Na predaj stavebný pozemok v meste Bánovce nad Bebravou

Reality Bánovce nad Bebravou

Pozemok pre rodinné domy | - | 561 m²

Moderný maklér ponúka na predaj stavebný pozemok v meste Bánovce nad Bebravou, nachádzajúci sa

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bánovce nad Bebravou

88,000 € 157 €/m²

Na predaj garážové státie v rezidencii Slnečná, Bánovce nad Bebravou

Reality Bánovce nad Bebravou

Garáž | - | 18 m²

Moderný maklér ponúka na predaj osem garážových parkovacích státí v rezidenčnom projekte Slnečn

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Bánovce nad Bebravou

15,500 € 861 €/m²

Predaj ornej pôdy, trvalého trávneho porastu a lesný pozemok

Reality Omastiná

Orná pôda | - | 10,483 m²

Ponúkame Vám na predaj podiel na ornej pôde, lesných pozemkoch a trvalom trávnom poraste v obci

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Omastiná

Cena dohodou

Na predaj rozostavaný drevodom v obci Vrakúň

Reality Vrakúň

Rodinný dom | - | 91.78 m²

Moderný maklér ponúka na predaj rodinný drevodom v rozostavanoms stave v obci Vrakúň, ktorý pre

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Vrakúň

130,000 € 1416 €/m²

Na predaj zrubový dom s realizáciou výstavby priamo na vašom pozemku

Reality Banská Bystrica

Chata, drevenica, zrub | - | 138 m²

Moderný maklér ponúka na predaj zrubový dom vašich snov – postavíme ho kdekoľvek, presne podľa

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Banská Bystrica

149,000 € 1080 €/m²

Na predaj rodinný dom vhodný na rekonštrukciu v Uhrovci

Reality Uhrovec

Rodinný dom | - | 100 m²

Moderný maklér ponúka na predaj rodinný dom v Uhrovci v blízkosti okresného mesta Bánovce nad B

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Uhrovec

140,000 € 1400 €/m²

Na predaj 3-izbový byt so slnečnou terasou v novostavbe kúsok od Prešova

Reality Bardejov

3 izbový byt | - | 79.62 m²

Moderný maklér ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s premyslenou dispozíciou, situovaný

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bardejov

155,000 € 1947 €/m²

Na predaj 3-izbový byt so slnečným balkónom v novostavbe kúsok od Prešova

Reality Bardejov

3 izbový byt | - | 83.05 m²

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bardejov

154,000 € 1854 €/m²

Reality Sabinov

3 izbový byt | - | 79.62 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Sabinov

155,000 € 1947 €/m²

Reality Prešov

3 izbový byt | - | 79.62 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Prešov

155,000 € 1947 €/m²

Reality Svidník

3 izbový byt | - | 83.05 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Svidník

154,000 € 1854 €/m²

Na predaj rodinný dom vo Veľkom Rovnom

Reality Žilina

Rodinný dom | - | 213 m²

Moderný maklér ponúka na predaj priestranný 5-izbový zariadený rodinný dom vo Veľkom Rovnom, id

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Žilina

Cena dohodou

Na predaj rozostavaný rodinný dom v Moste pri Bratislave

Reality Most pri Bratislave

Rodinný dom | Dunajská | 115 m²

Moderný maklér ponúka na predaj priestranný, dispozične výborne riešený 4-izbový rodinný dom v

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Most pri Bratislave

329,000 € 2861 €/m²

Na predaj investičný zariadený 1-izbový apartmán (nebytový priestor) v Bardejove

Reality Stropkov

1 izbový byt | - | 20.51 m²

Moderný maklér ponúka na predaj úplne nový, slnečný 1-izbový apartmán, ktorý sa nachádza na Du

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Stropkov

87,990 € 4290 €/m²

Na predaj pozemok v Žilinskej Lehote

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | Žilinská Lehota | 563 m²

Na predaj pozemok parcely typu E v Žilinskej Lehote. Pozemok: Pozemok: 563 m² Lokalita: Žilin

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

45,000 € 80 €/m²

Na predaj 1-izbový byt s dvoma loggiami v Gelnici

Reality Prešov

1 izbový byt | - | 42 m²

Moderný maklér ponúka na predaj slnečný 1-izbový kompletne zariadený byt, ktorý sa nachádza na

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Prešov

72,900 € 1736 €/m²

Na predaj lukratívne pozemky v novovzniknutej lokalite obce Biely Kostol

Reality Biely Kostol

Pozemok pre rodinné domy | ulica | 579 m²

Moderný maklér ponúka na predaj lukratívne pozemky vhodné na výstavbu rodinných domov v príjem

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Biely Kostol

307 €/m2 307 €/m2

Na prenájom kancelársky priestor v Poprade (Starý Juh)

Reality Poprad

Polyfunkčný objekt | Ludvika Svobodu | 66 m²

Moderný maklér ponúka na prenájom kancelársky priestor na ulici Ludvíka Svobodu v Poprade – síd

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Poprad

9.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na predaj rodinný dom v obci Pata

Reality Hlohovec

Rodinný dom | - | 125 m²

Moderný maklér vám exkluzívne ponúka na predaj veľkorysý rodinný dom v pokojnej lokalite obce P

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Hlohovec

135,000 € 1080 €/m²

Na prenájom čiastočne zariadený 1-izbový byt v Martine-Podháj

Reality Martin

1 izbový byt | - | 30 m²

Moderný maklér ponúka na prenájom čiastočne zariadený 1-izbový byt v Martine – Podháji. Byt sa

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Martin

460 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Na predaj pozemok v obci Pata

Reality Pata

Pozemok pre rodinné domy | - | 916 m²

Moderný maklér ponúka na predaj stavebný pozemok v tichej a pokojnej uličke v obci Pata. Pozemo

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Pata

87,100 € 95 €/m²

Na predaj 4-izbový rodinný dom v obci Gajary

Reality Gajary

Rodinný dom | - | 214.82 m²

Moderný maklér ponúka na predaj krásny a priestranný 4-izbový rodinný dom v obľúbenej obci Gaja

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Gajary

329,900 € 1536 €/m²

Na predaj 3-izbový byt na Vajnorskej ulici v Bratislave

Reality Nitra

3 izbový byt | - | 90 m²

Moderný maklér ponúka na predaj svetlý a čiastočne zariadený 3-izbový byt, situovaný v jednej z

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Nitra

329,600 € 3662 €/m²

Na predaj priestranný rodinný dom v obci Zlaté Klasy

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | - | 280 m²

Moderný maklér ponúka na predaj priestranný dvojpodlažný rodinný dom v obci Zlaté Klasy, s možn

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

259,000 € 925 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Reality v Martine (773)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Rodinné domy na predaj (23066)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie