje ponúknuť na základe výhradného zastúpenia na pr
260,000 € 2167 €/m²
3 izbový byt | Na Slatinkách | 82 m²
180,000 € 2195 €/m²
Rodinný dom | Borovianska | 135 m²
299,000 € 2215 €/m²
4 izbový byt | Výstavby | 72 m²
Hľadáte priestranný 4-izbový byt na Terase v pokojnej lokalite s kompletnou občianskou vybaveno
214,000 € 2972 €/m²
3 izbový byt | Zimná | 63 m²
Ponúkame na predaj byt o výmere 63 m² po práve dokončenej kompletnej rekonštrukcii, nachádzajúc
135,000 € 2143 €/m²
2 izbový byt | Galbavého | 56 m²
Ponúkame na prenájom pekný, slnečný , kompletne zrekonštruovaný 2-izb.byt, 10/12 posch., (11 p
820 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Jána Ondruša | 40.64 m²
NA PREDAJ SVETLÝ 2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM A PARKOVANÍM V STUPAVE – ULICA JÁNA ONDRUŠA Realitná
155,000 € 3814 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Rakúsko
Ponúkame na predaj stavebný pozemok 799 m2 v obci Pama - Rakúsko v blízkosti slovenských hraníc
199,750 € 250 €/m²
3 izbový byt | Podzámska | 81 m²
PÚPAVA DEVELOPMENT ponúka nový, priestorovo veľkorysý 3-izbový byt so záhradkou. Byt sa nachádz
337,600 € 4168 €/m²
2 izbový byt | Hviezdoslavova trieda | 44.21 m²
Hľadáte nový byt v širšom centre Nitry, ktorý kombinuje moderné technológie s maximálnym komfor
181,400 € 2920 €/m²
3 izbový byt | Generála Goliana | 85 m²
PÚPAVA DEVELOPMENT ponúka na predaj priestranné 3-izbové byty v štandardnom prevedení, so stro
255,000 € 2888 €/m²
Rodinný dom | Halenárska | 195 m²
Púpava development ponúka na predaj výnimočný dom v srdci historického centra Trnavy, na prestí
549,000 € 2815 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Ku Stanici | 2,919 m²
Pozemok pri lese a Piesočnom potoku, na konci ulice projektu www.topphem.sk. Výmera 2 919 m² (8
420,300 € 144 €/m²
3 izbový byt | Krajná | 64.09 m²
Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt s balkónom v novom projekte bytových domov Lastovičky II v
199,900 € 3119 €/m²
3 izbový byt | Štefánikova trieda | 81 m²
Juraj Kolárik +421 918 938 737 e-mail: juraj.kolarik@v2realestate.sk V2 Real Estate ponúka na
179,900 € 2221 €/m²
2 izbový byt | Podniková | 57 m²
Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt č. 304 v novostavbe projektu Predmestie, situovaný v at
219,990 € 3859 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Maďarská | 921 m²
ZENITH Luxury Real Estate s hrdosťou uvádza na trh jeden z najcennejších stavebných assetov v r
529,900 € 575 €/m²
2 izbový byt | Novomestská ulica | 56.9 m²
LUCRON Vám ponúka exkluzívne na prenájom krásny a nadštandardne zariadený 2 izbový byt o veľkor
590 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Brezová | 120.5 m²
Nepremeškajte jedinečnú príležitosť a splňte si sen bývať v dome s kvalitnou architektúrou s vý
507,000 € 4207 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.