Samostatne stojaci 4i rodinný dom ÚP 110m² v obci Láb, pozemok 286 m²

Reality Láb

Rodinný dom | 110 m²

Samostatne stojaci 4i rodinný dom v obci Láb Lokalita Nachádza sa v pokojnej obci Láb, v rámc

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Láb

330,000 € 3000 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Byty a apartmány v Trenčianskych Tepliciach

Reality Trenčianske Teplice

Apartmán | Kúpeľná | 27.43 m²

Moderný pavlačový bytový komplex situovaný priamo na pešej zóne v Trenčianskych Tepliciach ponú

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

89,202 € 3252 €/m²

Top
Top

Na PREDAJ 4i RD obklopený prírodou a súkromím Nitra - LEHOTA

Reality Lehota

Rodinný dom | 100 m²

Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk V2 real estate ponúka na pred

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Lehota

Cena dohodou

Top
Top

ŠTÝLOVÁ KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÁ CHATA S BAZÉNOM A ZÁHRADOU – IDEÁLNA NA ODDYCH AJ CELOROČNÉ BÝVANIE - NOVÉ ZÁMKY

Reality Nové Zámky

Chalupa, rekreačný domček | 66 m²

Krásna výmera 467m2 | 2x Terasa | Parkovanie | Bazén | Rekonštrukcia | Vlastná piecka | Zateple

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nové Zámky

120,000 € 1818 €/m²

Top
Top

Prístav pre vašu rodinu: 3-izbový byt, kde sa detaily stretávajú s komfortom, Nové Zámky

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | 78 m²

78 m2 | Komora | Klimatizácia | Balkón | Pivnica | Rekonštrukcia | TOP lokalita Hľadáte miest

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

130,000 € 1667 €/m²

Top
Top

NA PREDAJ: 3-izbový RD v obci Palárikovo, Ľudovítov

Reality Palárikovo

Rodinný dom | 170 m²

EXKLUZÍVNE LEN U NÁS: NA PREDAJ: 3-izbový rodinný dom na veľkom pozemku v Palárikovo, časť Ľud

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Palárikovo

199,900 € 1176 €/m²

Top
Top

*Znížená cena:* Zrekonštruovaný a zariadený rodinný dom v Kolárove

Reality Kolárovo

Rodinný dom | 105 m²

*Znížená cena: * Hľadáte domov, kde si stačí vybaliť kufre? Ponúkame vám výnimočnú príležitosť

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

122,500 € 1167 €/m²

Top
Top

PREDAJ: Nadštandardný rodinný dom s dvomi bytovými jednotkami – Bratislava, Vajnory

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | 424 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj výnimočnú nehnuteľnosť v srdci obľúbenej mestskej časti

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

730,000 € 1722 €/m²

Top
Top

OÁZA POKOJA A KREATÍVY – ZÁHRADA NA PREDAJ

Reality Nižný Klátov

Záhrada | - | 561 m²

Ak hľadáte miesto, kde sa dá naplno využiť fantázia, máme pre Vás ponuku – rovinatý pozemok zvl

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nižný Klátov

26,500 € 47 €/m²

Top
Top

PRENÁJOM NOVOSTAVBY RODINNÉHO DOMU V JANÍKU

Reality Janík

Rodinný dom | - | 78 m²

Nebaví Vás už uponáhľaný život v centre mesta? Chcete utiecť od ruchu mesta k pokoju vidieckeho

Publikované: 25.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na prenájom Janík

998 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Top
Top

SLIVNIKOVÝ POZEMOK, KOŠICE - VYŠNÁ ÚVRAŤ

Reality Košice-Dargovských hrdinov

Pozemok pre rodinné domy | Vyšná úvrať | 611 m²

EQUILIBRIO real v spolupráci s Ing. Marekom Rášim exkluzívne ponúka pozemok vhodný na výstavbu

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Dargovských hrdinov

54,987 € 90 €/m²

Top
Top

TOP CENA - ZREKONŠTRUOVANÝ 3 IZBOVÝ BYT BEZ INVESTÍCII

Reality Košice-Šaca

3 izbový byt | - | 63 m²

EQUILIBRIO real v spolupráci s Ing. Ivetou Taškovičovou Vám exkluzívne ponúka na predaj novo a

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Šaca

134,970 € 2142 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

NOVOSTAVBA s nadštandardom - ihneď k nasťahovaniu!!!

