Na prenájom garážové parkovacie státie neďaleko OC Central v Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | ulica | 0 m²

Ponúkame na prenájom garážové parkovacie státie v bytovom dome Meinl na Kupeckého ulici v Brat

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na podnájom Bratislava-Ružinov

120 €/mesiac

Na predaj 4-izbový rodinný dom v obci Gajary

Reality Gajary

Rodinný dom | - | 214.82 m²

Moderný maklér ponúka na predaj krásny a priestranný 4-izbový rodinný dom v obľúbenej obci Gaja

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Gajary

329,900 € 1536 €/m²

Na predaj priestranný rodinný dom v obci Zlaté Klasy

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | - | 280 m²

Moderný maklér ponúka na predaj priestranný dvojpodlažný rodinný dom v obci Zlaté Klasy, s možn

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

259,000 € 925 €/m²

Na predaj 4-izbový rodinný dom v obci Divina

Reality Divina

Rodinný dom | - | 187 m²

Moderný maklér ponúka na predaj 4-izbový rodinný dom v obci Dvina. Nehnuteľnosť ponúka ideálne

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Divina

Cena dohodou

Na predaj investičná nehnuteľnosť s veľkým pozemkom v Považskom Chlmci

Reality Žilina

Rodinný dom | - | 180 m²

Moderný maklér ponúka na predaj rodinný dom v pôvodnom stave v Považskom Chlmci, ktorý vám posk

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Žilina

Cena dohodou

Na predaj pozemok v zastavanej časti obce Veľký Čepčín

Reality Veľký Čepčín

Pozemok pre rodinné domy | - | 6,503 m²

Moderný maklér ponúka na predaj rovinatý a slnečný pozemok situovaný v zastavanej časti obce Ve

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Veľký Čepčín

83,990 € 13 €/m²

Na prenájom kompletne zariadený 3-izbový byt v Malackách

Reality Malacky

3 izbový byt | ulica | 81.36 m²

Moderný maklér v exkluzívnom zastúpení ponúka na prenájom kompletne zariadený 3-izbový byt s ba

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Malacky

800 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na predaj investičný pozemok v lokalite Košice-Krásna

Reality Košice-Krásna

Pozemok pre rodinné domy | - | 877 m²

Moderný maklér ponúka na predaj pozemok situovaný v katastrálnom území Košice – Krásna, v extra

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Krásna

30 €/m2 30 €/m2

Na prenájom zariadený 1 izbový byt v Stupave

Reality Stupava

1 izbový byt | Cementárska | 36 m²

Moderný maklér ponúka v exkluzívnom zastúpení na prenájom kompletne zariadený, moderný 1-izbový

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Stupava

500 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Na predaj rodinný dom v Žemberovciach

Reality Žemberovce

Rodinný dom | V.Naďa | 284 m²

Moderný maklér ponúka na predaj štýlový a kompletne zariadený rodinný dom v tichej lokalite obc

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Žemberovce

215,000 € 757 €/m²

Na predaj rodinný dom s bazénom v Kysuckom Novom Meste

Reality Kysucké Nové Mesto

Rodinný dom | - | 260 m²

Moderný maklér ponúka na predaj rodinný dom v atraktívnej lokalite Kysuckého Nového Mesta. Nehn

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kysucké Nové Mesto

379,000 € 1458 €/m²

Na predaj zrubový dom s realizáciou výstavby priamo na vašom pozemku

Reality Košický Klečenov

Chata, drevenica, zrub | - | 138 m²

Moderný maklér ponúka na predaj zrubový dom vašich snov – postavíme ho kdekoľvek, presne podľa

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košický Klečenov

149,000 € 1080 €/m²

Na predaj vidiecky rodinný dom v obci Lakšárska Nová Ves

Reality Lakšárska Nová Ves

Rodinný dom | 90 m²

Moderný maklér ponúka v exkluzívnom zastúpení na predaj 3 izbový vidiecky rodinný dom v obci La

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Lakšárska Nová Ves

135,000 € 1500 €/m²

Na predaj rodinný dom v pokojnej časti mesta Malacky

Reality Malacky

Rodinný dom | - | 160 m²

Moderný maklér ponúka v exkluzívnom zastúpení na predaj 6-izbový rodinný dom v pôvodnom stave v

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Malacky

215,000 € 1344 €/m²

Na predaj 3-izbový zrubový dom s možnosťou výstavby kdekoľvek na Slovensku

Reality Žilina

Chata, drevenica, zrub | - | 71 m²

Moderný maklér ponúka na predaj zrubový dom s realizáciou výstavby priamo na vašom pozemku kdek

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Žilina

63,000 € 887 €/m²

Na predaj 4-izbový rodinný dom v obci Zeleneč

Reality Zeleneč

Rodinný dom | - | 107 m²

Moderný maklér ponúka na predaj samostatne stojaci 4-izbový rodinný dom po kompletnej rekonštru

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Zeleneč

204,990 € 1916 €/m²

Na predaj 3-izbový byt na Vajnorskej ulici v Bratislave

Reality Nitra

3 izbový byt | - | 90 m²

Moderný maklér ponúka na predaj svetlý a čiastočne zariadený 3-izbový byt, situovaný v jednej z

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Nitra

329,600 € 3662 €/m²

Na prenájom kancelársky priestor v Poprade (Starý Juh)

Reality Poprad

Polyfunkčný objekt | Ludvika Svobodu | 66 m²

Moderný maklér ponúka na prenájom kancelársky priestor na ulici Ludvíka Svobodu v Poprade – síd

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Poprad

9.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na predaj rodinný dom v Považskej Bystrici - na Dedovci

Reality Považská Bystrica

Rodinný dom | - | 160 m²

Moderný maklér ponúka na predaj 5-izbový rodinný dom v Považskej Bystrici - na Dedovci. Priestr

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Považská Bystrica

Cena dohodou

Na predaj rovinatý pozemok v obci Šútovo

Reality Šútovo

Pozemok pre rodinné domy | - | 11,409 m²

Moderný maklér ponúka na predaj rovinatý pozemok v obci Šútovo. Pozemok je výborne dostupný pro

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Šútovo

155,000 € 14 €/m²

Na predaj pozemky na výstavbu rodinných domov v lokalite Stupné

Reality Stupné

Pozemok pre rodinné domy | - | 656 m²

Moderný maklér ponúka na predaj pozemky v atraktívnej lokalite Stupné. K dispozícii sú tri rovi

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Stupné

Cena dohodou

Na predaj rodinný dom v obci Pata

Reality Hlohovec

Rodinný dom | - | 125 m²

Moderný maklér vám exkluzívne ponúka na predaj veľkorysý rodinný dom v pokojnej lokalite obce P

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Hlohovec

135,000 € 1080 €/m²

Na predaj rodinný dom v obci Pata

Reality Pata

Rodinný dom | - | 125 m²

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Pata

135,000 € 1080 €/m²

Na predaj veľký 2-izbový byt s dvoma loggiami v Dúbravke

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Drobného | 62.34 m²

Moderný maklér ponúka na predaj 2 izbový byt v Dúbravke na Drobného ulici. Byt sa nachádza na 4

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

206,000 € 3304 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Reality v Martine (773)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23061)
Upresniť hľadanie