Predáme rodinný dom s dvoma samostatnými bytovými jednotkami v Ivanke pri Dunaji.

Reality Ivanka pri Dunaji

Rodinný dom | Štefánikova | 127.5 m²

Ponúkame na predaj bezbariérový rodinný dom s dvomi samostatnými bytovými jednotkami. Nachádza

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 22.03.2026
Domy na predaj Ivanka pri Dunaji

325,000 € 2549 €/m²

Predaj novostavby 3 izbového bytu s pozemkom, Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Dunajská | 72.42 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt (v dvojdome) s terasou a pozemkom v tichej lokalite obce Bernol

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

275,000 € 3797 €/m²

HALO reality - Kúpa štvorizbový byt Nové Zámky

Reality Nové Zámky

4 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 4 - izbový byt v Nových Zámkoch. Požiadavky klienta - min

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Nové Zámky

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Gajary

Reality Gajary

Rodinný dom | 95 m²

Pre klientov hľadám do ponuky staršie pôvodné alebo čiastočne zrekonštruované rodinné domy. Cen

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na kúpa Gajary

150,000 € 1579 €/m²

Zariadený apartmán s krásnym výhľadom pod horou v Demänovskej Doline

Reality Demänovská Dolina

Apartmán | Autocamping | 40 m²

Exkluzívne vám ponúkame nový, skolaudovaný apartmán na začiatku Demänovskej Doliny v lokalite P

Publikované: 06.03.2025 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Demänovská Dolina

Cena dohodou

člen NARKS

Na prenájom kancelárske priestory v centre LM

Reality Liptovský Mikuláš

Kancelárie, administratívne priestory | 20 m²

Ponúkame vám na prenájom kancelársky priestor umiestnený na 1NP o rozlohe cca 20m2. Budova je s

Publikované: 27.07.2023 Aktualizované: 27.02.2026
Priestory na prenájom Liptovský Mikuláš

280 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

člen NARKS

Mezonetový moderný 3-izbový apartmán v Demänovskej Doline

Reality Demänovská Dolina

Apartmán | Autocamping | 78 m²

LiMaxReal Vám ponúka na predaj 3-i apartmán v novom modernom rekreačnom komplexe umiestnenom v

Publikované: 03.12.2020 Aktualizované: 10.10.2025
Byty na predaj Demänovská Dolina

Info v RK

člen NARKS

Moderný 2-izbový byt na Liptove

Reality Liptovská Teplá

2 izbový byt | Nezadaná | 59 m²

Ponúkam na prenájom moderný, prakticky riešený 2-izbový byt v novom bytovom dome Magnólia Lipto

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na prenájom Liptovská Teplá

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS

Moderný 1-izbový byt v príjemnom prostredí Liptova

Reality Liptovská Teplá

1 izbový byt | Nezadaná | 29 m²

Ponúkam na prenájom moderný, prakticky riešený 1-izbový byt v novom bytovom dome Magnólia Lipto

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 06.02.2026
Byty na prenájom Liptovská Teplá

550 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

člen NARKS

Rodinný dom v Likavke okr. Ružomberok

Reality Likavka

Rodinný dom | Nezadaná | 130 m²

Ponúkame vám väčší rodinný dom v obci Likavka v okrese Ružomberok. Dom je samostatne stojaci v

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Likavka

Info v RK

člen NARKS
Novinka
Novinka

Stavebné pozemky v krásnom prostredí na Liptove

Reality Liptovská Sielnica

Pozemok pre rodinné domy | 600 m²

Ponúkame Vám na predaj nové slnečné stavebné pozemky v novom projekte, v obci Liptovská Sielnic

Publikované: 06.04.2023 Aktualizované: 10.10.2025
Pozemky na predaj Liptovská Sielnica

96 €/m2 96 €/m2

člen NARKS

Relax v novom, nadštandardne zariadenom apartmáne v Demänovskej Doline

Reality Demänovská Dolina

Apartmán | Autocamping | 38 m²

Publikované: 29.04.2024 Aktualizované: 06.02.2026
Byty na predaj Demänovská Dolina

180,000 € 4737 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom v krásnom prostredí Liptova

Reality Vlachy

Vidiecky dom | Nezadaná | 300 m²

Ponúka vám na predaj Rodinný dom – rodinnú vilu v obci Vlašky, neďaleko priehrady Liptovská Mar

Publikované: 21.10.2024 Aktualizované: 10.10.2025
Domy na predaj Vlachy

259,000 € 863 €/m²

člen NARKS

Dlhodobý prenájom nového apartmánu v Demänovskej Doline

Reality Demänovská Dolina

Apartmán | Autocamping | 40 m²

Exkluzívne vám ponúkame na dlhodobý prenájom nový, skolaudovaný apartmán na začiatku Demänovske

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 18.11.2025
Byty na prenájom Demänovská Dolina

600 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

člen NARKS

Slnečná záhradka v osobnom vlastníctve na Liptove

Reality Liptovský Mikuláš

Záhrada | Pod slivkou | 401 m²

Ponúkame vám na predaj slnečnú záhradku v osobnom vlastníctve. Záhradka sa nachádza Liptovskom

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 18.04.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

Info v RK

člen NARKS

Rovinaté pozemky s IS v Liptovskom Mikuláši

Reality Podtureň

Pozemok pre rodinné domy | K trati | 508 m²

Vyberte si pozemok podľa vlastných predstáv pre spokojné bývanie vo vlastnom dome. V rámci proj

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 21.10.2025
Pozemky na predaj Podtureň

123 €/m2 123 €/m2

člen NARKS

Na prenájom skvelý kancelársky priestor v centre LM

Reality Liptovský Mikuláš

Kancelárie, administratívne priestory | Štúrova | 59 m²

Exkluzívne v našej RK vám ponúkame výborný kancelársky priestor o rozlohe 59m2 v pešej zóne Lip

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 11.11.2025
Priestory na prenájom Liptovský Mikuláš

640 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS

Administratívne priestory v Liptovskom Mikuláši

Reality Liptovský Mikuláš

Kancelárie, administratívne priestory | 1. mája | 60 m²

Exkluzívne vám ponúkame na prenájom krásne kancelárske priestory na námestí v Liptovskom Mikulá

Publikované: 06.04.2023 Aktualizované: 10.10.2025
Priestory na prenájom Liptovský Mikuláš

450 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

člen NARKS

Dve záhradky s krásnym výhľadom na Liptovský Mikuláš

Ponúkame vám na predaj dve záhradky v Liptovskom Mikuláši s krásnym výhľadom na mesto. Záhradky

Publikované: 03.11.2023 Aktualizované: 10.10.2025
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

Info v RK

člen NARKS

Slnečné stavebné pozemky v tichom prostredí Liptova

Reality Liptovská Sielnica

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 350 m²

Ponúkame Vám na predaj nové slnečné stavebné pozemky v pokračujúcom projekte úspešného develope

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 27.01.2026
Pozemky na predaj Liptovská Sielnica

90 €/m2 90 €/m2

člen NARKS

Na prenájom miestnosť s rôznym využitím v centre LM

Reality Liptovský Mikuláš

Obchodné priestory | Centrum | 78 m²

Ponúkame Vám na prenájom veľmi pekný priestor pre fitnes, oddychové aktivity, tanečné štúdio, v

Publikované: 29.09.2020 Aktualizované: 11.11.2025
Priestory na prenájom Liptovský Mikuláš

750 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

člen NARKS

Slnečné stavebné pozemky pre výstavbu RD alebo rekreačného objektu v obci Ižipovce

Reality Ižipovce

Pozemok pre rodinné domy | nezadaná | 425 m²

Ponúkame Vám na predaj nové slnečné stavebné pozemky v obci Ižipovce, s krásnym výhľadom na Cho

Publikované: 06.09.2019 Aktualizované: 10.10.2025
Pozemky na predaj Ižipovce

Cena dohodou

člen NARKS

Na predaj RD vo vychytenej lokalite – LM – Stošice

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | 148 m²

Ponúkame exkluzívne v našej RK skvelý 4-izbový dom s úžitkovou plochou 148,1 m2 v obľúbenej lok

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Liptovský Mikuláš

379,000 € 2561 €/m²

člen NARKS

Investičný pozemok na Liptove

Reality Liptovské Kľačany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 20,000 m²

LiMaxReal Vám ponúka na predaj pozemok o výmere cca 20 000 m2 v malebnej Liptovskej obci Lipto

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 25.11.2025
Pozemky na predaj Liptovské Kľačany

21 €/m2 21 €/m2

člen NARKS

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8518)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Rodinné domy na predaj (23056)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie