DELTA - 2 BALKÓNY S VÝHĽADOM NA LOMNIČÁK + PARKOVANIE | INVESTIČNÝ APARTMÁN, VEĽKÁ LOMNICA

Reality Veľká Lomnica

2 izbový byt | Futbalová | 55 m²

REALITNÁ KANCELÁRIA DELTA PROPERTY – VÁŠ MIESTNY ŠPECIALISTA, so súhlasom majiteľa ponúka na pr

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Veľká Lomnica

180,000 € 3273 €/m²

DELTA - NA PRENÁJOM BYT V BLÍZKOSTI CENTRA - S PARKOVACÍM MIESTOM

Reality Poprad

Garsónka | Levočská | 32 m²

Delta Property ponúka na prenájom skvelý menší byt v bytovom dome Corrib. Nachádza sa na ul. Le

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Poprad

500 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Novostavba nadštandardný 2 izb. byt s parkovacím miestom Banská Bystrica-Uľanka prenájom

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Úľanská cesta | 50 m²

Delta Property ponúka na prenájom nový štýlovo zariadený 2-izbový byt o rozlohe 50m2 v Banskej

Publikované: 12.08.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

780 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Novostavba 3 izb. byt 86 m2 zariadený s parkovacími miestami Zvolen prenájom

Reality Zvolen

3 izbový byt | Nezadaná | 92 m²

Delta Property ponúka na prenájom 3 izb. byt s rozlohou 86m2, ktorý sa nachádza v novostavbe Ze

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na prenájom Zvolen

950 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

DELTA - Výrobná hala s administratívnou budovou na predaj – Veľký Slavkov

Reality Veľký Slavkov

Výrobný objekt | Tatranská | 1,890 m²

REALITNÁ KANCELÁRIA DELTA PROPERTY, VÁŠ MIESTNY ŠPECIALISTA Vám ponúka na predaj výrobno-admini

Publikované: 10.01.2026 Aktualizované: 10.01.2026
Objekty na predaj Veľký Slavkov

Info v RK

DELTA - NA PREDAJ 1-IZBOVÝ BYT V PALLACE HILL - CENTRUM POPRADU

Reality Poprad

1 izbový byt | Námestie Svätého Egídia | 47 m²

DELTA PROPERTY ponúka na predaj priestranný 1-izbový byt priamo na Námestí sv. Egídia v Poprade

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 31.12.2025
Byty na predaj Poprad

188,000 € 4000 €/m²

Ponúkame na prenájom moderný 1-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – sídlisko Západ

Reality Poprad

1 izbový byt | Štúrova | 37 m²

Moderný 1-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – sídlisko Západ Hľadáte štýlové a kompletne v

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na prenájom Poprad

470 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Ponúkame na predaj 2-izbové byty v obci Mlynčeky, len pár km od mesta Kežmarok.

Reality Mlynčeky

2 izbový byt | Mlynčeky | 42.7 m²

Realitná kancelária Adas- reality s.r.o. vám so súhlasom majiteľa ponúka na predaj 2-izbové byt

Publikované: 03.07.2025 Aktualizované: 26.02.2026
Byty na predaj Mlynčeky

119,000 € 2319 €/m²

DELTA - NA PREDAJ VIDIECKY DOM, rovinatý pozemok 1514m2 - obec Hranovnica

Reality Hranovnica

Rodinný dom | Hviezdoslavova | 90 m²

DELTA PROPERTY ponúka na predaj menší dom v obci Hranovnica, vhodný po reko

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 02.06.2025
Domy na predaj Hranovnica

135,000 € 1500 €/m²

Ponúkame na predaj 3-izbové byty v obci Mlynčeky, len pár km od mesta Kežmarok.

Reality Mlynčeky

3 izbový byt | Mlynčeky | 58.7 m²

Realitná kancelária Adas- reality s.r.o. vám so súhlasom majiteľa ponúka na predaj 3-i

Publikované: 03.07.2025 Aktualizované: 03.07.2025
Byty na predaj Mlynčeky

109,000 € 1857 €/m²

Adas –reality vám exkluzívne ponúka na predaj čiastočne podpivničený 6 izbový rodinný dom vo Svite

Reality Svit

Rodinný dom | Nová | 0 m²

Adas –reality vám exkluzívne ponúka na predaj čiastočne podpivničený 6 izbový rodinný dom vo

Publikované: 08.12.2024 Aktualizované: 09.12.2024
Domy na predaj Svit

410,000 €

Delta-Nebytový priestor 82 m2 Banská Bystrica predaj

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Sládkovičova | 82 m²

Delta Property ponúka na predaj nebytový priestor s rozlohou 82 m2, ktorý sa nachádza v meste B

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na predaj Banská Bystrica

165,000 € 2012 €/m²

DELTA - ŠTÝLOVÉ OBCHODNÉ PRIESTORY AJ S PRÍPOJKOU VODY NA NÁMESTÍ V POPRADE

Reality Poprad

Obchodné priestory | Námestie Svätého Egídia | 25 m²

Realitná kancelária DELTA PROPERTY – váš miestny špecialista vám ponúka na prenájom reprezentat

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Poprad

460 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Ponúkame na predaj 3-izbový slnečný byt na starom Juhu.

Reality Poprad

3 izbový byt | Ludvíka Svobodu | 68.28 m²

3-izbový slnečný byt s výhľadom na Tatry – ul. L. Svobodu Hľadáte pre svoju rodinu domov v loka

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Poprad

159,000 € 2329 €/m²

Skladový objekt-dielňa 127 m2 Zvolen predaj

Reality Zvolen

Skladový objekt | 11. marca | 127 m²

Delta Property ponúka na predaj nehnuteľnosť nachádzajúcu sa vo Zvolene – časť Môťová, na ul. 1

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Objekty na predaj Zvolen

110,000 € 866 €/m²

PREDANÉ - Útulný 2-izbový byt s balkónom, vlastným kúrením a 18 m² pivnicou – Tatranská Polianka

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Nezadaná | 42 m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ POD TATRAMI – byt, ktorý môže zarábať alebo slúžiť ako vaše útočisko v p

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

170,000 € 4048 €/m²

Na predaj 2-izbový byt s loggiou Poprad- sídlisko Západ

Reality Poprad

2 izbový byt | Komenského | 52 m²

Deltaproperty vám ponúka na predaj 2-izbový byt s loggiou v Poprade na sídlisku Západ na ul.Kom

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Poprad

149,000 € 2865 €/m²

Bývajte pod Tatrami! Nové rodinné domy v Mlynčekoch – AKCIA -10%

Reality Mlynčeky

Rodinný dom | Nezadaná | 140 m²

Bývajte pod Tatrami! Nové rodinné domy v Mlynčekoch – AKCIA -10% Hľadáte moderné bývanie v tesn

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Domy na predaj Mlynčeky

216,000 € 1543 €/m²

Znížena cena! 3-izbový nízkoenergetický rodinný dom v obci Lieskovany.

Reality Lieskovany

Rodinný dom | Nezadaná | 119 m²

Ponúkame na predaj moderný, udržiavaný rodinný dom v tichej časti obce Lieskovany, vzdialenej l

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Lieskovany

245,000 € 2059 €/m²

2 DOMY NA JEDNOM POZEMKU: Bývanie aj podnikanie v lukratívnej časti Poprad – Veľká

Reality Poprad

Rodinný dom | Liptovská | 632 m²

Ponúkame na predaj unikátnu nehnuteľnosť v jednej z najžiadanejších lokalít pod Tatrami – v Po

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Domy na predaj Poprad

319,900 € 506 €/m²

DELTA - Rodinný dom na predaj, Hozelec - vhodný na bývanie aj na podnikanie

Reality Hozelec

Rodinný dom | Popradská | 205 m²

REALITNÁ KANCELÁRIA DELTA PROPERTY, so súhlasom majiteľa, Vám exkluzívne ponúka na predaj rodi

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Hozelec

Info v RK

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

DELTA - Rodinný dom s potenciálom rozšírenia, zimnou terasou a garážou – Iliašovce

Reality Iliašovce

Rodinný dom | Nezadaná | 65 m²

Hľadáte útulný rodinný dom s potenciálom rozšírenia? Tento dom v obci Iliašovce ponúka zimnú te

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Iliašovce

159,000 € 2446 €/m²

DELTA - luxusný a nadštandardný 3 izb. byt na prenájom, Karpatská Residence

Reality Poprad

3 izbový byt | Karpatská | 76 m²

DELTA PROPERTY ponúka na prenájom nadštandardný 3-izbový byt na Karpatskej ulici v Poprade, kto

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Poprad

800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

DELTA - Priestranný rodinný dom na predaj, Spišská Stará Ves

Reality Spišská Stará Ves

Rodinný dom | SNP | 600 m²

DELTA PROPERTY ponúka na predaj hospodársky rodinný dom v meste Spišská Stará Ves, ulica SNP.

Publikované: 23.02.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Spišská Stará Ves

154,900 € 275 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1419)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Reality v Martine (773)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Rodinné domy na predaj (23054)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Upresniť hľadanie