PREDAJ viacúčelová hala s veľkým pozemkom – Nová Baňa

Reality Nová Baňa

Prevádzkový areál | 2,499 m²

XEMAR (xemar3@xemar.sk alebo 0908 085 166) ponúkame na predaj viacúčelovú halu s nakladacími ra

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Nová Baňa

228,000 € 91 €/m²

Novinka
Novinka

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Poprad

Reality Poprad

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3 izbový byt s loggiou v Poprade. Lokalita: centrum, sídl

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Poprad

220,000 € 220000 €/m²

Novinka
Novinka

HALO reality - Kúpa štvorizbový byt Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

4 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 4-izbový byt s loggiou v meste Spišská Nová Ves, cena pod

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Spišská Nová Ves

180,000 € 180000 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2-izbový byt v Spišskej Novej Vsi, ideálne s balkónom. Ce

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Spišská Nová Ves

Cena dohodou

Novinka
Novinka

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1-izbový byt v Spišskej Novej Vsi, ideálne s balkónom. Ce

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Spišská Nová Ves

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Veľký 3-izb. byt (145m2) v absolútnom centre - Hviezdoslavovo nám. / Strakova ul. / Spacious 2-bedroom apartment (145sqm) in the center Strakova st.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Strakova | 145.7 m²

Ponúkame na prenájom veľký 3 izbový byt v absolútnom centre Bratislavy po kompletnej rekonštruk

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 18.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,690 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS

REZERVOVANÝ 3-izbový zrekonštruovaný byt 64 m2 Trenč. Teplice

Reality Trenčianske Teplice

3 izbový byt | Štvrť SNP | 64 m²

Ponúkame na predaj iba u nás (Prvá Trenčianska Realitná s.r.o. ) novo zrekonštruovaný 3-izbov

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

144,500 € 2258 €/m²

3-izbový byt 79 m2 s terasou v novostavbe Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Nezadaná | 80 m²

Ponúkame na predaj (Prvá Trenčianska Realitná s.r.o.) 3-izbový zariadený byt s terasou v novo

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Trenčín

235,000 € 2938 €/m²

RD 4-izbový s pozemkom 787 m2 Hôrka nad Váhom Trenčiansky kraj

Reality Nové Mesto nad Váhom

Rodinný dom | Holubyho | 110 m²

Ponúkame na predaj 4-izbový dvoj podlažný podpivničený rodinný dom s dvomi balkónmi, dvomi gar

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Nové Mesto nad Váhom

177,000 € 1609 €/m²

RD 5-izbový s pozemkom 838 m2 Hôrka nad Váhom Trenčiansky kraj

Reality Nové Mesto nad Váhom

Rodinný dom | Holubyho | 250 m²

Ponúkame na predaj 5-izbový dvoj podlažný podpivničený rodinný dom s balkónom, zastrešenou ter

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Nové Mesto nad Váhom

339,000 € 1356 €/m²

Pozemok na výstavbu RD 5720 m2 Trenčín-Opatovce

Reality Opatovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 5,720 m²

Ponúkame na predaj rovinatý a slnečný pozemok v obci Opatovce pri Trenčíne o celkovej rozlohe 5

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 05.02.2026
Pozemky na predaj Opatovce

57 € 0 €/m²

3-izbový veľkometrážny tehlový byt 103 m2 s balkónom Námestie sv. Anny Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Nám. sv. Anny | 103 m²

Ponúkame na predaj (trencianskarealitna.sk) meštiacky veľkometrážny tehlový 3-izbový byt s dvo

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Trenčín

216,500 € 2102 €/m²

REZERVOVANÉ 3-izbový zrekonštruovaný byt 72 m2 ul. Východná Trenčín-Juh

Reality Trenčín

3 izbový byt | Nezadaná | 72 m²

Ponúkame na predaj iba u nás (Prvá Trenčianska Realitná s.r.o.) slnečný zrekonštruovaný 3-iz

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Trenčín

165,000 € 2292 €/m²

Ponúknite 3-izbový 2 izbový 1-izbový byt v Trenčíne

Reality Trenčín

2 izbový byt | Soblahovská | 60 m²

Hľadáme menší 3-izbový byt prípadne 2-izbový a 1-izbový byt v pôvodnom stave v Trenčíne Rozloha

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Trenčín

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa štvorizbový byt Trnava

Reality Trnava

4 izbový byt | 75 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme štvorizbový byt v TT. Cena zavisí od stavu bytu. Bližšie i

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Trnava

190,000 € 2533 €/m²

Novinka
Novinka

HALO reality - Predaj, rodinný dom Hostice - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Hostice

Rodinný dom | 190 m²

Realitná kancelária HALO reality a PhDr. Veronika Slaninová, kontakt: 0940 860 408, nehnuteľnos

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Hostice

65,000 € 342 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

2-izb. klimatizovaný v novostavbe s loggiou a 2 parkovacími miestami v Slnečniciach - Bratislava Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Žltá | 41.67 m²

Ponúkame na prenájom príjemný klimatizovanýa a kompletne zariadený 2-izb. byt v modernej novost

Publikované: 20.09.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

760 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

člen NARKS

Lev Reality Vám ponúka útulný rodinný dom v obci Hronské Kľačany

Reality Hronské Kľačany

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

Táto nehnuteľnosť je ideálnou voľbou pre rodiny, chalupárov alebo ľudí, ktorí hľadajú pokojné b

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Hronské Kľačany

155,000 € 1292 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj rodinného domu v srdci Liptova, Liptovské Revúce

Reality Liptovské Revúce

Rodinný dom | Nezadaná | 114 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom s ÚP 114 m2 ktorý je postavený na slnečnom pozemku s výmerou 54

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 02.02.2026
Domy na predaj Liptovské Revúce

85,000 € 746 €/m²

Predaj 2 izbového bytu, Píniová ulica, Bratislava

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Píniová | 58.8 m²

Ponúkame na predaj útulný a veľmi dobre dispozične riešený 2-izbový byt situovaný na Píniovej u

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

210,000 € 3571 €/m²

Stavebný pozemok 600 m² – Ivanka pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

Pozemok pre rodinné domy | Bernolákovská | 600 m²

Ponúkame vám jedinečnú príležitosť na výstavbu vášho vysnívaného rodinného domu v pokojnej a ti

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 16.01.2026
Pozemky na predaj Ivanka pri Dunaji

195,000 € 325 €/m²

Predaj novostavby 3 izbového bytu s pozemkom, Bernolákovo

Reality Bernolákovo

3 izbový byt | Dunajská | 72.42 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt s terasou a pozemkom v tichej lokalite obce Bernolákovo, len pá

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bernolákovo

275,000 € 3797 €/m²

Predaj pozemku 1200 m2, Habovka

Reality Habovka

Rekreačný pozemok | Blatná | 1,200 m²

Predáme pozemok v obci Habovka, nachádza sa na konci obce v smere na Oravice. Výmera 1200 m2. P

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Pozemky na predaj Habovka

123,600 € 103 €/m²

Predaj, Habovka - investičný pozemok pod Roháčmi, vhodný na chatku / mobilný dom / tiny house

Reality Habovka

Rekreačný pozemok | Edmunda Petra Bárdoša | 530 m²

Predáme investičný pozemok v obci Habovka, situovaný v atraktívnej lokalite Západných Tatier –

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Habovka

51,900 € 98 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23056)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Upresniť hľadanie