Reality Hviezdoslavov

Rodinný dom | Nezadaná | 93 m²

Ponúkame na predaj Skolaudovanú novostavbu, 4-izbový RD s TEPELNÝM ČERPADLOM. Možnosť sa ihneď

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj Hviezdoslavov

279,000 € 3000 €/m²

Top
Top

EXKLUZÍVNE na predaj 5 izbový rodinný dom vo Hviezdoslavove

Reality Hviezdoslavov

Rodinný dom | Štefana Vidu | 113.7 m²

Kúpte priamo od Developera, bez poplatkov pre RK s kompletným právnym servisom v cene. Reziden

Publikované: 14.03.2024 Aktualizované: 13.03.2026
Domy na predaj Hviezdoslavov

369,000 € 2982 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Svetlý 2 izbový byt kúsok od OC Centrál

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bartoškova | 50 m²

V zastúpení klienta Vám ponúkam pekný 2 izbový byt v Bratislave, na Bartoškovej ulici. Byt má r

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

248,000 € 4960 €/m²

Top
Top

Predaj - 2 izbový byt s potenciálom na Moldavskej ulici v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Moldavská | 53.62 m²

Ponúkam Vám so súhlasom majiteľa na predaj 2-izbový byt v srdci obľúbeného Ružinova na Moldavsk

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

225,000 € 4196 €/m²

Top
Top

Garáž v Bratislave, kúsok od Centrálu.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Plzenská | 16.6 m²

So súhlasom majiteľa Vám ponúkam na predaj garáž v podzemnom objekte s garážami vo vnútrobloku

Publikované: 05.03.2021 Aktualizované: 28.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

38,000 € 1389 €/m²

Top
Top

Stavebný pozemok v lukratívnej časti Zobora

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Klinčeková | 429 m²

Ponúkame na predaj jedinečný stavebný pozemok v lukratívnej časti Zobora. Rozloha pozemku je 42

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

125,000 € 291 €/m²

Top
Top

Stavebný pozemok v lukratívnej časti Zobora

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Sv. Beňadika | 1,391 m²

Ponúkame na predaj jedinečný stavebný pozemok v lukratívnej časti Zobora. Rozloha pozemku je 13

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

339,000 € 244 €/m²

Top
Top

Jedinečný stavebný pozemok pri hlavnej ceste Dolné Krškany

Reality Nitra

Rodinný dom | Novozámocká | 100 m²

Ponúkame na predaj rozsiahli stavebný pozemok v atraktívnej lokalite Krškany, ktorý poskytuje

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Domy na predaj Nitra

199,000 € 1990 €/m²

Top
Top

BLVCK - Reklama na ticho. A svetlo

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Obchodná | 68.18 m²

Status quo je nuda. Skutočné centrum začína tu. Podkrovný byt na Obchodnej, kde strešné okná n

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

279,900 € 4105 €/m²

Top
Top

DOWNTOWN - 5 izb byt v Apollo Residence - Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

5 a viac izbový byt | 172 m²

NA PREDAJ: Luxusný 5-izbový byt v Apollo Residence – Bratislava Staré Mesto Realitná spoločnos

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

960,000 € 5581 €/m²

Top
Top

DOWNTOWN 4-izb. byt v Štandarde v Apollo Residence – Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | 160 m²

NA PREDAJ: Luxusný 4-izbový byt v Apollo Residence – Bratislava Staré Mesto Realitná spoločnos

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

799,000 € 4994 €/m²

Top
Top

OCCAM | ZWIRN – Elegantný 2i byt na vyššom podlaží / balkón / parking

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Svätoplukova | 59.36 m²

Occam New Home ponúka exkluzívne na prenájom moderný byt, ktorý spája čistý dizajn, funkčnú dis

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

990 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Top
Top

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8513)
Rodinné domy na predaj (23050)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Upresniť hľadanie