4 izbový byt | Panská | 109 m²
Ponúkame na prenájom výnimočný 4-izbový byt o rozlohe 109 m², situovaný na 3. nadzemnom podlaží
2,600 €/mesiac 24 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Osloboditeľov | 102 m²
https://youtu.be/73IEjmaLkkU TARGETreal vám ponúka 3-izbový byt v projekte Nové Terasy - Suča
200,000 € 1961 €/m²
2 izbový byt | Osloboditeľov | 62 m²
https://youtu.be/73IEjmaLkkU TARGETreal vám ponúka 2-izbový byt v projekte Nové Terasy - Suča
160,000 € 2581 €/m²
2 izbový byt | Mikovíniho | 65 m²
+++ DVOJIZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE S TERASOU A PARKINGOM V TRNAVE NA PREDAJ+++ Predstavujeme Vám
179,900 € 2768 €/m²
Rodinný dom | Pri kolíske | 169 m²
Skolaudované!!!! POZOR! Posledný dom v ponuke. GRAVITAS ponúka exkluzívne na predaj vilu v pr
980,000 € 5799 €/m²
2 izbový byt | Mlynské nivy | 53.5 m²
Realitná spoločnosť Gravitas ponúka v exkluzívnom zastúpení predaj 2-izbového bytu na ulici Ml
Cena dohodou
4 izbový byt | Mlynské Nivy | 84.08 m²
Realitná spoločnosť Gravitas ponúka v exkluzívnom zastúpení predaj 4-izbového bytu na ulici Ml
Cena dohodou
1 izbový byt | Mlynské nivy | 42.46 m²
Realitná spoločnosť Gravitas ponúka v exkluzívnom zastúpení predaj 1-izbového apartmánu na uli
Cena dohodou
Rodinný dom | Jaskový rad | 240 m²
Ponúkame na predaj veľmi dobre dispozične riešený 6- izbový rodinný dom s krytým bazénom v peše
890,000 € 3708 €/m²
4 izbový byt | Cementárenská | 116 m²
Žite nad mestom — štýlový 4-izbový mezonet s 2 balkónmi a s terasou (31 m2) v srdci Stupavy na
282,500 € 2435 €/m²
3 izbový byt | Mlynské Nivy | 71.99 m²
Realitná spoločnosť Gravitas ponúka v exkluzívnom zastúpení predaj 3-izbového bytu na ulici Ml
Cena dohodou
2 izbový byt | Nezadaná | 52.92 m²
Gravitas ponúka exkluzívne na predaj úplne nový 2-izbový byt v projekte Pekná cesta, ktorý sa n
240,000 € 4535 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 102 m²
Ponúkame na predaj novostavbu - holodom rodinného domu v obci Kokšov Bakša vzdialenej od Košíc
290,000 € 2843 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 470 m²
Ponúkame na predaj pozemok o rozlohe 470m2 v obci Valaliky, 6 km od križovatky VSS. Na pozemku
120,000 € 255 €/m²
Administratívny objekt | Tomášikova | 1,600 m²
Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v skolaudovanom projekte NIDO2 v Bratislave. Nov
Cena dohodou
2 izbový byt | Jarabinková | 52.93 m²
Projekt Pri Mlynoch, je naplánovaný v susedstve Jarabinkovej ulice, v lokalite Mlynských nív, k
Info v RK
Priemyselná zóna | Šopornianská | 62,000 m²
Predáme stavebný pozemok na priemyslené využitie Pata, okr. Galanta - s právoplatným STAVEBNÝM
Info v RK
Polyfunkčný objekt | Jarabinková | 2,624 m²
Info v RK
Rodinný dom | Nezadaná | 105.38 m²
CreeX Reality a Štefan Rupčík vo výhradnom zastúpení ponúkajú na predaj kompletne a precízne zr
232,000 € 2202 €/m²
2 izbový byt | Banská | 48 m²
TARGETreal Vám ponúka Royal Marie – elegantné bývanie a investíciu priamo na pešej zóne kúpeľné
140,569 € 2929 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Braneckého | 30.5 m²
Ponúkame Vám na prenájom komerčné a prevádzkové priestory Trenčín, Braneckého. Plocha: úžitko
250 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
4 izbový byt | 96 m²
EXPAT EXPERTS | Priestranný 4-izbový byt, 96 m², ul. Jána Stanislava v Karlovej Vsi, balkón 3 m
359,000 € 3740 €/m²
3 izbový byt | 106 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný a slnečný byt v priamom kontakte s Bratislavským hrad
Cena dohodou
2 izbový byt | 106 m²
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.