DELTA - NA PREDAJ VIDIECKY DOM, rovinatý pozemok 1514m2 - obec Hranovnica

Reality Hranovnica

Rodinný dom | Hviezdoslavova | 90 m²

DELTA PROPERTY ponúka na predaj menší dom v obci Hranovnica, vhodný po reko

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 02.06.2025
Domy na predaj Hranovnica

135,000 € 1500 €/m²

Ponúkame na predaj 2-izbové byty v obci Mlynčeky, len pár km od mesta Kežmarok.

Reality Mlynčeky

2 izbový byt | Mlynčeky | 42.7 m²

Realitná kancelária Adas- reality s.r.o. vám so súhlasom majiteľa ponúka na predaj 2-izbové byt

Publikované: 03.07.2025 Aktualizované: 26.02.2026
Byty na predaj Mlynčeky

119,000 € 2319 €/m²

DELTA – Veľký 2-izbový byt (68 m²) s balkónom, vlastným kúrením a parkovaním – Veľká Lomnica

Reality Veľká Lomnica

2 izbový byt | Futbalová | 68 m²

REALITNÁ KANCELÁRIA DELTA PROPERTY, VÁŠ MIESTNY ŠPECIALISTA, so súhlasom majiteľa, ponúka na pr

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Veľká Lomnica

Info v RK

3D prehliadka
3D prehliadka

DELTA - ŠTÝLOVÉ BÝVANIE VO VYHĽADÁVANEJ LOKALITE? 3-IZBOVÝ BYT S LOGGIOU V ŠIRŠOM CENTRE MESTA

Reality Poprad

3 izbový byt | Okružná | 71.83 m²

REALITNÁ KANCELÁRIA DELTA PROPERTY – Váš miestny špecialista Vám exkluzívne ponúka na predaj pr

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Poprad

168,000 € 2339 €/m²

DELTA - Moderný rekreačný dom/chatka s terasou pod Tatrami – Veľký Slavkov

Reality Veľký Slavkov

Chalupa, rekreačný domček | Tatranská | 101 m²

Investícia, ktorá zarába a zároveň ponúka vlastný horský únik REALITNÁ KANCELÁRIA DELTA PROPER

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Veľký Slavkov

250,000 € 2475 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

DELTA-prenájom, 3izbový byt, Dolný Smokovec-Vysoké Tatry

Reality Vysoké Tatry

3 izbový byt | Nezadaná | 70 m²

Delta Property Vám exluzívne ponúka na prenájom - 3 izbový byt s balkónom v Dolnom Smokovci - V

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Vysoké Tatry

680 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

DELTA - LUKRATÍVNA PONUKA STAVEBNÉHO POZEMKU VO VEĽKEJ LOMNICI!

Reality Veľká Lomnica

Pozemok pre rodinné domy | Pod lesom | 836 m²

REALITNÁ KANCELÁRIA DELTA PROPERTY – VÁŠ MIESTNY ŠPECIALISTA Vám prináša jedinečnú príležitosť

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Pozemky na predaj Veľká Lomnica

Info v RK

DELTA - Investičný pozemok na rôzne využitie Svit - Dohoda na cene možná!

Reality Svit

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Železničná | 1,991 m²

REALITNÁ KANCELÁRIA DELTA PROPERTY, VÁŠ MIESTNY ŠPECIALISTA Vám z poverenia majiteľa ponúka na

Publikované: 10.01.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Pozemky na predaj Svit

140,000 € 70 €/m²

DELTA - Skladové a výrobné priestory v priemyselnom areáli v Kežmarku

Reality Kežmarok

Priestor pre sklad | Slavkovská | 250 m²

DELTA PROPERTY – VÁŠ LOKÁLNY EXPERT NA NEHNUTEĽNOSTI Vám ponúka na prenájom rozľahlé skladové a

Publikované: 10.01.2026 Aktualizované: 10.01.2026
Priestory na prenájom Kežmarok

Info v RK

DELTA-predaj pozemku 14 km od Popradu.

Reality Mengusovce

Lúka, pasienok | Nezadaná | 2,669 m²

DELTA PROPERTY – Vám ponúka na predaj rovinatý , slnečný pozemok o výmere 2669 m². Pozemok:

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Mengusovce

14,900 € 6 €/m²

DELTA - Exkluzívny stavebný pozemok so stavebným povolením na dvojdom – Stará Lesná, výhľad na Tatry

Reality Stará Lesná

Pozemok pre rodinné domy | 689 m²

DETLA PROPERTY - Exkluzívny stavebný pozemok so stavebným povolením na dvojdom – Stará Lesná,

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Pozemky na predaj Stará Lesná

195,000 € 283 €/m²

Rodinný dom Stráne pod Tatrami – priestranné bývanie s veľkým pozemkom pod Tatrami

Reality Stráne pod Tatrami

Rodinný dom | Nezadaná | 215 m²

Realitná kancelária Adas reality so súhlasom majiteľa ponúka na predaj priestranný rodinný dom

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 01.03.2026
Domy na predaj Stráne pod Tatrami

185,000 € 860 €/m²

2 izbový byt v Novej Polianke, DLHODOBÝ PRENÁJOM

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Nezadaná | 60 m²

REALITNÁ KANCELÁRIA DELTA PROPERTY, so súhlasom majiteľov Vám ponúka do dlhodobého prenájmu útu

Publikované: 11.10.2025 Aktualizované: 29.03.2026
Byty na prenájom Vysoké Tatry

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

DELTA - PRIESTRANNÝ 3-IZBOVÝ MEZONET S KRBOM, LOGGIOU A GARÁŽOVÝM STÁTÍM – POPRAD, BLÍZKO CENTRA

Reality Poprad

3 izbový byt | Hviezdoslavova | 94 m²

Ak hľadáte priestranný byt s atmosférou rodinného domu, krbom a garážovým státím len pár minút

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Poprad

Info v RK

DELTA - Zrekonštruovaný a dispozične zmenený 2-izbový byt s balkónom a pivnicou – širšie centrum Popradu

Reality Poprad

2 izbový byt | Okružná | 67 m²

REALITNÁ KANCELÁRIA DELTA PROPERTY, VÁŠ MIESTNY ŠPECIALISTA Vám ponúka na predaj štýlový a kom

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Poprad

Info v RK

3D prehliadka
3D prehliadka

DELTA - Rekreačný pozemok v pokojnej obci Stará Voda na predaj - krásna príroda a lyž.strediská - TOP CENA!!!

Reality Stará Voda

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 1,818 m²

DELTA PROPERTY – VÁŠ MIESTNY ŠPECIALISTA exkluzívne ponúka na predaj investičný pozemok v obci

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Stará Voda

22,000 € 12 €/m²

Hľadáme 2izbový byt v Poprade s balkónom

Reality Poprad

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme pre konkrétneho klienta 2izbový byt s balkónom v Poprade.

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na kúpa Poprad

Cena dohodou

Dvojgeneračný rodinný dom – Gánovce, tichá ulica len 6 (4,8 km) minút autom do Popradu

Reality Gánovce

Rodinný dom | Veterná | 191.65 m²

Realitná kancelária Adas –reality s.r.o. vám so súhlasom majiteľa ponúka na predaj dvojgeneračn

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 24.02.2026
Domy na predaj Gánovce

330,000 € 1722 €/m²

DELTA - na predaj - 3 izbový byt, 78 m2 , Dolný Smokovec - Pod Lesom !!!! znížená cena €€€€€

Reality Vysoké Tatry

3 izbový byt | Nezadaná | 78 m²

DELTA ponúka na predaj 3-izbový byt o výmere 78 m2, nachádzajúci sa v atraktívnej lokalite Doln

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

199,000 € 2551 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

DELTA- Ponúkame na predaj apartmánový dom vo Veľkom Slavkove,

Reality Veľký Slavkov

Iný rekreačný objekt | Tatranská | 280 m²

Delta Property ponúka na predaj zabehnutý apartmánový dom vo Veľkom Slavkove, na hlavnom ťahu

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Veľký Slavkov

368,000 € 1314 €/m²

Skolaudované! Novostavba 3 izb. byt 86 m2 plus 2 balkóny Zvolen-Podborová predaj

Reality Zvolen

3 izbový byt | Zvolen | 86 m²

Delta Property ponúka na predaj novostavby bytov v modernom projekte ARBORA- 3izb. byt s rozloh

Publikované: 11.09.2024 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Zvolen

229,050 € 2663 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj chalupy v obci Krná, okres Poltár na tichom mieste v krásnej prírode

Reality Krná

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 120 m²

DELTA PROPERTY Vám ponúka na predaj trojpodlažnú drevenicu na krňanských lazoch v časti Neklen.

Publikované: 15.08.2024 Aktualizované: 18.02.2026
Chaty a chalupy na predaj Krná

88,900 € 766 €/m²

Adas –reality vám exkluzívne ponúka na predaj podpivničený rodinný, dom v Podskalke na vyhľadávanej ul. Lesná.

Reality Svit

Rodinný dom | Lesná | 270 m²

Adas –reality vám exkluzívne ponúka na predaj podpivničený rodinný, dom v Podskalke na vyh

Publikované: 31.01.2024 Aktualizované: 22.07.2025
Domy na predaj Svit

Cena dohodou

DELTA, prenájom menší 2izbový byt v blízkosti centra, Poprad

Reality Poprad

2 izbový byt | Okružná | 40 m²

Delta Property Vám exluzívne ponúka na prenájom - 2 izbový byt s balkónom v Poprade v tesnej bl

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Poprad

480 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23054)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Reality v Martine (773)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Upresniť hľadanie